Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 571 až 585 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Já teda vůbec netuším, co je to groupware a jestli se to jí s bramborem nebo s rejží, ale určitě ti k tomu dali nějakou IP adresu, jméno a heslo...pak bych Diamonda připojil k podnikové síti, ve které tohle běží a pak - s využitím těch údajů - bych to zkusil zadat v Diamondu do Activesync připojení a třeba to pojede... Je to hodně rozmazaná rada, já vím, ale tohle bych si musel vyzkoušet osobně, abych následně zjistil, o čem jsem to mluvil
    Prostě to zkus přes Activesync přidat jako novej zdroj synchronizace...stejně tak se zadává třeba synchronizace s Google Kalendářem...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Konkrérně se jedná o tento produkt http://www.egroupware.org/ . Zkoušel jsem nastavit synchronizaci dle rady Neobita, ale našel jsem jen zadání emailu a heslo :-( nevíte někdo co a jak ???

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Hele, tak na té stránce výrobce Groupware je přímo jakási nápověda...jestli to pomůže netusím, ale tohle je přímo jejich řešení.
    Všeobecnej přehled je zde http://www.egroupware.org/sync a pro WM PDA je to zde http://www.egroupware.org/index.php?...yncMLSynthesis.
    Zkrátka to vypadá, že je třeba software SyncML, kterej je podle těch stránek ke stažení zde http://www.synthesis.ch/prod_client.php?lang=d&lay=desk...ale asi to nebude zdarma Každopádně je tam aspoň zkušební verze...přímej odkaz na ni je tenhle, ale prolez si to celý...

Zkus se tím prostě nějak prokousat, případě googletranslatoruj... Víc tu asi nevyřešíme, tohle je spíš do všeobecné diskuze než do diskuze o EržiceD2

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Děkuji převelice, moc pomohlo :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Nejni zač ;-)

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Chtěl bych se zeptat jak vám chodí youtube v nové eržice..Mám 3.1 s 23152 buildem a když pustim youtube, tak se mi načte video klip, pustí se první snímek a totální zásek, pak už zbejvá jenom reset..
    A pak bych se chtěl zeptat, jak vypnout vyzvánění při sluchátkach, nebo alespoň to přesměrovat do nich..myslel jsem že dam ztišit vyzvánění na minimum, tak že se prostě ztiší, ale ono prostě ne, jako kdyby si to bralo nastavení ze systémové, přitom by to mělo bejt oddělený..
    Děkuji za radu

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

tak youtube jsem teď testnul, dělá mi to taky..nainstaloval jsem si jinou verzi a už to běží, jak má

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

myslíš jinou verzi jako built, nebo komplet?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Ne, jinou verzi Youtube

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

nemáš odkaz, kde jsi jí stáhnul, nerad bych tam hodil nějakou verzi a vůbec si tim nepomohl

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Tak jsem Ti pověsil cab

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Díky...tisíce děkovnejch dopisů přijde poštou, kdyby ne, tak je to chyba pošty

sindor_ce4you
    Guest

Zdravím,
    mám problém s odeknutím HTC TD2. Chtěl jsem si tam nahrát Eržiku, ale nejde mi to odemknout pomocí HardSPL, pořád mi to píše že už jsem to dělal a že to je program pro nekomerční použití... že mám zaplatit atd. Chci se zeptat, jestli je tady na fóru někdo ochotný, kdo by mi s tím pomohl? Jsem z Hořovic ( okr. Beroun ). Oficiální ROM mi nahrát šla, jiná ne. Jenže ofiko ROM je děs... Díky za jakoukoliv pomoc.

Přesněji řečeno - hledám někoho kdo má ten program zaplacený a může to udělat víc než jednou, nejde o to že bych nechtěl zaplatit, ale o to že v těchhle věcech jako platby přes net do zahraničí dost tápu.

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Platí se za jednotlivé odemknutí - alespoň já jsem to tak měl. Autor samozřejmě nabízí i alternativu, která odemkne telefonů kolik chceš - pochybuju ale, že si toto tady někdo zaplatil. Zkus autora poprosit s tím, že nemáš možnost platby do zahraničí (nebo si vymysli něco jinýho) - vím, že některým to odemknul zadarmo. Jinak ti nezbyde sehnat někoho s PayPalem a odmknout to u něj nebo si PayPal založit (což bych i do budoucna rozhodně doporučoval).

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Mám dotaz
    stává se mě že se mobil sekne a na displeji se stále zesiluje hlasitost jako kdyby bylo pořád stlačeno tlačítko volume-Up. V předchozí verzi rom kterou jsem používal Rom Energy se mě to nestávalo. Dalo by se to nějak řešit? napadá někoho něco?
    I když tlačítko několikrát mačkám opětovně jako že by bylo opravdu mechanicky zaseklé nic nepomáhá. Přitom než se toto stane vůbec se tlačítka hlasitosti nedotýkám. Někdy nepomáha ani softreset až třeba na podruhé.
    Někdy se to stane při mačkání tlačítka zavěšení telefonu

Strana 39 z 45 PrvníPrvní ... 293738394041 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50