Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: 4. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 2. října 2010, Klid po práci

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

No tak to je paráda!!! :yes:

...P.S. já chci vidět i vakuový tranzistor!

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak to bych mohl přinést i "šperk" v podobě Walkmanu Sony s označením DD-33, ten umí přehrávat magnetofonové kazety, je celej kovovej a má přímej náhon - žádnej řemínek, co říkáte? )

Registrace
    Jun 2005

Že bychom udělali soutěž o nejstarší funkční kus elektroniky? ) Hm...škoda, že už asi nikde nemám ten starý Tesla walkman...na 4 tužkovky, velikosti menší kabelky, ale zato se dvěma výstupy na sluchátka a regulací hlasitosti pro levé a pravé sluchátko zvlášť

Dneska večer potvrdím v Klidu počet lidí...kdo se nenahlásil, riskuje, že nebude sedět

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

[quote=Velvet] Hm...škoda, že už asi nikde nemám ten starý Tesla walkman...na 4 tužkovky, velikosti menší kabelky, ale zato se dvěma výstupy na sluchátka a regulací hlasitosti pro levé a pravé sluchátko zvlášť

JJ ten znám, ale nebylo by špatný kdyby někdo měl a přinesl jeden z prvních mobilních přístrojů pracujících s analogovou tech. NMT (Nordic Mobile Telephone) v nejmenované síti nejmenovaného operátora o velikosti kufru, když jsme takový "mobilisti" .

Registrace
    Jun 2005

FYI: Rezervace v Klidu je definitivně potvrzená pro cca 15 osob - od 14 hodin, na "Velvet".

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak, jak koukám, bylo to opět "úžasné" setkání pár lidí...

Registrace
    Jun 2005

U mě dobrý, WP7 naživo rozhodně zajímavé :yes: A Desire HD a další zařízení neméně

Co se týká jídla, prostředí a obsluhy, já byla spokojená, snad i ostatní...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Vše co píše Velvet mohu jenom potvrdit, navíc každý zaplatil co spotřeboval, byl jsem poslední platící :yes: :yes: :yes:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Očekával jsem, i s ohledem na Win Phone 7, větší účast, ale alespoň jsme se nemuseli mačkali a překřikovat.

Jelikož nikdo z přítomných nebyl militantním a ortodoxním nekuřákem, kterému by vadila troška kouře ve vedlejší místnosti a drtivá většina sobotních účastníků chodí i na normální tj. pravidelné pražské srazy, je velmi pravděpodobně pořádání nekuřáckých srazů zbytečné, když nikdo z těch, kdo se právě kvůli kouři ze zdravotních a jiných důvodů normálních srazů nezúčastňuje, nepřijde ani na nekuřácký. Po prosincovém nekuřáckém srazu zhodnotíme zájem a zvážíme, zda budeme s nekuřáckými pokračovat i v roce 2011.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Další nekuřácký sraz bude dle plánu 4. prosince 2010 na stejném místě, tj. v restauraci Klid po práci.

Pokud by někdo chtěl do vlákna něco dopsat, ať mi pošle soukromou zprávu, já to tu odemknu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-12-2010, 14:19
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 22:57
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 15:07
  4. Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 14:26
  5. Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 19-03-2010, 10:02