Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Touch pro 2 nebo omnie pro (B7610)

Kibitz (212)|23.9.2010 12:51
Ktery z techto dvou modelu byste zvolili, pokud by hlavnim kriteriem byla sviznost zarizeni jako celku? Papirove by to mela byt omnie, ma 800mhz procesor. Ale v diskuzich i recenzich se da vycist opak, omnie je pry totalne zabita nekvalitnima ROM a TP2 je i pres mizerny qualcomm 528mhz na tom lepe. :?:
Zdenek Malinsky (9781)|23.9.2010 13:32
[quote=headquest]pokud by hlavnim kriteriem byla sviznost zarizeni jako celku[/quote], tak bych volil HTC HD2

Kibitz (212)|23.9.2010 13:34
Tak asi jsem nedal na vyber z tech dvou pristroju pro nic za nic ;) HW klavesnice je podminkou
bobo.4150.sk (176)|23.9.2010 13:41
A ja by som napríklad kúpil Touch Pro jednotku. Mám naň veľmi pekné spomienky, klávesnica parádna aj na moje veľké prsty, rýchly bol dosť. Teda ak na ňom nemieniš pozerať filmy vo full HD :)
Zdenek Malinsky (9781)|23.9.2010 14:02
Tak si koupíš externí a možná po čase zjistíš, že je naprosto zbytečná, že si vystačíš se soft.
HD2 je prostě velké plátno, na které se toho vejde hodně moc a je jedno, zda jde o web v browseru, maily, kalendář nebo video.
A rychlost je u HD2 oproti oběma jmenovaným modelům někde zcela jinde, tam je to souboj splašení šneci vs. želva (tedy v porovnání HD2 jinak je to OK), ale když byla požadována svižnost napadlo mě jen HD2, tam ti rychlost vyrazí cihlu z ruky.
Je to stejné jako u aut - objem ničím nenahradíš (ani turbem).

EDIT:
Pavel by asi doporučil Omnii, já spíše TP2. ;)