Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Telefon se rychle vybíjí

kowmen (7)|11.9.2010 20:10
Chtěl bych se zeptat jestli se tohle už nekomu stalo a nevim čim to je...telefon se nikdy nenabije na 100 procent pres nabijecku pouze pres pocítat ale baterka drží pouze půl dne je to nabíjeckou i baterkou nebo jen jednou z tech vecí
Zdenek Malinsky (9781)|11.9.2010 20:17
To může být "milionem" věcí, ale jelikož máš D1, která není zrovna nejnovější model, může to být klidně baterkou.
Protože jsi nenapsal více podrobností a na věštění z lógru tu mám jen rozpustnou...
kowmen (7)|11.9.2010 22:02
No dam telefon do nabíječky nikdy se nenabije na 100 ale zustane viset na 80 a nabije se to strasne rychle, zatimco přes komp se to nabije pomalu ale i na 100 procent ale oboji se rychle vytříska...i kdyz nemam zaply data nic tak to proste jde hodne rychle dolu, zkusim baterku a kdyztak i nabijecku nebo ja nevim a je divny ze mi usb nebere jeden kabel do kompu proste pres nej se telefon nepripoji a pres jinej jo
Zdenek Malinsky (9781)|12.9.2010 11:18
Hmm, to je fakt těžko na dálku odhadnout. Může to být "něco" nebo souhrn více okolností, může to být jen chvilkový/jednorázový problém, může to být baterkou (jak to máš dlouho?), může to být jen náhodný jev (u u HP 514 se mi baterka taky asi 3x po sobě vybila běhěm půl dne a teď zase 3/4 roku drží jako nová), vliv může mít nějaká nová aplikace, může to dělat nabíječka nebo USB kabel (zkus i jiné sloty v PC).
Pokud je to hodně velký problém, můžeš zkusit hard reset (záloha-HR-obnova nebo po HR čistou instalaci nebo jen chvilku zkusit s čistým pda) nebo flashnout jinou ROM.
Můj tip na viníka je baterka, možná kabel. Baterka se dá pořídit kolem 350 Kč.
kowmen (7)|13.9.2010 10:53
Flashnul sem original rom a baterka zase drží a nabijí se to taky jinak :) nechapu uvidíme ozkouším co dál ale díky :)
Zdenek Malinsky (9781)|13.9.2010 19:01
No vida, tak možná kuchař na předchozí ROMce něco při kuchtění "připálil". Hlavně že to šlape.