Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 46

Téma: Kitchen - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - nahlédněte Eržice pod sukni :-) - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Kitchen znovu uploadnuta - chyběl tam balíček HTC Messaging Client..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Všichni ti moc děkujeme
    Já už stahuju tu opravenou verzi a odpoledne zase něco zkusím
    Měj se a dík!

Registrace
    Sep 2008

Kdo by si opět chtěl zaexperimentovat, venku jsou další dva buildy - 21689 a 29017 ...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Adow:
    Kristovanoho...sotva jsem prozřel a zjistil, že build 29013 mi šlape špičkově, tak abych zase byl v pokušení...

Mimochodem...jak se v kitchen při vaření ROMky nejlíp zbavit toho Eržika Lockscreenu? Když ho jen tak odeberu, tak to není to pravý ořechový...někde na něm možná něco závisí a prostě to pak nefunguje...
    A druhá otázka...kde máš v kitchen nastavený umístění Start ikonek Marketplace, Hledání v telefonu, a Průzkumník souborů? Našel jsem jen tu JavaBlend... Chtěl bych je už po sestavení ROM mít někde jinde...

Registrace
    Sep 2008

Co myslíš tím Eržika lockscreenem? Ikony? Jestli ty, tak to je v sekci grafika (DINIK_-_Anastasia_Lockscreen). Pokud chceš přejít na ten HTC lockscreen, tak ten je ve stejné sekci (HTCLockScreen_2_0_20203825_00).
    Naprostá většina ikonek - obzvlášť těch systémových je opět v grafice (DINIK_-_Anastasia_Start_HTC_Messaging_96)..

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Jo, asi jsem se špatně vyjádřil... Nemyslel jsem ikony lockscreenu, ale celej ten lockscreen... Už mi to ale chodí Disabloval jsem ten původní a enabloval jsem HTC Lockscreen...a to je přesně to co jsem chtěl
    Netuším, co jsem předtím udělal blbě...teď už si to nevybavím
    Ale nějak mi zmizelo tlačítko správce úloh, který se zjevovalo po tapnutí na pravou stranu traskbaru (ten přehled sítě a baterie...)...nevím proč...budu dál laborovat...
    Začíná mi to fungovat ku spokojenosti, jen se teď opět snažím změnit výchozí téma ROMky, což obnáší nějakou tu práci s provxml...vím, že minule jsem z toho šílel Holt nejsem žádnej odborník
    Taky přemýšlím, jak přidat staženej build do kitchen...nějak mi ta struktura nedává smysl a než něco podělat, to se na to radši vykašlu...ale láká mě to 29013ka jede výborně, tak proč by 29017 nejela ještě líp
    No a ty ikony ve start menu - Marketplace, Hledání v telefonu a Průzkumník - to prostě nemůžu najít, kde se jejich umístění dá změnit, žádná klasická metoda hledání nezabírá, nejspíš je to někde v hexa...

No, peru se s tím no, ale výsledky nějaký mám, stabilní to je a pro sebe bych to mohl mít brzy pěkně vyladěný a pokud trochu zpychnu, tak to tu dám i k dispozici jako jednu z verzí Eržiky...s vlastní osobní odpovědností samozřejmě

Registrace
    Sep 2008

To nastavení, aby se v upozorněních zobrazoval i správce úloh najdeš v X - COM3 Addon\Adow_Fixes_Notification_Manager_Bold_Font_So litaire_Position_COM3:
    Kód:
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\NOTIFICATIONMANAGER]
    "IsCom3Project"=dword:00000001
    Trošku jsem s těma ikonama nepochopil co chceš. Pokud jde o to škatulkování ikon do adresářů, tak většinu systémových věcí najdeš v OEM\TOPAZ\0405\OEM_Lang_0405\initflashfiles.dat.
    Umístění ikony Marketplace je definováno přímo u Marketplace: SYS\xxxxx\SHARED\COMMON\Skymarket\mxipcold_marketp lace_100.provxml.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Pochopils to naprosto správně. Prostě chci, aby při prvním najetí ROM byly tyhle ikonky ve škatulkách...takže Marketplace chci v Systémových nástrojích nebo v Kanceláři, Průzkumníka a Hledání taky To je celej problém. Prostě jsem nenašel balíček s Marketplace, kde bych to nastavil...
    No a vzhledem k tomu, že jsem prívě ten balíček "Adow_Fixes_Notification_Manager_Bold_Font_Solitai re_Position_COM3" disabloval kvůli pár volbám, který se mi nelíbili (nastavení fontu) a nebyli tam žádný, který by mě zaujaly, tak to bude ten důvod, proč mi ta ikona zmizela Takže ho nedisabluju, ale zakomentuju to co nechci v tom reg soubor no...fonty já totiž nastavuju ve svých nastaveních, takže tohle mi tam vadí

Tak se nezlob, že se ptám na voloviny, ale už jsem nevěděl kde s tím hnout no...

