Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 26 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 376

Téma: ROM - Er!ka_2.0 WM 6.5.x - česká verze moderní romky

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ještě maš 4hod čas (nemužu se dočkat)
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Bude o půlnoci, možná dřív. Já dnes zažil super spolupráci mezi švédem a italem a ladili jsme novou manilu, takže vše bude na nové manile. Navíc jsem doladil grafiku a získal tím volnou paměť. Při běžícím Sense jsem teď na 27MB volné paměti, trochu zázrak...

Ještě pár úprav a jde to do světa, mě to stálo 14 dní života a doma si myslí, že jsem zešílel

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

super duper ,v pohodě až to bude tak to bude,jsem hodně zvedavy co vzniklo z te mezinarodni sploupráce (jsem jenom pasivni nahravač romek a cabu do tel a vim jak to působivý na manželku,tak si dovedu živě představvit jake to je u vas )
    dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od _Amos_
    Bude o půlnoci, možná dřív. Já dnes zažil super spolupráci mezi švédem a italem a ladili jsme novou manilu, takže vše bude na nové manile. Navíc jsem doladil grafiku a získal tím volnou paměť. Při běžícím Sense jsem teď na 27MB volné paměti, trochu zázrak...

Ještě pár úprav a jde to do světa, mě to stálo 14 dní života a doma si myslí, že jsem zešílel

Ahojky.

A dáš to ven i s kuchyňkou nebo jen hotovou ROM?

Já teď používám tuto: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?s=81195fc794ea29938f9970d3b77e5f2a& t=775419
    Vyházel jsem si co nepotřebuji....
    Ale není česky...
    Píše tam cca 40MB volné paměti - toho se mi nepodařilo dosáhnout ale po startu (po HR) jsem měl někde kolem 38MB.
    Při běžném provozu s občasným spuštěním "Oxios hibernate" jsem schopen se držet někde mezi 26-32MB....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Časem dám ven i kuchyni, teď je to trochu nepřehledné a je to práce na víc, ale určitě ji vydám, je to skoro povinnost

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Dík za odpověď.

A hlavně ať se dílo podaří :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Tak po čtrnácti dnech ponocování je Er!ka.00 k dispozici na první stránce...

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

ZATÍM DÍK FRAJÉRE :yes

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Přidal jsem na první stranu ještě twek na úpravu tapety v Sense. Vlastně je to odstranění módu jedné nastavené tapety pro všechny záložky. Tapeta je již součástí romky, tedy není součástí cabu. Je to volitelná úprava...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ahoj.
    Tak par prvnich poznatku...

Napred pochvala za snahu a odvedenou praci
    A ted:

To Sense - mas v nastaveni/dnes zaskrtnuto windows default a ne sense
    Po zruseni wd a oznaceni sense to v poradku nabehlo - neni ta chyba tady?

To byla takova trochu snaha o pomoc....

A trocha kritiky

Total commander ci jak se to vlastne jmenuje zustane po ukonceni "viset" na displeji - nevrati se do predchozi obrazovky. Jedine az po stisku tlacitka zpet/ok - toho se sipkou vpravo dole.

Uvital bych dale moznost nastaveni tlacitka X - moznost nastaveni zavrit/minimalizovat.

A mozna vymenit zvetseni horni listy po tapnuti za to Htc rozsirene oznamovani.

Prihodil bych screen ale pisu to pri praci na stavbe a nejak to tady asi nevytvorim.

Zatim asi vse. Kazdopadne dobra prace.

EDIT:

Tak na to sense to pomohlo akorat na jeden restart - takze to neni reseni

Total commander se po dvou restarech umoudril a uz to nedela.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

ms.nomi:
    teď nevím jestli tě úplně chápu. Pokud je v today zaškrnuto windows výchozí, tak běží Titanium, pokud Sense tak Sense. Ano nabíhá to do WM a pak musíš přepnout na Sense. Jenže když přepneš na Sense a uděláš následně soft-reset, tak už sense nenaběhne, nebo tobě ano? Restart Sense bez soft resetu funguje v pohodě, prostě jen po soft resetu to nejde...

Total commander se vypíná přes soubor, šipky do prava a konec... nebo-li to souvisí s tím co píšeš dál. Tlačítko X neukončuje aplikace, ale posílá je do pozadí. To je fakt a to není ideální, zatím jsem nenašel způsob jak to kde nastavit, pravděpodobně budu muset změnit task manager. Prostě další vývoj...
    Jinak ale i když necháš aplikace v pozadí a potřebuješ více paměti, tak si je task manager automaticky vypíná, takže toto by neměl být zase takový problém...

Zvetseni horni listy po tapnuti za to Htc rozsirene oznamovani... tohle je věc názoru, můžu tam dát Notification_Enhancement, ale mě moc nevyhovuje, takže to můžu přidat jako tweak...

Dej vědet jestli ti naběhlo to sense po soft resetu...

Díky

Edit: To sense bude oříšek, ale je to pro mě výzva a třeba pomůže nějaká spolupráce s tvůrcem buildu, tam je zakopaný pes, ne v nastavení Sense...
    Mě se v při vaření také parkrát stalo, že mi zamrzl třeba na minutu Total Commander, ale vždy jen při prvním spuštění. Udělal jsem MTTY a teď mi to už nedělá... Nevím tohle se těžko hledá, když to někdy dělá a jindy ne...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Ahoj. Uz jsem to psal v EDIT do sveho prispevku.

Sense nabehlo jednou - primo po restartu. Ted uz je to stejne jak popisujes.

TC se taky spravil.

V pohode. Jen jsem napsal sve poznatky. Samozrejme Te nemuzu k nicemu nutit

Pokud bude casem venku i kuchyn tak uz si to kazdy muze upravit

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Zdarec,

vypadá to dobře, jen jsem se chtěl zeptat na nějaký prográmek k zablokování připojení, jako je NoData. Tady mi nejde nainstalovat (.
    Tak to vyřešila novější verze NoData )

díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

2 _Amos_ : skvela prace chlape, tohle je presne to na co jsem cekal... akorat mam jednu prosbu, nikde nemuzu najit radio, ktere pouzivam denne, opravdu tam neni nebo ho jen nemuzu najit? Pokud tam neni tak nemas nahodou typ na nejake radio? Dik moc:yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od SERGEJ_3
    2 _Amos_ : skvela prace chlape, tohle je presne to na co jsem cekal... akorat mam jednu prosbu, nikde nemuzu najit radio, ktere pouzivam denne, opravdu tam neni nebo ho jen nemuzu najit? Pokud tam neni tak nemas nahodou typ na nejake radio? Dik moc :yes:

Strana 3 z 26 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 08:25
  2. Reakcí: 91
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 21:02
  3. Nová verze ROMky pro MDA Compact WWE_11200_131_11210
    Od Balboa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-07-2005, 21:53
  4. MDA 2 ROM VERZE 1.52 česká