Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Obrazovka

Tazounek (36)|12.9.2010 13:19
zdravim vsechny. Mam malej problem. Pred nejakou dobou se mi na obrazovce udal jakysi defekt. Nevim co to je ale vypada to jak kdyby byla pod folii treba voda. Jenze problem je v tom ze tam zadnou folii nemam. A pri dotyku dislaye se to tak i chova. Zjevne je problem nejak v ty dotikove vrstve. Nevite nekdo co s tim?
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2010 14:56
Obrazovka? :D Tomu se říká displej.
A není to něco podobného, jako třeba zde ?
Tazounek (36)|14.9.2010 08:15
Jo tak to je presne ono.. Dik moc. jdu procitat
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2010 14:56
Tak pak dej vědět, jak to dopadlo, zda ti uznali reklamaci nebo zda jsi si to nechal udělat za peníze nebo kupoval a měnil displej sám.
Tazounek (36)|13.10.2010 12:23
Report jak jsem dopadnul :))

Takze telefon navracen z reklamace pac ta olejova skvrna byla pres celej display a navic uz uplne prestal reagovat. Vymena problehla v pohode pac mam telefon jeste v zaruce. Takze vymenili display i s rameckem a poslali naz5 dokonce na nej dali i folii :))...

Jenze mi tremazli romku takze tam mam asi tu nejnovejsi plus novej HTC Sence :(( kterej se mi nelibi pac v tom poradne nejde nic nastavit... a tak prosim nekoho o radu kdo mi s tim trosku helfne. POtreboval bych nejak nechat zmizet tu podelanou nabidku programu z hlavni obrazovky, nastavit aby kdyz dlouze podrzim tlacitko "ukonceni hovoru" aby se vypli data. Abych mel normalne pusteneho spravce pres ktereho budu ukoncovat aplikace a jeste neco urco najdu... na tom starem softu to slo vse v pohode.... ale zas na druhou stranu chvalim sms :))
mistm (477)|14.10.2010 08:53
to dlouhy zmacknuti ukoncovaciho tlacitka se nastavauje v Start/Settings/Personal/Buttons -> zalozka Long Press End key. Jenze neni tam volba, aby ti to ukoncilo data. Takze budes muset muset najit nekde nejaky program nebo skript, ktery ti data vypne ... pak staci dat do /Windows prislusneho zastupce podle http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=356322
Tazounek (36)|18.10.2010 08:47
Potreboval bych konkretne pomoci s tim co je cervene oznaceno na obrazku... nyni po navraceni ze servisu mam verzi softu CE OS 5.2.21887 a ten sence je trosicku pomateny... na uvodni obrazovce jak je videt jsou rovnou zastupci programu ktere jsem tam predtim nemel byli normalne na liste pod PROGRAMY.. nacoz uz jsem si zvyknul. Ale jak je videt v malem ramecku v pravo nahore tam mi jaksi chybi spravce uloh ktere bezi. Musim to resit ze si ho pustim rucne a to je jaksi zdrzujici... a navic co se nastaveni tyka neda se toho moc pozmenit.... mate na to prosim nekdo uz rady?? doufam ze to nevadi ze to pisu sem. nechtel jsem zakladat nove tema
mistm (477)|18.10.2010 09:12
to je tim, ze tam mas novou verzi ROM (rozumnej neco jako aktualizaci), ve ktere je nove prostredi HTC Sense. To ma proste ikonky programu takle dole. Nahodou podle me je to docela uzitecny a je to hlavni vec, kvuli ktery nepouzivam starou ROM. Pokud to i presto nebudes chtit, tak bys musel flashnout zpatky verzi s WinMo 6.1. Nekdo se tu na ni nedavno ptal..

Pro seznam spustenych programu vpravo nahore je treba doinstalovat task manager. S timhle to budes mit stejny jako predtim :-)
Tazounek (36)|18.10.2010 09:37
Flashnout se mi to nechce pac bych byl rad kdyby to po dobu zaruky bylo origos :))) ... je teda fakt ze jsem "tapetar" takze jsem to chtel hlavne kvuli tomu..jinak to schledavam velice dobrym... aspon nemusim hledat kde co mam ...sice bych chtel aby jich tam slo dat vic nez jen devet ale zatim spokojenost... ten odkaz je pamparadni a myslim ze by to pomohlo ale nemuzu z XDA stahovat :(( takze to budu muset najit jinde pokud to jde,....


Jinak dikes moc za odpoved a radu.
A mel bych jeste jednu, nevis jak v tehle romce nastavim to tlacitko?? co jsem koukal podle toho navodu tak to nejde..nebo vicemene mi to stavajici nastaveni ani nejak nepusti tam co to ma byt.
mistm (477)|18.10.2010 09:47
to tlacitko moc nastavitelny neni :-/ Jedine tim trikem co je popsany v odkaze vyse. Zkratka vytvorit zastupce na onu aplikaci, pojmenovat ho Long_End.lnk a dat do adresare Windows.

Aplikaci tam jde dostat vic pomoci:

Jinak nemusis se bat flashnout starou ROM. Zarizeni je stale v zaruce a oficialni - akorat se starou ROM. To neporusi zaruku. Zaruku by porusilo kdybys tam flashoval nejakou cizi ROM.
Tazounek (36)|18.10.2010 10:02
Nesel by ten task manager nekam upnout :D ... jaksi jsem indisponovan :P

Tazounek, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
mistm (477)|18.10.2010 14:53
za chvili ti prijde aktivacni email a pak ti to pujde... Predpokladam, ze jsi se tam registroval :-)
xsys_ce4you (19)|23.11.2010 20:23
mam stejnou ROM jako ty a mam tu settings>all settings>personal>buttons>long press end key>terminate data connection
Tazounek (36)|2.1.2011 20:50
[quote=Mist]

Aplikaci tam jde dostat vic pomoci:

[/quote]

Nahodou to nepouzivas nebo nemel jsi?? .. pac ja to ted natocil a musim uznat ze je to super.. da se na tom lecos nastavit a clovek si to prizpusobi jak potrebuje.... jen mi jaksi nejde nastavit tapeta tak jestli nahodou nevis cim to je :)
mistm (477)|3.1.2011 00:55
me to nakonec delalo spis problemy, tak jsem se vratil k originalnimu sense. Ale TP2 ted prodavam, takze nepouzivam :-)
Tazounek (36)|3.1.2011 08:29
[quote=Mist]me to nakonec delalo spis problemy, tak jsem se vratil k originalnimu sense. Ale TP2 ted prodavam, takze nepouzivam :-)[/quote]

Problemy?? jake? Abych vedel
tombik_ce4you (116)|4.1.2011 01:20
Inu s poslednim CHT problemy nemam. Akorat se musi pocitat se znatelnym zpomalenim loadování sense a taky zpomaleni telefonu obecne.

Nutno podotknout ze mam vypnuty vsechny ty novy vychytavky a pouzivam pouze dve sady programovych ikon posunutelne nezavisle na homescreenu a nahore mam druhy homescreen s prehravacem hudby a dvema prepinacema a malejma hodinama, nic vic...