Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM - Er!ka_2.0 WM 6.5.x - česká verze moderní romky

_Amos_ (368)|25.9.2010 00:28


[color=blue][h]Er!ka edice 2.0[/h][/color]
Er!ka je romka, která saje informace z první české romky Eržika, Eržika je inspirací, Eržika je zdroj na kterém Er!ka staví.

Adow jako tvůrce Eržiky navíc stále nabízí suport, který Er!ka ke svému vývoji potřebuje. Er!ka staví na češtině, kterou připravil Adow a saje další nápady z jeho nového působišti na fóru pro D2... Adow díky za podporu!!!

[color=blue]Co obsahuje Er!ka_2.0:[/color]
  • Sense_2_5_2019_1914 VGA port udělal abrasive a pomohl odladit Etoy[/*]
  • Adow_GoogleMaps[/*]
  • Adow_PIMBackup[/*]
  • Adow_PocketScreen[/*]
  • Adow_Opera_Mobile_10_VGA_CZ_SK[/*]
  • Phone_Canvas_Enhancement_2G_4_2_62120113[/*]
  • Nový Total Commander[/*]
  • Moji oblíbenou kalkulačku[/*]
  • Speciální tweak na grafiku - ostřejší, kvalitnější a hlavně rychlejší[/*]
  • úpravu ikon v menu[/*]
  • FM rádio[/*]
  • Manila Dial Up přepínač (místo Nodata)[/*]
  • Quick GPS[/*]
  • HTC GPS Tools[/*]
  • oznamování přes taskbar[/*]
  • Ameba setting pro WM6.5.x, nepřidal jsem však aplikaci po spuštění, dost mě otravovala hláška po seftresetu. Ameba ale běží v pozadí, nemusíte do ní zasahovat.[/*]
  • Youtube[/*]
  • a hlavně byl vyřešen problém startování do Sense[/*]
[color=blue]Připravuji pro příště:[/color]
chtěl bych Er!ce věnovat daleko méně času, takže spíše suport pomocí fixů, než další vývoj:)
[color=blue]Známé chyby:[/color]
  • Phone Canvas je sice super, ale má chybičku, špatná pozice zmeškaných hovorů a některých dalších screenů. Je to asi o 10 pixelů hozený dolů, žádná hrůza:)[/*]
  • V sense na kartě SMS, se zobrazují v menu dva prázdné řádky, problém je někde v balíčku s češtinou, ale nevím kde:). Jednoznačně je to spojeno s novým HTC albem, ale proč tam ty řádky jsou???[/*]

[color=blue]Proč verze 2.0?[/color]
Hlavně z důvodu, že Er!ka již není ve fázi testování, je to plně funkční Romka a tak jsem ji chtěl povýšit. Taky proto, že jsem od sebe rozdělil Titánium a Sense verzi a taky, že si mi 2.0 libí:)

[color=black]Tak ať Er!ka poslouží!!![/color]
_Amos_ (368)|25.9.2010 00:29
[h]DOWNLOAD:[/h]

Hotová Er!ka pro Váš diamond:
Verze Er!ka_2.0

Verze Er!ka_2.0.1
Od verze Er!ka_2.0 se liší tím, že obsahuje Co0kie Home tab 2.0 a záložku Facebook v sense. Zároveň je v této verzi opraveno menu v záložce zpráv a je opravena čeština v excelu z dílny od Adowa.

Verze Er!ka_2.02 - zároveň poslední verze ke stažení zde...
vše k této verzi najdete na 34. straně (už to tady nechci roztahovat)...

Verze titánium:
Verzi Er!ka.Holá_2.0 najdete zde...
Tuto verzi pro Vás testoval uživatel mbiba. Romka neobsahuje skoro žádné aplikace spojené se Sense (snad kromě jedné), má dialer WM a zároveň neobsahuje biotouch, tedy nelze vybrat typ klávesnice, ale funguje kinetický skrolování.
Vyzkoušené řešení pro výběr typu klávesnice pro Vás našel mbiba zde

Zde najdete kuchyni pro obě verze Er!ka_2.0

Kuchyně pro Er!ku 2.02 je zde...

[color=blue]Pár informací k instalaci:[/color]
Jakmile se dostanete do kalibrace, tak je možné, že se Vám objeví bílá obrazovka a chvíli bude trvat než se to pohne dál, buďte trpělivý. Na pozadí právě probíhá nastavování datumu a aktuálního času.

Po instalaci doporučuji hned soft reset. Při další naběhnutí se Vám automaticky nastaví internetové spojení (také z dílny od Adowa)...

