Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotykova vrstva problem

Sako verife (476)|6.10.2010 15:51
PRO mam od zacatku prodeje v CR, nikdy me nijak nespadl. Presto posledni dva mesice pozoruji, ze po zapnuti pristroje musim opet calibrovat obrazovku. Jakmile jej vypnu tak opet, dokonce se nekdy stane i to, ze nejde nakalibrovat. Musim jej vypnout a po nejakem case to jde.
Neinstaloval jsem zadny novy SW.
Udelal jsem i zkusebne HR, ale pristroj se nechoval jinak. Opet stejne problemy.

Myslim si ze je pristroj zraly na odpis, nicmene se me nechce zadny novy kupovat, protoze me dostacuje.
Kolik priblizne muze stat novy displej? Pokud ho tedy dam do opravy. Je mozne ze se mi oprava uz ani nevyplati a porodim si radsi novy pristroj.

Diky za info
htcjirka (1875)|6.10.2010 17:47
Touch Pro 1 je na tom zrovna co se tyce dotykovky týče nejhure.Displej neni lepen k dotykovce jen po okrajich,ale po cele plose displeje jako jeden z mala.
Dva kousky jsem delal,takze se musel dat novy digitizer + displej.Pokud by jsi nakupoval zde v CR http://www.mnshop.cz/zbozi-1764-lcd_displej_+_dotykova_vrstva_pro_htc_touch_pro__htc_raphael_.htm je to 1500Kc + prace.Pokud by jsi to objednaval z ebay urcite to vyjde jeste levneji..
Pokud by jsi to dal do VSP Data tak to vyjde mininimalne na 3000-4000Kc coz je utopie.
Od jiste doby je kazici se digitizer u HTC hitovka.
igor.sk (16)|6.10.2010 20:23
To mne prestala úplne reagovať dotyková plocha z minôty na minútu a mal som čo robiť dať tam všetko ofiko kôli záruke. Dal som na reklamáciu a po oprave som našiel v záručáku nový IMEI. Menili dosku. Ale asi robili aj repráčik, lebo už zvonenie a iné s tým súvisiace veci je lepšie počuť. Bočné tlačítka sú viac utopené, predtým sa lepšie ovládali ale aj v púzdre samé sa stláčali, ak niekto zvonil....a ja som nepočul.
Skrátka ho vylepšili.
Sako verife (476)|6.10.2010 21:36
1500+ cena za praci by se dala snest. Jenze co kdyz je problem v necem jinym?

Kdyz nad tim tak premyslim, tak uz pro me bude lepsi si koupit asi jinej. Samozrejme z druhy ruky, protoze zadnej novej pristroj me nelaka.
Za cca 8tis se da sehnat z obchodu novej TP1 se zarukou, nebo z druhe ruky TP2.

Jen mam obavu abych potom na TP2 treba nenadaval ze je daleko horsi nez TP1.


Nevite nekdo o nejake brnenske firme, ktera by me provedla opravu TP1 za rozumnou cenu?
baron_cz (74)|7.10.2010 21:12
No pokud přemýšlíš o novém TP1 za 8tkč nebo z druhé ruky o TP2, tak bych to moc neřešil a šel rovnou do nového TP2 za 8,5tkč.
Sako verife (476)|7.10.2010 21:32
ja to v te rychlosti opet dopletl. Samozrejme jsem myslel TP2 za tu cenu a z druhe ruky HD2. Ale jak jsem jiz psal, HTC zatim nevyrobilo zadny kousek, ktery by me opet zaujal.
Mozna TP3, pohravam si i s myslenkou zkusit Androida. Ale uvidime jak se situace bude vyvijet. Za teto situace je pro me nejvhodnejsi reseni, nechat si opravit TP, za rozumnou cenu samozrejme.

EDIT:
tak zrejme to vypada na TP2 (pokud nesezenu schopny servis za rozumnou cenu v Brne) Uplne jsem vypustil z hlavy ze vsechny novejsi modely maji proklety micro USB konektor. Na mini USB uz ale vlastnim autonabijecku, TVout kabel a miniusb uz je ndes na kazdem rohu, neni to zadna zvlastnost.
htcjirka (1875)|10.10.2010 10:30
Kdyby jsi nesehnal servis objednej dily z odkazu a ja ti to za cenu postovneho vymenim :-) uz jsem jich opravil mraky,at sveho milacka jeste chvili muzes pouzivat.
Jinak taky prechod na TP2 doporucuji.
Sako verife (476)|10.10.2010 12:22
Asi jsem blazen ja, nebo se me zblaznilo TP.
Uz priblizne 3dny se chova standartne, projistotu jsem vcera udelal HR a porad vse OK. Tak uvidim jestli se nebude situace treba opakovat.
Kazdopadne dekuji za nabidku