Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

dakujem za odpoved:

este nieco k bodu 2)
    ja tu foto ku kontaktu pridanu mam, ale ked mi kontakt vola alebo medzi zmeskanymi hovorami vidim iba klasicku "HTC siluetu" to je ten problem

k bodu 4) pocasie
    v standard ROM nacitavalo pocasie vzdy polohu podla gsm signalu-vysielaca, nachadzam sa teraz stale v tych istych oblastiach ako pred tym, a pocasie ukazuje iba Slovakia - bude tam asi iny problem ako Google...

ta klavesnica by bola ok, len keby nebola QWERTZ.. .vsade pouzivam qwety rozlozenie

ROM je v celku rychla a lepsia ako original, to sa aj ocakavalo... dakujem Adowovi a tesim sa na este lepsie verzie
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

To s tím FB prostě nechápu - mám to stejně jako v origo ROM. Nemáš náhodou nějakej kontakt (číslo) v telefonu omylem 2x?
    Počasí je opravdu otázka Googlu - mě to v Brně ukazuje městský části, ale čas od času mi natvrdo napíše Jižní Morava a nehnu s tím. Po nějaké další aktualizaci mám zase přesnou polohu.
    Klasické rozložení SK klávesnice je sice QWERTZ, ale když chceš QWERTY, máš ji mít - není to problém . Tady je klávesnice pro EržikuD2 s rozložením QWERTY.
    Plus přidávám další CABík, který aktivuje v jazycích klávesnice (xT9) ještě Slovenštinu - slovník xT9 bude umět i slovensky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ad môj problém s nemožnosťou skryť záhlavia riadkov a stĺpcov v Exceli v rámci Eržiky so Sense 2.5... Keďže sa táto verzia Eržiky spomaľovala a vyvolanie akcie trvalo aj tri sekundy , tak som tam dal odľahčenejšiu verziu s TouchFlo vo verzii 2.1. A tu už ten excel funguje ako má. Takže to zrejme nebude samotným excelom, ale verziou TouchFlo/Sense...
    Za slovenskú xT9 samozrejme ďakujeme, funguje aj so slovenskou QWERTZ klávesnicou?

Registrace
    Sep 2008

xT9 je jak pro QWERTZ, tak pro QWERTY.
    Díky za poznatek u Excelu - dělá to HTC MenuEnhancement. Když HTC menu vypnu, tak už se k možnosti dostanu. Takže příště zkusím jinou verzi . Pokud bys chtěl verzi se Sense 2.5 a vyřešit problém na stávající verzi Eržiky, stačí menu vypnout tady:
    Kód:
    REGEDIT4
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\Menu]
    "CUIHandler"=dword:00000000

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda-li tato ROMka umí i ty 3 ikony na úvodní obrazovce HOME, jako má HTC HD2, mám ten v D2 origo Romku, tam to je ale je sakra pomalá. Tyto rychlé odkazy použáívám docela často. díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

Vasha84: tahle romka umí na hlavní obrazovce teoreticky až 75 odkazů (max 25 na stránku, max 3 stránky), záleží jak si to nastavíš (home záložka-nabídka-Co0kie ...);-)

Adow: Adowe ty borče, po více jak půl roce bloudění po poušti enrgyrom apod. jsi mi dal oázu díky ti a klobok dolů, nevydržel jsem do konce pracovní doby a hned flashoval :-D,
    dokonce i bug který mají všechny romky tam ty jediný nemáš a to že po připojení stereo BT sluchátek které mají ovládání, tak s ním nefunguje ovládání Sense a vždy to zapíná WMP ale u tebe vše super.

z prozatimních postřehů doporučuji do eržiky zařadit i slide2shutdown na xda bude i v CZ,

u mě zaznamenané bugy:
    1. pokud přenastavím sense tak že se sense musí restartovat (at Co0kie, či třeba záložky sense) tak sense nechce najet je zapotřebí rst tel. případně pohrát si s nastavením today , opakovaný rst tel apod.
    2. v aplikaci Facebook, když se přihlašuješ musíš odsouhlasit podmínky tato stránka je v tvé romce bez textu (pouze grafika). softw. tlačítka souhlasím/nesouhlasím jsou vidět a jsou funkční

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Cau lidi. Chci se zaptat, kde v teto romce najdu moznost zmenit vyzvaneci melodie?
    Melodii mam ulozenou na karte ,ale jak ji dostanu na vyzvaneni. Vcera jsem to hledal asi hodinu. :?
    .

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Za slide2shutdown se taky hlásím, to už mám instalovaný taky, akorát s češtinou nejdou český znaky, tak jsem to přepsal bez hacku a carek. A ještě bych byl rád za advanced configuration tool, tím si rozšiřuju posuvníky a pár dalších drobností, ale to by se možná dalo i přes registry.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

To Baristom: karta "Nastavení", "Zvuk", vpravo dole následne "upřesnit" a ideš...
    Melódiu si predtým ale skopíruj do My Documents/My Ringtones... teda aspoň ja to tak robím.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Vyzvánění si zkopíruj do složky My Documents/Ringtones(možná to je psaný trošku jinak, potom by se ti mělo objevit v nabídce.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Aby se mě zobrazil soubor s vyzváněním v nabídce stačilo mě ho jen přejmenovat na "Ring - xxxx.mp3" a nechat ho kdekoli třeba na Internal Storage/Vyzvánění. Tak to dělám já na DIAMOND 1, ale myslím, že to na D2 bude stejny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Chlapci, ty požadavky na přidání aplikací do ROM jsou trochu zbytečné, můžete si ji přece upravit sami v kitchen...

Registrace
    Sep 2008

Mimochodem, všimli jste si, že už jde nastavit na WM (Sense) budík i WMA nebo MP3? To je věc, co.. No, 21. století ..

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Koukám v popisu máš ""T-Mobile MDA Compact V + EržikaD2 1.05 (WM6.5 + Sense 2.5.2018 + CHT 1.8.5)""
    a nevidím tu nikde verzi 1.05 ke stažení.Nějaká VIP nebo teprve testovací?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2009

Adow: Já používám G-Alarm, ale že už to jde i ve WM je velký pokrok :-) Mohli to naučit i vyzvánění.

Strana 3 z 45 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  5. Reakcí: 17