Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: TOUCH PRO 2 SIGNAL

Nováček
    Registrace
    May 2010

Chtěl bych se zeptat mam doma telefon touch pro 2, kravne signal je prý po pádu, všechno je jinak 100 funkčni, ale signal proste nabehne pak vypadne já se dovolam skoro vsude smsky mi chodi se spoždenim a dovolat se mi docela problem, a já sms vubec neodeslu...je to antenou?? nebo to může bejt jeste nejaka jina HW chyba a kde bych mohl objednat ten modul ty anteny koukal sem na ebay ale to asi ne kvuli gsm pasmu
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

mas ROM s WM 6.1? U stareho radia byl problem s velkymi vypadky signalu. Doporucuju upgrade na posledni oficialni ROM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

mám operátora O2, TP2 (ofic rom poslední z června 2009) asi půl roku, poslední dva týdny se samočinně tp2 odpojuje od gsm sítě (vykřičník u ikony antény, nedovolám se nikam). a v polovině případů se zase sám připojí, nebo je třeba PHONE OFF a ON + zadání pin. dělá to nahodile (někdy 0x za odpoledne, jindy 6x za odpoledne) , nevím zda si s jinou sim pomužu v analýze.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

zkus si z xda stáhnout jiné rádio, ROMku bych kvůli tomu celou nereinstaloval...

Podobná témata

1. Signál
    Od lukbe_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 19-02-2010, 21:39
  2. HTC Touch Diamond - slaby signal wifi
    Od marty22_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-06-2009, 14:13
  3. Touch Cruise slabý GSM signál
    Od baron_cz v sekci Zbývající PPC