Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HELP: HD - nabíjanie a sync = Anomállia

zvady (6)|2.10.2010 23:26
Mám HD asi dva dni a mám aj Diamond, ale chovajú sa uplne odlišne :
HD po pripojení na nabíjačku sa neukáže, že ho nabíja a to isté ani pri pripojení USB
ALE ked je tel uplne vybitý alebo vypnutý [color=red]tak sa nabije na full....???[/color]

? čo mám zle nastavené?
? prečo mi stále samé odseba zapína ActiveSync (ked ťuknem na spustené programi je to tam samí od seba)

- skúsil som HARDRESET a nič stále to isté - kúpil som cho chybný alebo je to dade v nastaveniach?
osch (1330)|3.10.2010 10:02
1) Pokud Touch HD zapojím na nabíječky, rozsvítí se oranžově LED dioda která je schovaná v PowerOff tlačítku. Po nabití na full se LEDka rozsvítí zeleně.
2) Stále se zapínající ActiveSync je zcela normální věc a není to potřeba řešit. Má to souvislost s automatickou synchronizací (především s Exchange) a to i pokud ji nepoužíváš. Úplně zrušit to nelze, tak je lepší to neřešit, nebo této funkce na 100% využívat.
Zdenek Malinsky (9781)|3.10.2010 10:40
1. Nemáš náhodou v Řízení spotřeby zatržené(povolené) " je-li zařízení zapnuté, během připojení k počítači nenabíjejte jeho baterii"?
2. Možná by trošku pomohlo toto: link
zvady (6)|3.10.2010 11:17
HD fakt neukazuje nič - ani LED dioda nesvieti ani Ikonu nabíjania...
a ide NABIŤ LEN KED JE VYPNUTY - aj to nič neukazuje - fakt neviem čo s tým
Je to SW alebo HW chyba ??? - že ten konektor "nefunguje", ked je mobil zapnutý..telefon na pripojenie nereaguje.

[color=red]Je tu nejaký odborník čo by sa na to pozrel - HW aj SW (Zvolen, Nitra, Nové Zámky. Šaľa)[/color]
Zdenek Malinsky (9781)|4.10.2010 13:41
Nevím, zda jsi četl a vyzkoušel všechno to, co jsem ti já a osch radili v předchozích příspěvcích (tak nějak mám pocit, že snad ani ne).
Pokud jsi opravdu udělal hard reset a na zařízení je stále výše uvedený problém s nabíjením, tak reklamuj.