Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Desire HD vs HD2

pdq (380)|1.10.2010 11:44
Nakoľko cena HD 2 šla brutalne dole, tak som zvažoval jeho nákup. Lenže...zrazu tu máme za pár dni Desire HD. A tak nastala dilema. Kúpiť HD2, alebo priplatiť za lepšie železo Desire HD. O transformácií Android ROM na HD2 viem tiež.
O parametroch viem všetko a navrch má samozrejme Desire HD.Cena je ale samozrejme o dost inde...
Sli by ste este do "starého" HD2?
Moc dik za odpoveď.
mistm (477)|1.10.2010 22:18
ja bych rozhodne sel do androida... Oproti WM6.5 se to neda srovnavat. Na androidu na HD2 nekolik veci nefunguje.
tomsoft (2734)|1.10.2010 22:57
Tak ať máš dva růné názory... já bych si sice nekoupil ani jeden z těchto modelů, ale když už, tak Windows Mobile popř. Windows Phone.
Takže HD2.
Wir2K (89)|1.10.2010 23:48
já bych šel do androida. Windows mobile mam rád, mám diamonda 2, ale v dnešní době je to systém kterýmu ujel vlak, stačí se kouknout na nové aplikace vše se dělá pro iphone a android, internetové stránky jsou optimalizované pro iphone a android...svět je jinde a s HD2 už se počítat nebude zatímco Desire HD čeká spoustu novinek a alespoň rok solidního života. Další věc je že HD2 je takovej schyzofrení telefon s displejem ovládaným jenom prsty na kterým se nachází systém optimalizovaný pro ovládání tužkou. Prostě ne...radši androida...a nebo počkat na WP7;-)
Zdenek Malinsky (9781)|2.10.2010 13:03
Android rozhodne ne, to uz snad radsi jit do Jabblek.
Bobb1111 (2)|12.1.2014 21:48
Windows phone.... Takže HD2. Měl jsem ji a byl jsem spokojený. Pak jsem přešel na android. Všechny aplikace mi padaly, nějaké chyby, sekalo se to jako prase...Takže teď už jenom Windows Phone..