Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zruseni "Lock" treba pres registry

Fanda75 (40)|19.10.2010 21:26
Konecne se mi podarilo po letech dostat do firmy pres nekolik routeru a firewallu. Sesynchronizoval jsem si Exchange a oni mi za odmenu poslali nutnost nastaveni "lock" ale bohuzel s hroznejma podminkama a nejde to vypnout standartne viz PrtScr. Tusite jak to zkonfigurovat treba pres registry, nebo nejakej soft 3 strany ?
00349771_ScreenShot1_A6qG.jpeg
Pavel Koza (4761)|20.10.2010 10:31
...jen pro info, pokud plánujete synchronizovat s Exchange, tak se tam ty politiky natlačí automaticky při každé synchronizaci znovu... Nebo už nechcete synchronizovat a chcete to jen zrušit?
Fanda75 (40)|20.10.2010 10:40
Grrrr... tehle informace jsem se bal a je pravda, ze jsem to i trosku tusil. Neslo by v tech registrech tu security jenom trosku doplnit - treba pridat casovy interval na 9999 minut :-) Oni jsou tady trosku paranoidni a maj 5 znaku a v almanumerice jeste velky a cislice.. Na to, ze to mam fakt jenom jako takovou nouzovku (nemusim mit jeste firemni e-mail nonstop), tak kazdejch 30min mit locknutej tel je opruz..
Ale zase jsem odboural hrozite pripojovani pres VPN a oproti CISCO koncentratoru to neni uplne sranda.
Fanda
Pavel Koza (4761)|20.10.2010 10:55
Bohužel:) Při každém připojení se zkontroluje nastavení politik (všech, včetně timeoutů), pokud se nastavení na zařízení liší od nastavení admina, tak se zařízení aktualizuje. Navíc jde na serveru nastavit, že pokud to zařízení byť minimálně neodpovídá požadavkům, tak se nesynchronizuje. Což předpokládám vaši admini nastavili, takže i kdyby se vám povedlo to nějak obejít, tak zařízení nahlásí při synchronizaci chybu a odmítne se synchronizovat.
TheMrFik (1)|22.12.2010 11:13
Zkus Zenyee Stay Unlock,nám to stejný problém spolehlivě vyřešilo.