Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync (nebo jiný produkt?) - Exchange - Kerio Connect - synchronizace globálního adresáře?

rriha (149)|30.9.2010 13:52
Prosím, nevíte někdo o možnosti, jak nastavit, aby se synchronizovala nejen složka s osobními kontakty, ale i globální adresář? Kdysi to uměl produkt IntelliSync od www.pumatech.com (běžel jako "nadstavba" nad ActiveSyncem), ale ten se už nějak dál nevyvíjí a poslední verze, co jsem měl v ruce, si s Keriem nerozuměla...
Kerio teď tvrdí, že jejich produkt podporuje synchronizaci více adresářů přes ActiveSync protokol, a že jediným důvodem, proč to nejde je,že to neumí ten mobilní klient...
Takže bych rád věděl, jestli to má nějaké řešení - k ničemu jsem se zatím nedogooglil a je mi to divné, ten požadavek na synchronizaci globálních kontaktů přece musí mít více uživatelů...
Zajímalo by mne ideálně řešení pro WM 6.1 (spokojeně užívám rychlou spolehlivou nemanilovou ROM CosmikDebris)
Děkuji za radu...
rriha (149)|4.10.2010 17:22
Opravdu Nikdo nevi? Nikoho to nezajima? Nikdo nemel potrebu to resit? Nikdo nema v praci globalni adresar s kontakty a k tomu pak svoje? Nikdo nepracuje se spolecnym kalendarem? ... jsem si myslel, ze kdyz uz spousta firem pouziva Exchange a lide si obecne zvykli na Outlook, tak ze tahle potreba (synchronizovat toho vice z ruznych mist) urcite netrapi jen mne... je mi to divne... potesi mne i reakce typu "taky bych tu funkci vyuzil, taky jsem hledal a taky jsem nic nenasel..."