Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nova oficialni ROM

mistm (477)|24.9.2010 21:33
Behem rijna by se mela objevit nova oficialni ROM pro nekolik HTC zarizeni vcetne TP2. Podrobnosti nejsou zatim znamy, mozna se dockame i WM6.5.x. Uvidime :-)
Netchum (15)|25.9.2010 21:26
nevíš náhodou jestli bude nová ROM pro HD2?
mistm (477)|26.9.2010 10:56
to netusim. Nechme se prekvapit.
batt_ce4you (135)|26.9.2010 19:22
[quote=Mist]Behem rijna by se mela objevit nova oficialni ROM pro nekolik HTC zarizeni vcetne TP2. Podrobnosti nejsou zatim znamy, mozna se dockame i WM6.5.x. Uvidime :-)[/quote]

Nerad bych se mýlil ale na xdadev a htcpedia se objevily ukuchtěné ROM (Energy atd.) které jak to tak vypadá jsou právě z new ROM pro TP2 (build 2196 - 2.08xxx ???)

Whippy (206)|30.9.2010 15:02
Nerad bych nejak zpochybnoval pravdivost teto zpravy, byl bych nadsen, jen by me zajimalo odkud zprava pochazi ci jak moc je pravdepodobne ze se nova ROM objevi. :) Byl jsem totiz odhodlan k reinstalu telefonu a nerad bych to delal za mesic znovu :)
audis (98)|9.11.2010 19:25
já jsem ten samý případ. taky bych uvítal opravenou rom a nechce se mi to po měsíci nastavovat vše znova.
Whippy (206)|15.11.2010 21:46
Rijen pryc a stale nic... pomalu ztracim nadeji... :(
Whippy (206)|15.11.2010 21:46
Rijen pryc a stale nic... pomalu ztracim nadeji... :(

edit: nevim proc je muj prispevek dvakrat, ale neni to schvalne.
mistm (477)|15.11.2010 22:16
co jsem slysel, tak HTC vydalo nejaky patch ale tim to hasne ... No uvidime co dal. Ja uz presel na android, takze me to moc nepali...
tombik_ce4you (116)|18.11.2010 09:25
No, obávám se že se nové Romky nedočkáme...

Mist:e, na čem běžíš Desire? Nechybí klávesnice??
mistm (477)|18.11.2010 10:13
Mam desire Z - takze nechybi :-)
xsys_ce4you (19)|23.11.2010 20:04
kachna?
mistm (477)|24.11.2010 02:11
zda se. Nebo se vykaslali na ROM a udelali jenom ten fix, ktery je ted na strankach...
rriha (149)|26.11.2010 10:38
To Mist:
Podle podpisu vidím, že máš Android... mohl by ses podělit o zkušenosti, jestli jeto dobré? ryclost, alikace, zkušenosti...
mistm (477)|26.11.2010 12:49
rychlost: naprosto bez pripominek. Nemam zadnou vytku. Vsechno je krasne plynuly s okamzitou odezvou.
aplikace: je jich na marketu mraky. Sezenes snad vsechno. Placeni bez problemu. Hlavne to ma potencial - pro WM se uz aplikace delat moc nebudou, protoze to je pomalu mrtvy system. Vim, ze existuje nespocet kvalitnich uz hotovych, ale to se casem objevi i na androidu.
zkusenosti: na desire z nedam dopustit. Jsem s tim 100% spokojen. Jsou tam vyreseny i naprosty detaily jako treba ze kdyz vyndam sluchatka z jacku, tak prestane pisnicka hrat a nepisti mi do reproduktoru. Vydrz baterie je i pres 1300mAh baterii lepsi nez u TP2. Na klavesnici jsem si musel chvili zvykat, ale nakonec jsem spokojen. Chvili mi trvalo nez jsem zjistil, jak pouzivat copy/paste a jak tam dostat sipky - aspon doprava/doleva. Prohlizeni webu je bez debat silnou strankou androida - vse je rychle, i flash to umi (stranka pak reaguje pomaleji, ale je to bez problemu pouzitelne). A hlavne - nemusim si s tim porad hrat, aby to fungovalo - coz mi mozna trochu chybi :-) I pritelkyne si vsimla, ze uz si s mobilem tolik nehraju. V androidu nemusis vypinat aplikace, protoze system spravuje pamet sam, takze uz neresim, ze mi neco nejde spustit protoze jsem zrovna nezavrel prohlizec. Dalsi vec - kdyz aplikace spadne a ty ji spustis znova, tak jsi tam kde jsi skoncil - ne ze jsou vsechna textova pole prazdna atd.

Konkretne k desire z: Vadi mi spatny externi reproduktor, ten je tragicky. Obcas mi chybi smerove klavesy - ale na to se da pouzit opticky trackpad. Uvital bych hw tlacitka a ne dotykova. Vic me toho asi nenapada, zbytek uz jsou jen klady jako treba tlacitko pro fotak, osvetlovaci dioda, kapacitni display (individualni, ja ho mam radeji - nemusim na nic tlacit). Android je chytrej a kdyz klikas na malej odkaz na strance, vetsinou se trefis. Na WM jsem bez priblizeni na odkaz neklik. Jo a jeste neco - nema to predni fotak, ale uprimne - ani jednou jsem ho na TP2 nepouzil :-) Pro nekoho muze byt taky nevyhoda usb konektor na strane - je to abys mohl psat na klavesnici i s kabelem a ten ti necouhal do dlane, jenze kdyz mas treba kolibku, tak bys musel mit zarizeni v landscape nebo nejaky kabel, ktery bys do zarizeni ze strany strkal. Na kolibky porad jeste cekam... precijen je to nove zarizeni.

Tak to je takovej muj proud myslenek - nezformulovanej, proste tak jak mi to prislo do palice :-)
rriha (149)|26.11.2010 13:45
moc děkuju za info...
- nakolik mylíš, že je rychlost zařízení daná Androidem a nakolik je to věc lepšího hw? (viz druhé vlákno o androidu -tam se píše, že port na Rhodium je pomalý...)
nevadí u klávesnice absence jedné řady kláves? jak se píše čeština?
mistm (477)|29.11.2010 22:46
tak v Desire Z je o nekolik trid lepsi procesor, to je pravda. Taktovany na 800 MHz. Urcite na to ma procesor a obecne hw (grafika) velky vliv. Taky pamet. Ale to je uplne sumak ... :-) Android na TP2 je pomalej a na Desire Z je rychlej a na tom stejnak nic nezmenis.

Ta rada nahore mi vubec nevadi - tam byly na TP2 cisla ... staci 2x zmacknout FN a horni rada jsou cisla ... pak FN vypnu a hotov :-) Precijen cisla clovek zas tak casto nepise - a pokud ano, tak staci prepnout pres fn, coz neni zas takova casova ztrata. Na klavesnici jsem si ale vazne chvili zvykal - asi tak 3 dny. Ty tri dny jsem byl uplne nestastnej, ale ted jsem spokojen.