Dole nechávám tweak na Home screen s RSS zprávma, protože je víc lidiček co si stáhli tweak jak Er!ku, takže to asi využíváte i pro jiné romky. Er!ka_2.0 tento tweak má již v sobě...
_Amos_ (368)|25.9.2010 00:30
[color=blue]Další úpravy[/color]
_________________________________
Zde najdete některé volitelné úpravy, jak možno upravit Er!ku k obrazu svému.

[color=blue]Níže najdete tweak na vrácení RSS na home screen do Er!ky, neinstalujte do jiné romky, nebude Vám to fungovat...[/color]

[color=green]Připravuji návod na vlastní změnu vzhledu Er!ky, jak změnit úvodní obrazovku, tapetu pod menu, ikony, tak abyste měli Er!ku podle svého...[/color]

Er!ka.1a neobsahuje v Sense BG4ALL mód, tedy stejnou tapetu pro všechny záložky. Dole si stáhněte tweak na instalaci...
Adow (1267)|26.9.2010 10:30
No, moje milovaná Diamonda už tak nastavenýho, že si netroufám flashnout tam něco jinýho a pak jí to nastavovat znovu. Jinak bych do pokusu určitě šel - držím palce ;).
_Amos_ (368)|3.10.2010 19:26
Už mám skoro hotovou beta verzi v češtině, ale zatím ji nechci dát vem, protože to má jednu funkční chybyčku v sense. Společně s Beta verzí uvolním obrázky. Je ale na co se těšít, mě samotného překvapila volná paměť a to mě i motivuje to dodělat do konce:).
Beta verze nebude 100%, chybyčky tam budou, ale neměli by to být provozní chyby běžného chodu...
Takže projekt žije:)
pedrop (12)|3.10.2010 21:23
Už sa nemôžem dočkať 6.1 je fajn ale 6.5 mal iba hojas a ten od 4.2 nechal tak sa celkom teším
Hojas86 (43)|4.10.2010 19:55
ozivil sem si telefon takze rad vyzkousim :)
pedrop (12)|4.10.2010 22:55
No teda, je sa naco tesit, ja sa uz teraz tesim chlapci dotoho!
ms.nomi (117)|5.10.2010 12:03
[quote=Hojas86]ozivil sem si telefon takze rad vyzkousim :)[/quote]


Hmm, taky zkusím.

A na své ROM už dělat nebudeš? Není špatná :yes:
_Amos_ (368)|6.10.2010 08:14
Beta verze bude ke stažení ve čtvrtek večer, poslední chybu, kterou chci opravit je velikost fontu v jednom místě a jde do světa...
Dryha_ce4you (143)|7.10.2010 22:11
hoj, tak koukam jak jsi vytvoril hezkou novinku :)
napada me jestli by ta chybka sense nespousteni nesla resit SIN taks managerem ktery byl v puvodni Erze pro prepnuti iGO napr. ... no chtel bych ji zkusit, meho diamantika ma slecna a posledni Erza ji porad zlobi (ale toho problemu se sense se u ni bojim ze ji bude vytacet :D ) .. nechapu proc, dnes tlf. zmodral, zcernal a nereagoval vubec na nic az vyndani baterky ji pomohlo ... dost se kouse atd., a to tam ma ted dokonce Sesne 2.1
_Amos_ (368)|7.10.2010 23:15
SIN taks manager v romce mám, to je dobrá věc, dalo by se tím vyřešit plánovaný restart mobilu... Já věřím, že to někde najdu, tak se nechci zabývat provizoriem, už takhle to žere dost času. Taky si říkám, že WM 6.5.x docela dobře čistí pamět, tak těch restartů nebude potřeba tolik a třeba jednou se mi vybila baterka a ejhle Er!ka naskočila do sense sama... Je to trochu záhada. Beta verzi bych ještě polovičce nesvěřil, přeci jen to není hotové, i když funkční. Jenže pokud bych ladil a ladil, tak to nevydám nikdy a nebo až to nebude aktuální:)
Dryha_ce4you (143)|8.10.2010 10:30
no ja si v noci hral (sel sem spat ve dve a zaspal do prace malem :D ) a zkusil ji tam nazkousku nahodit Energyho romku 6.5.x .... noooo tak to jsem cumel, doslovne, 4MB volne ram :D ... spustilo se sense a pri kliku na treba sms/poeple tak restart sense
takze dostala zase Erzu 1.1 ta me chodila uplne nejlip ze vsech a doufam ze bude klid ... az budes mit hotovo tak vyzkousim pokud mi pujci na den demantika :)
_Amos_ (368)|8.10.2010 11:14
Tak to nevím co tam Energy dělá:))). Já mám bez sense 40-50 MB volného a se Sense 20 - 30 MB volného. Ale je co pilovat. Paměť už ukousne jen možná dialer a pak Co0kieho home tab, ale ten není povinný....
Hojas86 (43)|8.10.2010 16:29
prosim o jakej konkretni build 6.5 se jedna?
_Amos_ (368)|8.10.2010 20:29
ty po mě chceš abych ti hned prozradil kde se vzal ten zázrak:)))). Projdi tento link a pochopíš, že jsem dopředu věděl, že Er!ka bude fungující romka. je založena na buildu 23563, kterej je ještě vytuněnej uživatelem I3v5y. Prostě jsem to dostal jak na dlani, ale myslel jsem si, že to bude jednoduší. Bohužel si myslím, že to vytunění, má někdy problém při přechodu na češtinu. Zkusíš ten build taky???
_Amos_ (368)|8.10.2010 22:58
Konečně se mi podařilo najít telefonní klávesnici, která maká tak jak má a pro mě trochu překvapení je to Tachi Canvas...
cz71 (49)|9.10.2010 00:24
ahoj už stahuju dobře že jsem nešel chrnět :) ,u te prvni beta verze mi nešel fotak a samozřejmě mms ;) ,to je moje stara nemoc ,jinak docela v pohodě zatim dík :yes:
_Amos_ (368)|9.10.2010 07:37
ja zatim zmenil jen ten WM dialer, ten me hodne vadil a dlouho jsem nemohl najit telefonni aplikaci co by fungovala. fotak jsem za celou dobu nezkusil, to opravim, ten bude ok. MMS koukam, ze je problem kazdeho noveho kuchare:). Jeste musim doladit kontakty, z telefonni aplikace zlobi. to delalo i u WM dialeru, u tachi to vadi mene. No stale je co delat:)

