Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: pocet sms

xunil_ce4you
    Guest

Zdravim,

vlastnim HTC Touch Pro 2
    WM 6.5
    Rom 2.07.401.1

mam problem ohledne sms.
    1) Na zalozce zpravy vidim pocet prijatych zprav pouze do 25 (1/25) i kdyz zprav je vice. Do 25 se postupne ukazovalo 1/5... 1/6,...

2) Zni to divne ale ani omylem nemuzu najit odeslane sms. (Jen Koncept a odstranene sms )

Diky za radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

xunil_ce4you
    Guest

Nikdo nema tuto zkusenost? Kde mate odeslane zpravy?
    Diky

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Soft reset/restart jsi zkoušel?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

S nezobrazováním odeslaných SMS jsem se setkal na HTC Diamond2 (ROM Eržika D2 v1.0 Sense 2.5). Většinou po delší době používání a/nebo při zaplnění paměti a následném automatickém "odstřelení" běžících programů samotným systém WM6.5.
    Pomohl vždy jen soft reset. Pokud jsem nepoužíval Sense, problém se nevyskytoval (ale také nedocházelo k vyčerpání volné RAM)... Takže příčinu jsem nezjistil, objevovalo se to celkem nahodile.

Přestal jsem používat Sense 2.5 (vrátil jsem se k osvědčenému Resco Contact Manager) a problém se již nevyskytl.

xunil_ce4you
    Guest

sw i hw reset jsem zkousel. Zadna zmena. Kde najdu jeste ty odeslane zpravy?. Mobil byl totiz v servisu (hw problem) kde zaroven prehrali sw (mel jsem WM 6). V WM6 Tam ty odeslane zpravy byly a tel. i predtim zobrazoval jen do 1/25 ale byly tam normalne odchozi zpravy. Ted vidim jen Koncepty a odstranene zpravy.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ty tam mas oficialni ROM? Takze tam mas i HTC Messaging?

Pokud pouzivas pro SMS vlakna (threaded mode), tak odeslany sms mas vzdycky v okynku s tim kontaktem - proste kdyz mu napises, tak se tvoje zprava objevi pod tou jeho.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Citace Původně odesláno od xunil
    1) Na zalozce zpravy vidim pocet prijatych zprav pouze do 25 (1/25) i kdyz zprav je vice. Do 25 se postupne ukazovalo 1/5... 1/6,...
    tohle je proste tak .. vlastnost HTC Sense...

xunil_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od Mist
    ty tam mas oficialni ROM? Takze tam mas i HTC Messaging?

Pokud pouzivas pro SMS vlakna (threaded mode), tak odeslany sms mas vzdycky v okynku s tim kontaktem - proste kdyz mu napises, tak se tvoje zprava objevi pod tou jeho.
    Jo oficialni ROM. Predtim (WM6) se daly zobrazit vsechny odeslane. U vice odeslanych sms a spoustu lidi by se hodilo i zobrazeni vsech odeslanych sms.
    Stejne tak jak se daji zobrazit napr koncepty.

1/25 vlastnost HTC Sense - hmm skoda.

Diky za vysvetleni. Nejak jsem nemel moc cas vyladit tel.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

nj, ta titulni stranka umi jen 25, ale myslim ze kdyby jich umel vic stejne je to dost neprakticky tim listovat. jestli chces zobrazovat odeslane separatne, jdi do SMS > all messages > menu > settings > traditional mode

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

btqw. jeste se tam taky da nastavit jestli smazany sms uchova v kyblu nebo smaze uplne, dorucenky apod...

Podobná témata

1. Cestovny poriadok na Pocet PC - CPPPC
    Od markjag_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-09-2005, 16:57
  2. Pocet synchronizovanych zarizeni
    Od adamekma v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 08-08-2005, 06:16
  3. Pocet SMS
    Od Bajac v sekci Motorola