Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

resetování/samovolné vypínání zařízení

rriha (149)|30.9.2010 14:39
už na dvou exemplářích TP2 se stává, že rychlé zaklapnutí klávesnice nebo nešetrné položení na stůl vede k vypnutí či resetu zařízení. Podložit baterku papírkem nepomohlo. V servisu říkají, že je to běžný neduh telefonů s vysouváním...

má tento problém i někdo jiný?

Vysvětlení servisu mi přijde divné, protože u předchozích HTC zařízení s vysouvací klávesnicí (vystřídal jsem postupně všechny) se mi to nikdy nestávalo a to jsem je měl déle, než TP2...
Whippy (206)|30.9.2010 14:54
Nevim presne co si predstavit pod pojmem rychle zaklapnuti, protoze ja proste jen "zaklapnu" a nesetrne telefon na stul taky "nehazu", ale pri beznem pouzivani sem se s timhle problemem nikda nesetkal.
rriha (149)|30.9.2010 15:11
jinými slovy: Pokud při zavírání displej nedržím jednou a klávesnici druhou rukou a nezavírám ho vysloveně pomalu, tak se mi vypne. Pokud telefon na stůl nepokládám vysloveně opatrně, tak se také vypne.
mistm (477)|30.9.2010 20:03
zvlastni. S timto problem rozhodne nemam. Po HW strance mi akorat obcas prestanou fungovat tlacitka, ale to mi na reklamaci opravili. Jinak naprosto nemam problem.
Whippy (206)|1.10.2010 19:57
Tak takove problemy vskutku nemam.A popravde receno si to nedovedu predstavit abych musel s obavou jemne zavirat klavensici nebo nedejboze brzdit jeji mechanismus.Nemyslim si ze tohle je neduh vysouvacich telefonu.Prinejmensim by nemel byt a meli by to odstranit. Mel jsem pred TP2 Kaisera a ten to take nedelal.
rriha (149)|4.10.2010 17:14
tak mam asi smulu - a nebo opravdu hodne volam a pisu, ale uz se mi to stalo u dvou zarizeni TP2 - je zvlastni, ze zadny z predchozich modelu tim netrpel...
xsys_ce4you (19)|23.11.2010 20:48
pokud se ti vypne/restartne pri zasouvani klavesnice kdyz to nechas samovolne zaklapnout pruzinou, tak to je na reklamaci. nenech si nakecat prodejcem ze je to "normalni". nebo jim taky chcipne motor kdyz trochu bouchnou dverma u auta?
rriha (149)|23.11.2010 20:52
reklamace proběhla,vše povyměňovali, te´d to funguje