[color=blue]EDIT:[/color]
Ta MMS jsem už opravil, foťák mě stále zlobí a zatím nevím proč. Udělal jsem nějaké další úpravy, ale novější verzi beta verze vydám až bude něco zásadnějšího.

[color=blue]EDIT2:[/color]
Tak už mi funguje i ten foťák:)

Pokud zkusíte tu současnou tak napište co Vám nechodí, třeba na MMS bych přišel asi za hodně dlouho, já je totiž skoro nepoužívám, tak to byla super připomínka. díky
Hojas86 (43)|10.10.2010 22:48
ano 23564 build uz mam taky fungujici romku celou ceskou hodlam taky vydat i s kuchynkou :)
_Amos_ (368)|10.10.2010 23:15
Hojas86: Aby to nakonec nedopadlo tak, že si počkám až to uděláš ty a nebudu se trápit:))))
Hojas86 (43)|10.10.2010 23:33
jen se trap takovych kuchariku je malo :)
_Amos_ (368)|12.10.2010 15:20
Konečně jsem našel telefonní aplikaci, která funguje bezproblémů a je přímo určena pro WM6.5.x. Tachi hrozně zlobilo a nedalo se s tím existovat. Chtěl bych do konce týdne vydat novou beta verzi, která se však už bude blížit verzi alfa. Tedy nebude to bez chybiček, ale to co bude zlobit bude málo podstatné a tedy už to bude verze, která bude splňovat podmínky provozu. Musím říci, že já si na WM6.5.X rychle zvykl a nějak bych už neměnil:)
mike.bike (41)|12.10.2010 17:12
Už se těším na novou verzi 6.5.x.
Před časem jsem používal 6.5.x od Hojase a byla spokojenost až na pár drobností (nefunkční Google Maps, v Excelu rozhozený výběr barev buněk, teď si na další nemohu vzpomenout), alwe největší problém jsem měl s wi-finou, která se mi po nějakém čase bezdůvodně ztratila a žádným způsobem jsem jí nebyl schopen znovu zapnout - pomohl až HR. jinak romka byla celkem svižná (bez Sense velice) i paměť se držela na velice použitelných nízkých hodnotách a hlavně jsem vůbec nepotřeboval provádět reset. Po "ukončení" dalšího vývoje romky Hojasem (vyplavený telefon) a po vydání nové Eržiky jsem se vrátil zpět k Eržice hlavně kvůli wi-fi. Po instalaci plné verze se mi telefon každou chvíli vzpouzel a odmítal spolupracovat z důvodu nedostatku paměti. Nahrál jsem si tedy očesanou verzi NoTF - pamět se podstatně vylepšila, ale bohužel musím každou chvíli minimálně jednou denně (někdy i vícekrát) resetovat! Proto s napětím očekávám nové verze romky.
Přejí mnoho úspěchů ve Vaší nelehké práci
mike.bike (41)|12.10.2010 17:17
mbiba_ce4you (143)|13.10.2010 19:33
Zdravím,

