Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: 4. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 2. října 2010, Klid po práci

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás pozvat na setkání příznivců mobilních zařízení a ce4you "bez kouře a dýmu", tj. na 4. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 2. října 2010 od 14 hodin v restauraci Klid po práci, Sokolovská 198/207, Praha 9 - Vysočany (mapa). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace. Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s mobilními zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství.

Přihlašovat se nemusíte, ale budu rád, když tak v tomto vláknu uděláte, abychom měli představu, kolik lidí se nás přibližně sejde a jak nechat připravit stoly.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde. Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Seznam přihlášených:
    001. Zdeněk Malinský
    002. Pavel Koza
    003. Velvet
    004. Carabei
    005. Jerry Salcer
    006. + Jr.
    007. hajekm
    008. mrak1969
    009. krabicka3
    010. ?

K vidění budou Windows Phone 7 na zařízení LG Optimus 7 a pak možná ještě jedna novinka.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Bylo by lepší, aby se tentokrát přihlašovali, v Levanduli jsou zvyklí na naše proměnlivé počty, ale tady nás ještě neznaj

Registrace
    Mar 2004

Jj, už jsem načal seznam.

Doufám, že dorazí hajekm, neboť mi dluží mu dlužím od jara jedno prsíčko. ops:

Registrace
    Jun 2005

Tak ty intimnosti si snad vyřídíte jinde, nee?

Registrace
    Mar 2004

Myslím totok.

Registrace
    Mar 2004

Že by nás bylo jen do mariáše? :? ops: :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

Já se asi taky ukážu, takže budu do mariáše kecat

Registrace
    Mar 2004

No, snad nás tam bude více.

Právě před chvílí jsem psal Velvet, že asi není o nekuřácké srazy zájem, takže pokud nebude nějaké rozumná účast ani teď v sobotu, ani v prosinci, že asi v příštím roce v pořádání nekuřáckých srazů nebudeme pokračovat. V květnu na posledním nekuřáckém taky žádný velký nával nebyl, takže když není zájem.... ops:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

nooo tak na Zdeňkovo pr(e)síčko se nechám zlákat a určitě se dostavím :-)

Milan

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Já se též hlásím k účasti a to presso (o 7g, 30ml, 9 barech), bych také bral . PM

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Stavim se taky. Jsem zvedavy, jak moc se to bude tykat jakekoliv elektroniky. Srazy uz dlouho vypadaji tak, ze se sejde parta lidi a probiraji bezna temata, jako politiku, fotbal, zeny, atd.

Registrace
    Jun 2005

Já myslím, že WP7 přinesou nová témata a obzory :yes:

...nepřinese někdo Desire HD?

Registrace
    Mar 2004

Večer bude modřejší moudřejší rána. Uvidíme.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Jsem zvedavy, jak moc se to bude tykat jakekoliv elektroniky. Srazy uz dlouho vypadaji tak, ze se sejde parta lidi a probiraji bezna temata, jako politiku, fotbal, zeny, atd.
    ad 1 Co třeba vakuový tranzistor? Vyhovuje? Možná je budu vyzvedávat v Hloubětíně, tak je budu moci ukázat. :yes:
    ad 2 A o čem by sis chtěl povídat, když o cihlách diskutujeme ve fóru?

Registrace
    Mar 2004

:!: :!: :!: Důležité upozornění :!: :!: :!:

Už to můžu napsat, páč je to tutovka: v sobotu bude na srazu k vidění novinka z dílny LG s názvem Optimus 7, takže budete mít možnost vidět nové Windows Mobile 7 na vlastní (oční) bulvy. :yes: A kdo něco zaplatí, tak si bude moci i sáhnout.

Tak se jen modlete, aby donešečovi jelo auto nebo aby neměl vlak velký zpoždění, resp. aby tu cihlu někde neztratil nebo nerozbil. :? :? :sarcastic:

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 03-12-2010, 14:19
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 22:57
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 15:07
  4. Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 07-05-2010, 14:26
  5. Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 19-03-2010, 10:02