Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD3 & HTC HD7

xaries (195)|18.10.2010 12:26
Zdravím lidi!
Byl by někdo ochotný mi vysvětlit jaký bude nástupce HTC HD2?!Nějak nechápu recenze HTC HD7 který dle mého názoru není nějak zvlášť nadupaný kromě vnitřní paměti 8GB pak už jen maličkostí...Snad tam není ani super amoled display...?!Ale zato HTC HD3 dle recenzí (nevím jestli pravdivých) bude opravdu stroj který bych teoreticky chápal jako nástupce.Ale jsem nějak zmatený:-(
Díky předem za odpověď
Pavel Koza (4761)|18.10.2010 12:35
Jen tak ze zvědavosti, o jakých recenzích jakého HD3 to mluvíte? Pokud já vím, tak HD3 je staré (pracovní) označení pro zařízení, které se začne prodávat jako HD7.
pdq (380)|18.10.2010 13:56
Xaries asi myslel to sci-fi zariadenie s 4,5" displejom, rozlisenim 1280 × 800 a procesorom 1,5 GHz.To je ale len zbožné prianie mnohých z nás.:D Budme radi aspon za to HD 7 á la Nokia. Pri značení HTC neznamená automatický vatšie číslo aj lepší model....:no:
xaries (195)|18.10.2010 16:57
S tím označením HD3 jako (pracovním) pro HD7 to jsem ani nevěděl.:-(
Ale jak píše "pdq" mluvil jsem teda o HD7 a tím novým sci-fi přístroji:-) který bych viděl jako nástupce HD-dvojky.
Jsem asi už moc rozmazlenej když se mi zdá že HD7 není nějak zvlášť nadupanej:-)
8GB a jinej procesor (scorpion) při stejném taktu a teda WM7 se mi nezdá jako nějaký šelmostroj kvůli kterýmu bych měl dát HD2 pryč?!
co Vy nato?!
pdq (380)|18.10.2010 17:21
Už sa to tu preberalo....a nie len tu. Stačí sa pozrieť na web a je jasné že HD7, teda aby som bol presnejší WP7 je krok vedľa. No majú na to ešte 3 dni aby to všetko dali do poriadku :D
Ten procak mi nevadi. Je slušný. Skor mi vadi absencia kamery a "vraj" absencia SD. No a potom len ďalších asi desať vecí...
V čom má HD7 ale navrch oproti konkurencii je XBox Live. mňam...
xaries (195)|18.10.2010 21:24
Jestli se to už někde tady psalo tak to se omlouvám a tím pádem prosím admina o smazání tématu......(předem díky)
Jinak absence SD by mně taky mrzela,8GB není až tak moc...... Foťák 5megapixelů není zas až tak hrozný ale samozrějmě 8megapixelů potěší.Teda záleží na tom jak bude fotit?!Není pravidlem že 8 fotí lépe než 5.Bavíme se o Pda-čkách.WM7 jsem neměl možnost ohmatat tak nemůžu soudit.Xbox live je samozřejmě přínosem(určitému okruhu lidí).
Čekal jsem alespoň lepší baterii.I když teď mam radio 2.15.50.14 a výdrž baterie je o mnoho lepší...