Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SMS primo z XDA

Banano (18)|20.8.2004 19:46
Nasel jsem pred chvilickou programek, ktery umi posilat SMSky primo pres ActiveSync z PC. Vyzkousel jsem ho s mym DP2 a funguje krasne. A dokonce to nic neinstaluje do cihly, coz se mi libi. Tak vam ho sem pripojuji. Zdar.
Banano (18)|20.8.2004 19:55
Ted koukam ze ten nadpis mel asi bejt spise SMS primo z PC pres XDA. :D
romix (134)|23.8.2004 19:29
neumi to ceske znaky tj. hacky a carky v kontaktech :(
ale vypada to dobre;)
to je 10 deni demo?
na jejich strankach maji verzi 1.11 a zde je 1.12 to je ale zajimave...
Banano (18)|24.8.2004 05:40
:?
romix (134)|5.11.2004 12:17
po hard resetu mi nezobrazuje prichozi SMS. Pred HR fungoval dobre. Odesilani SMS mi jde. Netusite kde je problem?
Banano (18)|5.11.2004 12:28
To se me stalo taky. Problem byl s obnovou. Kdyz jsem obnovil ze zalohy pomoci Sprite Backup tak je to nechtelo najit. Jedine reseni bylo, HR pote to dat do kolibky, zkusit si poslat zkusebni SMS. Kdyz se to chytne, tak pote to obnovit ovsem bez SMS a jde to.
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 12:48
Kolik těch HR do roka zhruba děláte?... Jestli jich není moc, nevyplatí se udělat vždy znovu komplet celou instalaci na čisto?.. Systém pak běhá vždy mnohem čistěji a spolehlivěji.. Vše potřebné se navíc dá spolehlivě znovu synchronizovat zpět pomocí active syncu..:yes: A člověk má jistotu, že systém poběží nějakou dobu zas korektně a bez bugů, jež většina back up programů prostě má, a nedají se rozumně odstranit..
beecher (9270)|5.11.2004 13:23
Hm... Ja na SMSky z PC pres DP2 pouzivam Jeyo Mobile Companion (www.jeyo.com). Umi je to taky zazalohovat na disk (spolecne s kontakty a Call History) a pak take bez problemu obnovit... :yes:
'Course, je to placene...

XPe: AS ti nesyncne SMSky, ani kdyby ses... :D :D :D
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 13:29
[QUOTE="beecher"]

XPe: AS ti nesyncne SMSky, ani kdyby ses... :D :D :D[/QUOTE]

Aha, a kdo si potřebuje dneska zálohovat 1000 let staré smsky?...:D

Mě stačí si je občas pokud obsahují něco zajímavého vyexportovat do PC do texťáku a uložit v poznámkách, a ty už se synchronizují..;) :yes:

Takhle už spoustu měsíců zálohuji ty nejzajímavější smsky od mého krásného opačného pohlaví s nímž sdílím lože..;)
Poznámka se nazývá sms Lenka a skládá se již asi z 50ti smsek..A je to..

A takhle řeším všechny důležité smsky, jež je potřeba mít někde uložené pro pozdější prohlížení..

Zacpávat si přístroj nějakými zálohami jež stejně nikdy nechodí 100% korektně.. no tfuuj..
beecher (9270)|5.11.2004 14:11
[QUOTE="xp"]Aha, a kdo si potřebuje dneska zálohovat 1000 let staré smsky?...:D [/QUOTE]
Treba ja a to prave proto, abych nemusel ty obstrukce, o kterych pises nize, podstupovat, pac jsem liny... :) ;)

[QUOTE="xp"]Zacpávat si přístroj nějakými zálohami jež stejně nikdy nechodí 100% korektně.. no tfuuj..[/QUOTE]
No prave, ze mam vyzkousene, ze s tim Jeyo zaloha a obnoveni tech veci, o kterych jsem psal, chodi naprosto korektne a 100%, nemluve o tom, ze to taky umi i cteni/posilani SMSek z PC...
Miloš Strouhal (3997)|5.11.2004 14:19
V tom případě nezbývá než před tím tvým softwarem smeknout klobouk..;)

Také mam doma jeden prográmek, jež toto všechno hravě zvládá, ale zapomněl jsem již jeho jméno..:? A je díky bohu free..:yes: Ale už dlouho ho nepoužívám, jelikož je pro mne snažší v MDA zkopírovat tu smsku rovnou do té které poznámky.. Trvá mi to asi 10sekund.. A to mi nepřijde jako moc náročná obstrukce..;) Je to jasně rychlejší, pokud člověk potřebuje zálohovat jen třeba jednu smsku za den.. A to je přesně můj případ..