Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 41 z 45 PrvníPrvní ... 313940414243 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 601 až 615 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Adow:
    Live kontakty jsou kontakty, který se synchronizujou přes Microsoft Live účet...čili mám pak stejný kontakty v telefonu, ve webrozhraní Hotmailu i v emailovým klientu Windows Live Mail...vždycky. Krása a jednoduchost... Jenže jsou v telefonu asi nějak jinak zaškatulkovaný i když to není poznat To co jsi mi poradil dělá jen to samý, co udělá volba z nabídky "Zobrazit" v prohlížeči kontaktů. Tam to pro zobrazení funguje bezvadně, jen pro operaci ukládání z telefonní aplikace to je na nic
    Rýpu se v tom jak šílenej a pořád nevím, kde je problém...dokonce jsem porovnal registry Eržiky s Energyho ROMkou (kde to pracuje správně) a nic zvláštního Začínám tušit jestli to není v nějakým konfiguračním souboru...mimo registry
    Ale to nic...svět se nezboří...a třeba na to časem přijdu...holt budu přidávat nový čísla přes KOPIROVAT/VLOZIT

P.S.A zase začínám novou stránku v diskuzi jo?! To už je asi nemoc...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Zdravím,

používal jsem Diamonda1 s Eržiku a hodila se mi aplikace na odstranění diakritiky z SMS při používání T9, teď mám HD mini s 6.5 a program UnAccentLite nefunguje. Není funkční verze pro 6.5?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

V nejake verzi Titanium mi pri tapnuti na horni listu ukazala nabidka kde byla schovana aplikace,ktera umoznuje nastaveni zvuku a neceho dalsiho. A byla tam i lupa. Tu jsem obcas pouzival, voci uz nejsou jak jak driv. Ale v ErzikaD2_3.1_WM65x_23152_CZ_Titanium tu nabidku nemohu vyvolat. Pokud tam uz ta moznost/ app/ neni, prosim o jeji nazev. Ze bych si ji tam, pokud to pujde, doplnil. Dekuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

sinco:
    Vlez si do registrů HKEY_CURRENT_USER\Software\HTC\NOTIFICATIONMANAGER/ a najdi si položku "IsCom3Project". Její hodnota je v základu 1 což znamená, že po tapnutí kamkoliv na taskbar se vyvolá obrazovka s Oznámeními s aktivním tlačítkem pro Správce úloh.
    Pokud této položce nastavíš 0, tak tam to tlačítko nebude a zároveň se stane to co chceš, totiž že po tapnutí na taskbar v jeho levé části se objeví lišta voleb. Tapnutí na pravou stranu taskbaru pak standardně vyvolá známou obrazovku Oznámení...

Po změně hodnoty v registru samozřejmě musíš provést restart, aby vešla v platnost

Oprava: Jo a taky ti samozřejmě v tom tapnutí nesmí bránit Arkswitch Ten pokud běží v pozadí má klikací region nastaven právě vlevo, kde by překážel Takže pokud máš ROM v základu, tak si vlez do Arkswitch a v nastavení mu zakaž spouštět se po startu a ukonči ho Jestli na něm ale trváš, pak ti s tou lištou voleb nepomůže ani svatej Nebo si v Arkswitch nastav nějakej jinej region pro tapnutí...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Neobit dik, tvoje rada zabrala.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Vo tym žádná Nemáš za co, jsem rád, že jsem byl užitečnej