koukám, že se konečně začínají rojit české wm 6.5.x! určitě vyzkouším. Momentálně používám WWE rom Back to Basics, která má snad vycházet z nějaké oficiální beta 6.5 co byla plánovaná pro diamonda a pak to HTC zařízlo a chodí to hezky, ale čeština a 6.5.x je prostě jiný kafe. Držím palce, hlavně se těším na dialer, žádný plně funkční na 6.5.x jsem ještě neviděl :-) Můžu se zeptat o jaký se jedná?

Mbiba
_Amos_ (368)|13.10.2010 22:15
Dialer mi maká už dva dny bez problémů a hlavně, první zvonění je fakt první zvonění:). Je to Phone_Canvas_Enhancement_2G_4_2_62120113.

Hlavně teď testuji novou manilu 2.5.20191914.0, aby modernost romky byla opřena o nové věci:).
V zásadě bych mohl uploadovat nové beta verze každý večer:)))). Hlavní problém je furt to přímé spuštění Sense. Ani nové sense tento problém neodstranilo a pak mi nejde excel, což moc nechápu. To ostatní už je docela doladěné a funkční, tak to snad do konce týdne dám dohromady a sám chvíli zůstanu na jedné verzi...
mike.bike (41)|13.10.2010 22:35
Možná by nebylo špatné použít Excel z Hojasovy romky, jemu funguje, ale zato zlobí wifina
Dryha_ce4you (143)|14.10.2010 13:08
mě teď tak napadlo jestli by ti nepomohlo k tomu spouštění Sense něco z FAQ od NRGZ z jeho romek :


Q: I have the error "Unable to launch Sense" .. What shall I do?
A1: First possible solution: Read this.
A2: Second possible solution: Read this.
A3: Third possible solution: Delete the folder: "\Storage Card\Application Data", and the file "Manilafull.xml" from \Windows folder and soft reset the device.
A4: Fourth possible solution: The reason of sense crash might be either corrupted CABs, or a combination between CABs that causes a conflict. Therefore, you need to take a closer look at what you're installing, try them one by one until you figure out the CAB/conflict problem source.
_Amos_ (368)|14.10.2010 22:43
Díky moc, já mám kompletně odladěno a tak mi zbývá vyřešit poslední dvě věci, právě to spuštění Sense a pak ten excel. Jinak vše ostatní je již plně funkční a správně v češtině, hudba nelupe, vytáčení jede jak hodinky atd... Tak teď jdu pátrat proč se nespouští to Sense automaticky. Trochu se bojím, že je to nějakým nastavením v buildu:(. to bude jehla v kupce sena...

Jestli má někdo zájem o test verzi, tak dejte vědět, jinak v sobotu to uploadnu...
cz71 (49)|16.10.2010 19:15
ještě maš 4hod čas ;) (nemužu se dočkat)
_Amos_ (368)|16.10.2010 20:27
Bude o půlnoci, možná dřív. Já dnes zažil super spolupráci mezi švédem a italem a ladili jsme novou manilu, takže vše bude na nové manile. Navíc jsem doladil grafiku a získal tím volnou paměť. Při běžícím Sense jsem teď na 27MB volné paměti, trochu zázrak...

Ještě pár úprav a jde to do světa, mě to stálo 14 dní života a doma si myslí, že jsem zešílel:)
cz71 (49)|16.10.2010 20:38
super duper ,v pohodě až to bude tak to bude,jsem hodně zvedavy co vzniklo z te mezinarodni sploupráce (jsem jenom pasivni nahravač romek a cabu do tel a vim jak to působivý na manželku,tak si dovedu živě představvit jake to je u vas :D )
dik
ms.nomi (117)|16.10.2010 21:09
[quote=_Amos_]Bude o půlnoci, možná dřív. Já dnes zažil super spolupráci mezi švédem a italem a ladili jsme novou manilu, takže vše bude na nové manile. Navíc jsem doladil grafiku a získal tím volnou paměť. Při běžícím Sense jsem teď na 27MB volné paměti, trochu zázrak...

