Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 26 PrvníPrvní ... 1523242526 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 361 až 375 z 376

Téma: ROM - Er!ka_2.0 WM 6.5.x - česká verze moderní romky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Já už bohužel nemám diamonda, tak to nevyzkouším, ale nepamatuji si, že bych s tím měl problém... Tak snad pomůže někdo ze současných uživatelů
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zdravím uživatele téhle verze Eržiky:
    Používám Eržu 1.3, celkem šlape, ale chtěl bych zkusit přejít na 6.5.x. Můžete mi někdo kdo tuhle verzi používáte říct co nefunguje úplně optimálně? Zajímá mě verze titanium, sense mě moc nebere. Pochytil jsem potíže s problémy s podsvícením, ale nějak jjsem nepochopil jak se projevují. Jsou ještě mějaké další potíže?

Díky

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Já jsem minulý týden zkusil konečně Er!ku s WM 6.5 2.0 a 2.02 a se Sense jen 20MB volné ramky Ale zkusil jsem Er!ku Holá a vynikající :!: Takže jsem si trošku převařil verzi Er!ka 2.02 a odstranil všechno společného se Sense podle příspěvku zde. Maximální spokojenost s WM 6.5... původně jsem chtěl zase používat SPB Mobile Shell theme 3.5 ale nakonec Titanium mě dostalo, že jde taky jednoduše vylepšit pluginama pro rychlé zobrazení aktivit, stavu, počasi atd..
    Co se týka podsvícení tak mi nereaguje na ruční nastavení podsvicení, ale jenom automaticky. A další potíže jsem nespozoroval.
    Doinstalován xtask abych měl ikonky na panelu co mám zminimalizované a používám Amarullzův dialer úplně v poho zde
    Teď mám volné 48MB ram Jinak jde místo nabidky Start používat xtask,k terý nahrazuje wkTask a zároveň dovoluje projíždět nabídku start programy po svém s tou úsporou ram a nabídku zakázat a získa se přes 15MB ram, vhodné kdo používa třeba SPB mobile shell a nemusí využívat nabídku Start. odkaz zde

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Funguje ti i přetáčení obrazovky fotky , kalkulačka...?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od spoofik
    ...Co se týka podsvícení tak mi nereaguje na ruční nastavení podsvicení, ...
    Mám ten pocit že se změna ručního nastavení projevila vždy až po restartu telefonu ....

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od spoofik
    Já jsem minulý týden zkusil konečně Er!ku s WM 6.5 2.0 a 2.02 a se Sense jen 20MB volné ramky Ale zkusil jsem Er!ku Holá a vynikající :!: ......
    Teď mám volné 48MB ram Jinak jde místo nabidky Start používat xtask,k terý nahrazuje wkTask a zároveň dovoluje projíždět nabídku start programy po svém s tou úsporou ram a nabídku zakázat a získa se přes 15MB ram, vhodné kdo používa třeba SPB mobile shell a nemusí využívat nabídku Start. odkaz zde

Zdravím. Mohl by ses podělit co za pluginy do toho Titania používáš? Myslím především na konektivitu a počásí. Děkují předem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Zdarec, tak plugin pro správu ( BT, wifi, telefon, dat) - Titanium CommManager 0.32 zde
    plugin pro notifikaci zmeškanych volání, sms, mms - Titanium Notifications 1.3 zde
    plugin pro počasí používám od českého Meteoservisu - Meteoservis 2.50, umí se integrovat v nastavení do titanium shell, SPB mobile shell.. více zde

Jinak se mi fakt nelíbí je defaultní WM volume control.. Jinak jsem teď poprvé zkoušel Energy ROM a kdyby byla česky tak by u mě zůstala. Škoda že není k ní kuchyně aspoň pár věci z ní hodit do Er!ky.

Nováček
    Registrace
    Jun 2011

Co bych potřeboval vyřešit je v této ROMce Er!ka 2.02 nahradit volume control od WM za ten HTC pěkný volume control. Tenhle defaultní od WM vypadá hrozně grafika windows 3.. a pak poradit jak s ovladači od grafiky. V téhle ROMce se mi nespustí třeba hra Xtraxkt nebo aplikace použivajici directx nebo nevím co tomu chybí. V Energy ROM jde vše i v Eržice 1.3 jdou ty aplikace jako Xtrakt hra nebo Lights a dalši. Po nainstalováni ovladače od ATI taky žádná změna. V jiné ROMce jde všechno stímghle bez problému. Poradí někdo?

vmachalik_ce4you
    Guest

Poprosil bych, kde najdu přesný postup, kde co stáhnout a jak přejít na Er!ku s WM 6.5 2.02.
    Dík.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Ani jeden link z první strany nefunguje :-(

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Dlouhodobé nepoužívání účtu, udělalo své. Pokusím se poslední verze nahrát zpět...

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Ahoj, nějaký pokrok v těch odkazech na stažení? :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Linky aktualizovány a omlouvám se za spoždění...

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Super, díky moc :-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2012

Nemohu to stáhnout,můžeš to dat na uložto nebo podobné.

Strana 25 z 26 PrvníPrvní ... 1523242526 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 08:25
  2. Reakcí: 91
    Poslední příspěvek: 12-10-2005, 21:02
  3. Nová verze ROMky pro MDA Compact WWE_11200_131_11210
    Od Balboa v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 24-07-2005, 21:53
  4. MDA 2 ROM VERZE 1.52 česká