Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hotmail server exchange

mbiba_ce4you (143)|6.10.2010 15:52
Zdravím,

snažím se používat ten exchange pro hotmail co s velkou slávou spustil MS. Ale nedaří se to, zadám všecko jako hesla a přihlašovací údaje správně, a pak to běží asi pár desítek sekund, tváří se to, že chroupe kontakty, ale nakonec to skončí chybou, kde se píše, že některý z mých kontaktů je porušen. Dělá mi to i ve wm 6.5.5, takže to asi nebude závislé na verzi os.

Tuší tu někdo co je blbě nebo co tomu vadí? Přece nebudu mazat kontakty, protože nejsou ty správné a politicky korektní... Potřeboval bych prostě nějaké rozhraní kterým bych úkoly a schůzky snadno naklikal na PC a pak se jenom přenesly.

V práci mám Outlook 2000, který podle specifikací MS s ActiveSync kompatibilní není, ale přitom to funguje, jenže si to s tím taky dobře nerozumí, nechce synchronizovat jeden kontakt který přitom ale neobsahuje nic co by jinde nebylo taky (ani když odstraním ten kontakt exchange hotmailu nejede) a taky vůbec neumí narozeniny anebo je aspoň posune o den :-/

Exchange Gmailu, sice funguje bezvadně, ale úkoly neumí vůbec a ikdyž se tam ty úkoly dají zprovoznit další aplikací, která dělá Sync, tak rozhraní Google Calendaru stejně neumožní ty úkoly zadávat s možnostmi jaké mám na telefonu... Myphone by se nabízel jako ideální řešení, jenže také nemá ty možnosti co potřebuji nastavovat... Takže to taky není řešení, ani jedno...

Nebo znáte tu někdo něco jiného jak si nastavit Úkoly a Kalendáře na PC a pak jen připojit telefon a je to?

Neexistuje něco o čem dávno víte a já o tom nemám ani páru?

Díky

Mbiba