Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: HTC Touch HD nevidí sdhc kartu

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Zdravím. Všude hledám, ale nikde nenacházím odpověď. Mám 8 GB kartu Sandisk a 8GB kartu Kingstom. Vše šlapalo jak má ale nedávno mi z ničeho nic přestal mobil číst kartu. V PC jsou obě vidět. Zkoušel jsem formátovat. Nic. Nastavení sdílení taky nepomohlo. Nechce se mi vracet k 6.1. Mám Rom verzi energy. Nevíte někdo čím to může být? Myslíte že by to bylo způsobeno tím, že na desce odešel slot?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Možné je všechno Zkusil bych zkontrolovat, jestli není ve slotu nějaká nečistota (můžete zkusit ten otvor vyčistit vysavačem na nízký výkon) a pak samozřejmě HW reset, jestli není problém v SW. Pak případně reflash ROMky...

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Vyčištění nepomohlo. HW reset také nepomohl, tak jsem zkusil flashnout ROM. A tohoto výsledku jsem se bál. Storage card memory: Not installed. Takže jedině servis. To bude pálka. :dead:

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Mám podobný problém, asi před týdnem jsem byl připojený na internetu přes kabel k notebooku a když sem se odpojil, tak mi zmizela paměťová karta, vyndal a zandal jsem ji a zase naskocila...ale když jsem připojil telefon kabelem k počítači tak mi to nenabídne možnost disku a zase musim vyndat a zandat a v telefonu se mi načte, ale nenabidne mi to možnost propojeni s počítačem...zkusim to přeinstalovat a když to nepude tak to hodim na reklamaci, jen doufam ze je dvourocni zaruka

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Ještě je zajímavé, že když vložím kartu při vypnuté obrazovce, tak se rozsvítí. To samé při vysunutí karty ze slotu. :?:

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

presne to iste som mal aj ja.. no nwm, htc HD mam asi tak 4 dni, ale ked sa to s kartou stane tak dam soft reset a uz to ide..

Podobná témata

1. USB mass storage a nepřístupná sdhc karta v HTC touch HD
    Od Petr Langer_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-08-2009, 11:30
  2. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 19-12-2008, 23:15
  3. Jakou největší kartu jste zkoušeli s SDHC driverem?
    Od Viktor X_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 25-05-2008, 13:01