Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Vysoká poruchovost HTC

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Poslední dobou mám velice špatnou zkušenost s telefony HTC. Například u modelu Touch2 mě u poloviny z 20 kusů (nakupovaných postupně, ne jedna várka) odešlo dotykové ovládání. Displej krásně svítí, ale nejde nic ovládat (což je u tohoto telefonu bez klávesnice trochu problém). Reklamace sice proběhne bez větších problémů a zatím byla vždy uznána, ale procento telefonů co jdou na reklamaci je hodně velké. Každopádně stejný problém je u telefonu HTC HD. Jeden kus byl na reklamaci již 2x a nyní půjde po třetí. U HTC TouchPro jsou displeje lepší, ale zase odchází klávesnice.
    Prostě za poslední rok, jsem měl v ruce hodně telefonů, které ještě v záruce jdou na reklamaci a připadá mě, že kvalita HTC není nijak valná.

Máte podobné zkušenosti?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Ja mám zasa podobnú skúsenosť so SAMSUNGom OMNIA i900..trikrát porucha displeja-nemožnosť nakalibrovať-reklamácia-vrátenie peňazí a teraz mám HTC HD mini..zatiaľ sa drží..

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Ja mam samsung galaxy s a jedinej problem co se mi asi uz 3x stal je ze se proste nejak sekne displej a treba kdyz nekdo vola tak se vubec nerosviti a jen to zvoni. Ale za pul roku to bylo jen 3x ale asi to nebude displejem.

Podobná témata

1. Vysoká spotřeba energie???
    Od vasin_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-03-2010, 10:43
  2. Má smysl kupovat MDAII/XDAII? Z druhé ruky,jeho poruchovost?
    Od Toshiba v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-09-2005, 12:28