Ještě pár úprav a jde to do světa, mě to stálo 14 dní života a doma si myslí, že jsem zešílel:)[/quote]


Ahojky.

A dáš to ven i s kuchyňkou nebo jen hotovou ROM?

Já teď používám tuto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=81195fc794ea29938f9970d3b77e5f2a&t=775419
Vyházel jsem si co nepotřebuji....
Ale není česky...
Píše tam cca 40MB volné paměti - toho se mi nepodařilo dosáhnout ale po startu (po HR) jsem měl někde kolem 38MB.
Při běžném provozu s občasným spuštěním "Oxios hibernate" jsem schopen se držet někde mezi 26-32MB....


_Amos_ (368)|16.10.2010 21:44
Časem dám ven i kuchyni, teď je to trochu nepřehledné a je to práce na víc, ale určitě ji vydám, je to skoro povinnost:)
ms.nomi (117)|16.10.2010 21:47
Dík za odpověď.


A hlavně ať se dílo podaří :) :yes:
_Amos_ (368)|16.10.2010 23:01
Tak po čtrnácti dnech ponocování je Er!ka.00 k dispozici na první stránce...
cz71 (49)|16.10.2010 23:58
ZATÍM DÍK FRAJÉRE :yes
_Amos_ (368)|17.10.2010 08:24
Přidal jsem na první stranu ještě twek na úpravu tapety v Sense. Vlastně je to odstranění módu jedné nastavené tapety pro všechny záložky. Tapeta je již součástí romky, tedy není součástí cabu. Je to volitelná úprava...
ms.nomi (117)|17.10.2010 12:52
Ahoj.
Tak par prvnich poznatku...

Napred pochvala za snahu a odvedenou praci :)
A ted:

To Sense - mas v nastaveni/dnes zaskrtnuto windows default a ne sense
Po zruseni wd a oznaceni sense to v poradku nabehlo - neni ta chyba tady?

To byla takova trochu snaha o pomoc....

A trocha kritiky :)

Total commander ci jak se to vlastne jmenuje zustane po ukonceni "viset" na displeji - nevrati se do predchozi obrazovky. Jedine az po stisku tlacitka zpet/ok - toho se sipkou vpravo dole.

Uvital bych dale moznost nastaveni tlacitka X - moznost nastaveni zavrit/minimalizovat.

A mozna vymenit zvetseni horni listy po tapnuti za to Htc rozsirene oznamovani.

Prihodil bych screen ale pisu to pri praci na stavbe a nejak to tady asi nevytvorim.

Zatim asi vse. Kazdopadne dobra prace.



EDIT:

Tak na to sense to pomohlo akorat na jeden restart - takze to neni reseni :(

Total commander se po dvou restarech umoudril a uz to nedela.
_Amos_ (368)|17.10.2010 13:26
ms.nomi:
teď nevím jestli tě úplně chápu. Pokud je v today zaškrnuto windows výchozí, tak běží Titanium, pokud Sense tak Sense. Ano nabíhá to do WM a pak musíš přepnout na Sense. Jenže když přepneš na Sense a uděláš následně soft-reset, tak už sense nenaběhne, nebo tobě ano? Restart Sense bez soft resetu funguje v pohodě, prostě jen po soft resetu to nejde...

Total commander se vypíná přes soubor, šipky do prava a konec... nebo-li to souvisí s tím co píšeš dál. Tlačítko X neukončuje aplikace, ale posílá je do pozadí. To je fakt a to není ideální, zatím jsem nenašel způsob jak to kde nastavit, pravděpodobně budu muset změnit task manager. Prostě další vývoj...
Jinak ale i když necháš aplikace v pozadí a potřebuješ více paměti, tak si je task manager automaticky vypíná, takže toto by neměl být zase takový problém...

Zvetseni horni listy po tapnuti za to Htc rozsirene oznamovani... tohle je věc názoru, můžu tam dát Notification_Enhancement, ale mě moc nevyhovuje, takže to můžu přidat jako tweak...

Dej vědet jestli ti naběhlo to sense po soft resetu...

Díky

Edit: To sense bude oříšek, ale je to pro mě výzva a třeba pomůže nějaká spolupráce s tvůrcem buildu, tam je zakopaný pes, ne v nastavení Sense...
Mě se v při vaření také parkrát stalo, že mi zamrzl třeba na minutu Total Commander, ale vždy jen při prvním spuštění. Udělal jsem MTTY a teď mi to už nedělá... Nevím tohle se těžko hledá, když to někdy dělá a jindy ne...
ms.nomi (117)|17.10.2010 14:28
Ahoj. Uz jsem to psal v EDIT do sveho prispevku.