Díky, dneska snad opět pokročím...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

ahoj, mam prozbičku
    používám mobil take jeko čtečku knih, a vždy po instalaci musím vkládat do složky windows/fonts fonty podporující české znaky v mobilpocket readru. jak to zakomponovat přímo do rom?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

CZ fonty tam dostaneš stejně jako cokoliv jinýho v kitchen... Tohle je jen o nakopírování souborů, není třeba rýpat v registrech.
    Jelikož si teď piplám vlastní verzi Eržiky, tak přesně tohle jsem si připravil a tak ti to tu nabízím zazipováno...jen to rozbal a celej ten adresář si dej do kitchen. Nejlépe někam jako EXT\SHARED\Z - Grafika.

Prozkoumej co tam je a myslím, že ti to musí být úplně jasný, je to triviální

Stahuj zde.

EDIT:
    Samozřejmě rozzipuj přímo, nevytvářej další adresář. Cesta pak bude EXT\SHARED\Z - Grafika\CZ_FONTY\*.*

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

báječné, moc děkuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Tak to vzdávám a prostě se jednoduše zeptám...a rovnou tady v tomhle vlákně, aby to třeba pomohlo i jiným...
    Zkrátka...chtěl bych si zkusit dát do tvé kitchen i jinej build, kterej stáhnu od DFT, ale i když jsem už pár věcí pochopil a adresáře s buildem snad správně rozházel, tak si stejně ještě nejsem jistej...a vlastně si nemůžu být jistej ničím... Návody na netu jsou vždycky trochu odlišný a prostě mi pomohly jen tak napůl :-(

Nemohl by jsi tu Adowe napsat nějak stručně, jak naložit se staženým balíčkem buildu od DFT a kam co strčit do tvé kitchen? Přiznávám, že už jsem ztratil trpělivost, takže když to bude moc složitý na popis, tak se na to vykašli a já udělám to samý... ;-) Ale mocmoc prosím... :-)
    Nebo prosím kohokoliv, kdo to už zvládl... ;-)

Registrace
    Sep 2008

Ono se stačí podívat na strukturu kitchen - třeba u Eržiky, kde je těch buildů víc pohromadě - a měl bys to poznat..
    Když si stáhneš novej build, tak musíš adresáře a soubory rozházet do těch v kitchen - hodně velkým vodítkem jsou právě buildy, které už v kitchen máš.

EXT - sem nemusíš dávat nic, pokud budeš vybírat i číslo buildu pro EXT, založ adresář s číslem buildu (EXT\TOPAZ\xxxxx).
    OEM - nic.
    ROM\TOPAZ\xxxxx - tam najdeš pro různý buildy OEMXipKernel. Tento jen zkopíruj z jiného buildu pod nové číslo - jinak se nemusí nic měnit.
    ROM\SHARED\xxxxx - obsah MSXIPKernel najdeš v archívu s novým buildem.
    SYS - v archivu najdeš spoustu adresářů - vše s 0409 je angličtina a té si vůbec nevšímej, češtinu (0405) zkopíruj ze staršího buildu. Ostatní adresáře jen nakopíruj tam kam patří - názvy budeš mít stejný jako u staršího buildu - takže se jím řiď... DPI je rozlišení, tam tě zajímá jen DPI_192 resp. DPI_192_resh_480_resv_800 - ostatní můžeš z novýho buildu smazat.
    Nakonec v kitchen vybereš novej build a je to.

Hint: Nejrychlejší cesta (hlavně u SYS) je zkopírovat si starší build pod číslo nového buildu a synchronizovat adresáře a soubory s těmi, které rozbalíš z archivu (dělám to jednoduše přes Total Commander - prostě zjistím rozdílný soubory a nahradím jimi ty ve starým buildu - většinou tam až tak moc změn není). Pak vezmu uloženej .erv (Tools\RomSaved) soubor pro definici ROM v kitchen a v něm zedituju jen čísla buildů a nemusím v kitchen nic znovu vybírat atd. Změna/doplnění buildu do kitchen je pak pro cvičenýho člověka (a skoro bych mohl napsat cvičenou opici, protože na tom nic není) otázka cca 5 minut .

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Díky díky Jo, spoustu věcí jsem dělal správně, jen jsem se zadrhl právě na adresáři SYS...je tam toho hafo a nevěděl jsem pranic čeho páši Respektive jsem si myslel, že to snad dělám správně, ale myslet=houby vědět
    Takže teď už to prubnu...jak bude chvilka času
    Ještě jednou díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj všem. Budete mě mít za blba, ale to se nedá nic dělat. Jsem v přehrávání ROMky neposkvrněný (vyjma kompletních nástrojů - od operátora) a rád bych si do svého T-Mobile MDA compact V (WM 6.5) dal něco jiného.

Poradí někdo co je nejlepší (samozřejmě chápu, že každému vyhovuje něco jiného) a jak? Jde mi o změnu, ale stabilita by měla být prioritou.

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 671
    Poslední příspěvek: 25-04-2013, 07:25
  2. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 08:40
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 00:25
  4. Reakcí: 186
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 14:15