Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pomoc při nainstalování programů na windows ce 6.0

wvendyy (2)|11.10.2010 19:54
Dobrý den, moc prosím o pomoc: koupila jsem si gps navigaci na které je možné přepnout se do prostředí windows embledded CE 6.0 a chtěla bych si ho rozšířit o nějaké programy. nainstalovala jsem si windows mobile device center, které v pohodě funguje pokud jde o hudbu, filmy atd., ale při instalací programů mi to u konce kopírování do gps nahlásí chybu, že některé aplikace nešli nainstalovat a že instalace bude dokončena po resetovaní zařízení, ale to nejde. Už fakt nevím co mám dělat. Pokud někdo ví prosím o pomoc. Děkuji
tomsoft (2734)|11.10.2010 20:39
wvendyy,
koupila sis nesprávnou krabičku.
Ta navigace je pouze navigace a programy, které se třeba instalují přes windows mobile device center, jsou pro PDA, které mají Windows Mobile a ne Windows CE 5(6). Do těchto to nejde jen tak nainstalovat. Můžeš použít jen aplikace, které se např. namusí instalovat a jen se nakopírují na SD kartu,
ze které se pak program spouští. Žádné instalace. Windows CE 6 Embedded jsou speciálně upravné operační systémy, které jsou vhodné do těchto
jedoúčelových navigací a co neobsahují už od výrobce (jako třeba nějaké programy na přehrávání hudby, videa atd.) tam nacpat moc nejdou.
Navíc toto diskuzní fórum je věnováno především těm druhým zařízením, tedy PDA.
wvendyy (2)|11.10.2010 21:28
děkuji za odpověď