Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 43 z 45 PrvníPrvní ... 334142434445 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Díky za férovou reakci Nemyslel jsem to zle, jen mě zajímalo, jak to dopadlo a jestli by to případně bylo něco, co by bylo třeba řešit paušálně ku prospěchu všech
    Od toho tu to fórum je, aby se mohly pokládat otázky a - v ideálním případě - aby v něm pak na ně byly odpovědi pro ty co to budou číst později. Takže jsem rád, že se vlastně potvrdilo, že smskuješ na nějaký nestandardní číslo...být tebou, radši už to moc nedráždím, aby to nebyla nějaká past na prachy...ale to jen paranoidně sýčkuju
    Jinak to neber tak drasticky, kdo tady reaguje, tak reaguje ze svobodné vůle a nehledí na svůj osobní čas...chce jen pomoct. Ale už proto je dobře, když je diskuze živá a dovedená do konce (jakýhokoliv). Dlouho jsem čekal, jak se to vyvine a dlouho nic no...

Takže díky za reakci Bohužel se tohle netýká PDA a už vůbec ne Eržiky, ale něco shnilýho je s tím číslem...ještě ho prubni z jinýho přístroje...nic víc se s tímhle nevyzkoumá...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Nainstaloval som si novu Erziku 2.3.1 build 21687, pred tym som mal tiez nejaku starsiu verziu, no medzitym bol telefon v oprave tak mi tam dali original T-mobile ROM WM6.1. :sarcastic:
    V predoslej a aj v tejto najnovsej mam problem ktory som vo VM6.1 nemal. Pouzivam v aute vzdialeny profil SIM karty SAP, kde ine zariadenie pouziva SIM z mobilu. Vsetko funguje ako ma, kontakty sa nakopiruju, SMS citam v pohode na palubaku, ale len dovtedy kym nerestartujem mobil. Potom sa sice bluetooth zapne, ale auto sa my nespoji s mobilom. Musim vojst do Bluetooth nastaveni a tam preklikat vsetky moznosti, vlastne ani nic nepotvrdim, len prejdem vsetky karty vyjdem von a zrazu sa auto v pohode spoji. To iste som mal aj starej ROM Erzike.
    Nedalo by sa to nejako vyriesit? Dost to otravuje ked sa mobil nespoji a treba vsetko pracne nahadzovat.

Dakujem pekne za odpoved.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Bohužel netuším čím to poladit.. Já jsem si musel zrovna včera uvařit novou ROMku bez A2DP. Koupil jsem nový auto s vestavěným origo rádiem s BT a po připojení rádia se to pořád přepínalo v Sense na kartu hudba (nebo na Windows Media Player při killnutém Sense), furt se zapínal displej a hudba a nešla spustit ani navigace. Při vypnutí profilu u zařízení v nastavení BT to sice jelo normálně, ale při dalším startu auta se mi telefon nechytnul. A tak pořád dokola. Pomohlo jen vyhodit A2DP z ROMky - stejně jsem ho použil jen párkrát a jen na zkoušku. Ten SAP ale nevím, jediný co u toho balíčku je v nastavení - otázkou je, jestli se tato volba nenuluje:
    Kód:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Impulsesoft\Bluetooth\SAP]
    "Running"=dword:00000000

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Da se v registrech natvrdo zrusit nabijeni pri propojeni pda s pc pres usb? Mam to zrusene. Kazdou noc se mi ze zdravotnich duvodu os restartuje. Po par dnech pripojim pda k pocitaci a znova se zacne nabijet. Tak to vypnu a za cas se situace opakuje. Tak me napadlo to zmenit v registrrech WM. Mam Erziku build 23152. Dekuji

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Adow
    Bohužel netuším čím to poladit.. Já jsem si musel zrovna včera uvařit novou ROMku bez A2DP. Koupil jsem nový auto s vestavěným origo rádiem s BT a po připojení rádia se to pořád přepínalo v Sense na kartu hudba (nebo na Windows Media Player při killnutém Sense), furt se zapínal displej a hudba a nešla spustit ani navigace. Při vypnutí profilu u zařízení v nastavení BT to sice jelo normálně, ale při dalším startu auta se mi telefon nechytnul. A tak pořád dokola. Pomohlo jen vyhodit A2DP z ROMky - stejně jsem ho použil jen párkrát a jen na zkoušku. Ten SAP ale nevím, jediný co u toho balíčku je v nastavení - otázkou je, jestli se tato volba nenuluje:
    Kód:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Impulsesoft\Bluetooth\SAP]
    "Running"=dword:00000000
    Skoda, pozeral som sa a nic sa tam nenuluje, akurat som si vsimol ze pred restartom mam v bluetooth zalozke pristup ku karte SIM prihlasovacie meno auta a po restarte tam uz nieje, staci sa mi ale preklikat, sice sa nezobrazi, ale potom nabehne a zostane tam zapisany az do restartu. Dakujem za radu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od sinco
    Da se v registrech natvrdo zrusit nabijeni pri propojeni pda s pc pres usb? Mam to zrusene. Kazdou noc se mi ze zdravotnich duvodu os restartuje. Po par dnech pripojim pda k pocitaci a znova se zacne nabijet. Tak to vypnu a za cas se situace opakuje. Tak me napadlo to zmenit v registrrech WM. Mam Erziku build 23152. Dekuji

