Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné vytáčení hovorů

McDan (20)|1.10.2010 21:21
Čau lidi,

mám takovej zajímavej problém, možná se to už řešilo možná ne, nevim, nenašel jsem to. Takže o co de. Když jdu ven často si pouštím hudbu do sluchátek, přes fakt vymakanej přehrávač Nitrogen. Ten šlape jak hodinky, jenomže když si mobil zamknu a dám si ho do kapsy, tak se mi prostě občas vytočí poslední odchozí/příchozí hovor. Už mě to fakt jebe, udělá mi to třeba i 10x za sebou během 5ti minut. Pak to třeba ustane na nějakou dobu a pak zase. Napadlo mě jestli to nebude otřesama nebo tak něco, ale pochybuju. Jinak na sluchátkách mám vykuchaný a vykastrovaný tlačíko, protože to mi taky vytáčelo hovory a ani programy tomu nezabránili, jen částečně, ale to až jindy. Takže sluchátka jsou z kola venku. Snad na to někdo kápnete v čem je háček.

Díky za všecky rady!
McDan
McDan (20)|5.10.2010 15:01
Nikdo nic? :(
bobo.4150.sk (176)|5.10.2010 15:04
Skús iný prehrávač hudby - ja používam S2P v kombinácii s S2U2 a som spokojný. K žiadnemu náhodnému vytáčaniu nikdy nedošlo...
McDan (20)|7.10.2010 19:43
Zkusil jsem další 2 přehrávače a zjistil jsem, že hovory se mi stále vytáčí. Dnes se mi jeden dokonce vytočil ještě před spuštěním přehrávače. Takže chyba bude nejspíš v mobilu nebo konektrou mini USB, protože bez něj se mi to ještě nestalo.

Díky za rady ;)
Adow (1267)|7.10.2010 22:36
Jj, asi tam bude nějakej zkratík.. Zkusil bych pro jistotu i jiný sluchátka (a třeba i s funkčním tlačítkem).
McDan (20)|8.10.2010 19:49
Jelikož nemám žádný jiný sluchátka a už vůbec ne s mini USB, budu nucen hodit mobil na reklamačku.. :( A to se mi vůůbec, ale vůbec nelíbí :D

Každopádně dík za odpověď