Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch HD nevidí sdhc kartu

migin (3)|28.9.2010 15:22
Zdravím. Všude hledám, ale nikde nenacházím odpověď. Mám 8 GB kartu Sandisk a 8GB kartu Kingstom. Vše šlapalo jak má ale nedávno mi z ničeho nic přestal mobil číst kartu. V PC jsou obě vidět. Zkoušel jsem formátovat. Nic. Nastavení sdílení taky nepomohlo. Nechce se mi vracet k 6.1. Mám Rom verzi energy. Nevíte někdo čím to může být? Myslíte že by to bylo způsobeno tím, že na desce odešel slot?
Pavel Koza (4761)|28.9.2010 16:57
Možné je všechno:) Zkusil bych zkontrolovat, jestli není ve slotu nějaká nečistota (můžete zkusit ten otvor vyčistit vysavačem na nízký výkon) a pak samozřejmě HW reset, jestli není problém v SW. Pak případně reflash ROMky...
migin (3)|28.9.2010 20:23
Vyčištění nepomohlo. HW reset také nepomohl, tak jsem zkusil flashnout ROM. A tohoto výsledku jsem se bál. Storage card memory: Not installed. Takže jedině servis. To bude pálka. :dead:
Amaterasu (9)|17.10.2010 11:42
Mám podobný problém, asi před týdnem jsem byl připojený na internetu přes kabel k notebooku a když sem se odpojil, tak mi zmizela paměťová karta, vyndal a zandal jsem ji a zase naskocila...ale když jsem připojil telefon kabelem k počítači tak mi to nenabídne možnost disku a zase musim vyndat a zandat a v telefonu se mi načte, ale nenabidne mi to možnost propojeni s počítačem...zkusim to přeinstalovat a když to nepude tak to hodim na reklamaci, jen doufam ze je dvourocni zaruka:D
migin (3)|11.11.2010 20:21
Ještě je zajímavé, že když vložím kartu při vypnuté obrazovce, tak se rozsvítí. To samé při vysunutí karty ze slotu. :?:
mirko185 (27)|12.11.2010 20:18
presne to iste som mal aj ja..:) no nwm, htc HD mam asi tak 4 dni, ale ked sa to s kartou stane tak dam soft reset a uz to ide..:)