Pohledal jsem na netu a nasel informaci ze:
    Zakázat USB nabíjení:
    HKLM \ Drivers \ BUILTIN \ usbfndrv

a změnit

EnableUsbCharging na '0 ' a Reset

Ja jsem polozku EnableUsbCharging v registru nenasel. Tak jsem ji vytvoril. Po soft resetu jsem nahledl a vypnuti nabijeni bylo zatrzeno.Coz jsem mel predtim take nastaveno ale po soft resetu bylo zatrzitko pric. Zatrhnul, soft reset, a bylo to odtrzeno. Ted po pripojeni pda k pocitaci se pda uz nenabiji.

Snad se to nekomu bude hodit.

Registrace
    Sep 2008

Supr, díky za info - může se hodit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Ted jsem to nahodou kontroloval a opet bylo zruseno zatrzitko u nenabijet baterii..... Tak ja uz nevim co delat. A zdalo se ze uz je to ok.

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Ahoj nevíte někdo proč mě nejede počasí. Prosím pomóc

Registrace
    Sep 2008

Nevím, počasí mi (jako vždy) jede .

Nováček
    Registrace
    Aug 2011

Ahoj Eržika je super jak přijde výplata tak něco pošlu a rád ale nevíš čím to může být blbne mě aktualizace počasí když to chci ručně aktualizovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Hele, ono to vypadá že je to specificky tvůj problém, takže holt ti nezbude nic jinýho než laborovat a zkoumat samostatně...protože tady nikdo stejnej problém nemá a tudíž se k tomu nemůže nijak vyjádřit...
    Možná ve svým nastavení "něčeho" děláš "něco", co "někde" na druhé straně dělá neplechu...
    A jak vždycky říkám...zkusil jsi to na jiné ROMce??

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zdravím pánové. Eržika je super,jen bych potřeboval poradit s těmito věcmi:

- blikání led zmeškaného hovoru a příchozí sms - nenašel jsem volbu pro blikání delší jak 5 min
    - při vytažení stylusu odemknout telefon - teď se mi pouze rozsvítí displej
    - když nainstaluji novou aplikaci rád bych měl stejnou ikonu jako jsou v Eržice - s tím sklenéným rámečkem - asi vyžaduje úpravu.

D2 Eržika 2, senze 2.5
    Díky za rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

1 - Start menu / Nastavení / Zvuky a upozornění > Upozornění --> Zprávy: Nová zpráva SMS --> Blikat = Kolik jen chceš
    U zmeškanýho hovoru je to stejný
    2 - Nevím, Eržiku už nemám, používám androidí HTC LockScreen u něj mi to funguje správně...
    3 - Ikonky aplikací obsažených v ROM jsou vytvořeny (většinou), definovány a přibaleny tvůrcem ROMky, pokud přidáš aplikaci navíc není o její ikoně známo nic víc než to co s sebou přinesla aplikace - čili normální hrubá ikona Pokud chceš vlastní Dinik Anastasia ikonu musíš si ji vyrobit...nejlépe z ikony té aplikace a použitím PNG šablony od Dinika Tu já mám a z té si tvořím. Jednoduše ve Photoshopu otevřu originál ikonu (někdy je třeba ji vyextrahovat z aplikace něčím jako ResHackerem, protože není k dispozici volně) a pak šablonu ikony Dinik. Původní ikonu pak adekvátně zmenším a podsunu pod "sklo" šablony Dinik...pak exportuju výsledek
    Výsledek pak hodím třeba do složky Windows v telefonu a do registrů přidám informaci o přiřazení ikony zástupci v příslušné složce nabídky Start.
    Takže, pokud mám zástupce aplikace přímo ve Start menu, pak vložím:
    Do větve (poslední položku většinou musíš vytvořit jako adresář) [HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Shell\StartInfo\Start\ Nová Aplikace.lnk] vložím klíč "Icon" a dám mu textovou (string) hodnotu "\\Windows\\Nová Ikona.png". A je to, po restartu ji máš tam
    Když je zástupce v nějaké složce Start menu pak třeba:
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\Security\Shell\StartInfo\Start\ Multimedia\Nová Aplikace.lnk] a následně ten samej postup s klíčem

Tu šablonu si můžeš stáhnou tady ode mě: DINIK ANASTASIA TEMPLATE
    Vždycky si ji ale při úpravě zmenši na 96x96, jaký má Eržika, šetří to místo v paměti

To by bylo asi tak v kostce Jestli jsi tomuhle nerozumněl, pak se do toho vůbec nepouštěj...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Výborně ! Díky za pomoc. To blikání sms jsem nějak zazdil - přehlídl. Zámek stále nevím a ikony v adobe zkusím předělat.

Strana 43 z 45 PrvníPrvní ... 334142434445 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 08:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 09:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 00:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 21:50
  5. Reakcí: 17