Sense nabehlo jednou - primo po restartu. Ted uz je to stejne jak popisujes.

TC se taky spravil.

V pohode. Jen jsem napsal sve poznatky. Samozrejme Te nemuzu k nicemu nutit :)

Pokud bude casem venku i kuchyn tak uz si to kazdy muze upravit :)


Kady1 (3)|17.10.2010 14:53
Zdarec,

vypadá to dobře,[s] jen jsem se chtěl zeptat na nějaký prográmek k zablokování připojení, jako je NoData. Tady mi nejde nainstalovat :o([/s].
Tak to vyřešila novější verze NoData :o)

díky
SERGEJ_3 (8)|17.10.2010 15:39
2 _Amos_ : skvela prace chlape, tohle je presne to na co jsem cekal... akorat mam jednu prosbu, nikde nemuzu najit radio, ktere pouzivam denne, opravdu tam neni nebo ho jen nemuzu najit? Pokud tam neni tak nemas nahodou typ na nejake radio? Dik moc:yes:
SERGEJ_3 (8)|17.10.2010 15:39
[quote=SERGEJ_3]2 _Amos_ : skvela prace chlape, tohle je presne to na co jsem cekal... akorat mam jednu prosbu, nikde nemuzu najit radio, ktere pouzivam denne, opravdu tam neni nebo ho jen nemuzu najit? Pokud tam neni tak nemas nahodou typ na nejake radio? Dik moc :yes: [/quote]

cz71 (49)|17.10.2010 17:27
hoj zatim funguje pěkně,jenom mi mizí bat.,ale nejspíš je to tim že si snim pořád hraju :D ,pls neni nějaka rada ohledně vyzvanění začne zvonit asi po 3 tonu :(
ms.nomi (117)|17.10.2010 19:28
Tak to trochu shrnu.

Opravdu pěkná práce.
Přiznám se ale že teď přes týden se vrátím ke své odladěné a upravené ROM - Food.
Přes týden v práci se musím na svého Diamondíka spolehnout...

O víkendu se k testování této velmi slibně vypadající ROM vratím.


EDIT:

Navrhoval bych doplnit QuickGPS ... jestli tam je tak se omlouvám - nenašel jsem
_Amos_ (368)|17.10.2010 20:40
Kady1: NoData jsem taky používal, tak se v příští verzi určitě objeví, jestli jsi to vyřešil tím lépe. Pošli popřípadě, která verze ti na Er!ce šlape...

SERGEJ_3: Rádio jsem nezkoušel, já si ho za dva roky co diamonda mám nikdy nepustil, můžu udělat cab z Eržiky, mělo by to snad fungovat...

cz71: Dialer je achilova pata systému VGA na 6.5.x. Nejrychlejší řešení je WM dialer, ale ten je graficky hrozný. Vyzkoušel jsem v Er!ce mnoho verzí a tato varianta se mi zdá nejlepší. Osobně mám zkušenost, že při prvním zvonění mobil začíná hned blikat a ještě před druhým už zvoní. Ale je dobrý po soft resetu někoho třeba jen prozvonit. Protože při prvním použítí dialeru se musí spusti převod na VGA. Takže jestli to bylo první použití po seft resetu, tak je možný, že zvonil později. Pak je to taky o paměti, jestli jsi měl nějaké otevřené aplikace, co žrali paměť atd... Musím ještě vyřešit ten task manager, aby se křížkem aplikace rovnou zavírala, toto pojistí...

ms.nomi: Jojo QuikGPS dodám, už jsem ho tam i měl a ani nevím proč tam teď není. Zase osobní zkušenost z Tomtom je ta, že poprvé to chvíli trvá, ale druhé spuštění mě příjemně překvapilo...

Fakt je ten, že dnes po dlouhé době jsem již 20 hodin neflashnul, takže dlouhodobé použití je ještě potřeba vyzkošet:). ale mělo by to být v pohodě...
Hojas86 (43)|17.10.2010 21:51
Takze sense bug stim se netrap je to neresitelna vec na xda to jeste nikdo nevyresil diamond ma malo pameti nebo co....
ukonceni krizkem pouzij program ameba
mike.bike (41)|17.10.2010 21:56
A co excel? Bude? Bez něj je mi romka k ničemu