Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Informace o vlastníkovi

Sal_Paradise (10)|1.10.2010 13:34
Zdravím všechny. Mám dotaz omílaný na mnoha fórech. Po hard resetu Omnie II se mi vždy po probuzení zobrazí "Informace o vlastníkovi". Po odkliknutí se mi zobrazí normélně zamčená obrazovka a po odemknutí běžně s Omnií pracuji - problém je že to chci vypnout, ale nevím jak. Na diskusním serveru http://www.i8000.cz jsem četl že v nastavení položek mám zatrhnout zobrazení o vlastníkovi a pak to zase vypnout, bohužel asi to dělám blbě, ale problém furt existuje. Kolega, který má HTC má v nastavení infomací o uživateli 3 záložky z nichž ve třetí je i volba pro zobrazování po probuzení, já mám ale pouze 2 záložky a volba tam není. Poraďte mi prosím jak na to - je to silně otravné.
Zhouba (5)|1.10.2010 14:40
Nastavení - obecná nastavení - Informace o vlastníkovi - Identifikace - úplně dole
Sal_Paradise (10)|1.10.2010 18:36
Bohužel tuto volbu jsem už zkoušel, ale nic takového tam nemám. V uvedeném místě je pouze: Název, společnost, adresa, telefnní číslo a emailová adresa - NIC VÍC. Zřejmě pomůže nějaké nastavení v registrech, ale kde?
dalid (56)|3.10.2010 16:01
Pravdepodobne mas zaskrtnute zobrazovanie informacie o vlastnikovi. Pozri: Nastavenia- Displej a osvetleni - Polozky na obrazovce a tu treba odskrtnut fajku pri Informace o vlastnikovi.
Daj vediet ci pomohlo.I ne by to nemalo byt...
Sal_Paradise (10)|3.10.2010 20:21
Díky za rady, bohuže to nepomohlo, ale zlobilo mě to tak, že jsem si vše zálohoval a znovu provedl hard reset. Tentokrát jsem ho neprovedl 4 hmatem, ale zadáním kódu *2767*3855# a po restartu vše šlape jak má. Resp. nezobrazuje se mi po každém probuzení mne iritující Info. V uvedených místech v nastavení volba stále chybí. PS tu volbu jsem viděl u kolegy s HTC i původní Omnií, ale na mé Omnii II to prostě není. V každém případě vyřešeno.