Nováček
    Registrace
    May 2006

Eržika je v poho, ale co mi drásá nervy a hlava nebere. Jsou oblíbené kontakty v záložce lidé. Pěkně po instalaci rómky si je uspořádám a ejhle za nějakou dobu mi některé kontakty zmizí. A pod ikonou se objeví jiný nesmyslný popisek a vytáčí zcela jinné číslo. Je zajímavé že vždy se to překopne na to samé tel.č. nechápu to. Takže se v kontaktu na záložce se pomíchají tři kontakty Aaakajka se přejmenuje na AAARADUS! (netuším kde to vzal) a při vytáčení použije číslo z Alin Bara. Jak je vidět na přiložených obrázcích. Přikládám také obr. původního stavu. Poraďte prosím čím tohle muže být? Stávalo se mi to i na minulých verzích Eržiky.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Taky mi to občas udělá a vůbec nevím čím by to mohlo být.. Dělá to ale vždy jen po synchronizaci - samo od sebe se mi to nikdy nezměnilo.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Abych řekl pravdu tak nevím kdy se to stane najednou volám švagrový a né své dceři. Zrovna dnes to měla švagrofka vypnutý a já se strachoval co je s dcerou. Tak jsem se celkem slušně vytočil.

Registrace
    Sep 2008

Tobě to dělá nějak větší neplechu než mě... Mě maximálně změní popisek pod fotkou nebo mi odstraní kontakt z oblíbených.. Nikdy mi to ale nemění čísla. Zkusím ještě pohledat na XDA-developers, ale už jsem to jednou hledal a jen jsem zjistil, že podle víc dotazů nejsem sám a řešení nenašel.

EDIT: zkus toto

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Je fakt, že mně to nedělá vůbec, ale je fakt, že už asi dva měsíce nesynchronizuju. Teď jedu už měsíc na verzi 21 914 a naprosto v poho, flashnul jsem to, když mně začal zlobit displej, tak nakonec to bylo způsobený tím, že se lepila dotyková vrstva, žádnej flexi kabel. Četl jsem na fórech, že to bývá častá závada Diamonda 2.. tak jsem se naštval, po dvacátý to rozebral, trošku se zamyslil, co s tím, pak jsem kryt nahřál nad parou a ohnul, vzal hadřík namočenej v prontu kvůli antistatickým účinkům, celý to přejel a vyleštil, složil dohromady a světe div se - funguje to zase tak, jak má. To jen tak náhodou, kdyby se s tím někdo taky setkal, tak než s telefonem švihne o zem, může zkusit tohle. Chovalo se to tak, že z ničehonic přestal reagovat displej, třeba zůstala svítit ikonka, jako kdybych na ní dýl držel stylus, a pomohlo jenom když jsem mobil pomačkal,pak se to zas odlepilo..a teď pomohlo tohle.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Co sa tyka Oblubenych kontaktov mna stve to ze ked hodim zalohu a dam sznchronizovat mam ich aj 3x tie iste. Tiez som neprisiel na sposob ako ich usporiadat. Napr. v tej matici jeden zmazem no ostane po nom prazdne miesto. Nepozna niekto nejaky recept?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Tohleto s těma kontaktama je podivný...mě osobně se to nějak netýká, protože používám kontakty synchronizované přes Live účet, ale zkusím pro začátek třeba aspoň poradit.
    Vy, kdo s tím máte problém zkuste jinou ROM, například originální...jestli to bude dělat taky...já bych takhle začal... Prostě vylučovací metoda
    Pak se dá zamyslet, ale pro začátek bych zkusil tohle

Registrace
    Sep 2008

Jak jsem psal, tady je to popsáno docela přesně. Dělá mu to i trošku jinou neplechu, ale důvod bude podle mě stejný - synchronizace v případě, že kontakty (včetně těch oblíbených) byly synchronizovány už dřív a se starší verzí Sense nebo TF3D. Není nic jednoduššího než v Sense všechny odstranit, v Outlooku je smazat z té skupiny Favorites a oddělat tu "HTC Favorites" poznámku. No a v tomhle stavu udělat synchro a zkusit to na novo znovu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

No jasně...prostě jak naznačuju...nejspíš to s Eržikou absolutně nesouvisí...
    Holt člověk někdy dojde k probému, kterej pak musí řešit vším co mu příroda a zkušenosti přinesly... Já naštěstí s Eržikou takovej problém nemám...ale mám jinej, kterej mě až tak netrápí...a to je život Howgh

Strana 41 z 45 PrvníPrvní ... 313940414243 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  5. Reakcí: 17