Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Zruseni "Lock" treba pres registry

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Konecne se mi podarilo po letech dostat do firmy pres nekolik routeru a firewallu. Sesynchronizoval jsem si Exchange a oni mi za odmenu poslali nutnost nastaveni "lock" ale bohuzel s hroznejma podminkama a nejde to vypnout standartne viz PrtScr. Tusite jak to zkonfigurovat treba pres registry, nebo nejakej soft 3 strany ?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00349771_ScreenShot1_A6qG.jpeg 
Zobrazení: 73 
Velikost: 34.6 KB 
ID: 11741  
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...jen pro info, pokud plánujete synchronizovat s Exchange, tak se tam ty politiky natlačí automaticky při každé synchronizaci znovu... Nebo už nechcete synchronizovat a chcete to jen zrušit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Grrrr... tehle informace jsem se bal a je pravda, ze jsem to i trosku tusil. Neslo by v tech registrech tu security jenom trosku doplnit - treba pridat casovy interval na 9999 minut :-) Oni jsou tady trosku paranoidni a maj 5 znaku a v almanumerice jeste velky a cislice.. Na to, ze to mam fakt jenom jako takovou nouzovku (nemusim mit jeste firemni e-mail nonstop), tak kazdejch 30min mit locknutej tel je opruz..
    Ale zase jsem odboural hrozite pripojovani pres VPN a oproti CISCO koncentratoru to neni uplne sranda.
    Fanda

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Bohužel Při každém připojení se zkontroluje nastavení politik (všech, včetně timeoutů), pokud se nastavení na zařízení liší od nastavení admina, tak se zařízení aktualizuje. Navíc jde na serveru nastavit, že pokud to zařízení byť minimálně neodpovídá požadavkům, tak se nesynchronizuje. Což předpokládám vaši admini nastavili, takže i kdyby se vám povedlo to nějak obejít, tak zařízení nahlásí při synchronizaci chybu a odmítne se synchronizovat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Zkus Zenyee Stay Unlock,nám to stejný problém spolehlivě vyřešilo.

Podobná témata

1. mda compact iv zruseni vzhledu t-mobile
    Od myskda v sekci HTC & klony
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-12-2010, 14:48
  2. Zruseni upravy jasu pres klavesy
    Od teddie_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-03-2007, 20:06
  3. Asus n636 a totalni zruseni systemu.
    Od ddroyd v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 04-01-2007, 21:22
  4. Synchronizacia ide iba 1x, potom treba soft reset
    Od GiZMoSK_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-12-2005, 08:00
  5. GPS na 3970 co je k tomu vlastne vsetko treba?
    Od maros77_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 13-03-2003, 15:14