Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 36 z 45 PrvníPrvní ... 263435363738 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 526 až 540 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

OK, takže abych to uzavřel.. Hlasování je vyrovnané a vzhledem k počtu hlasů o ničem nevypovídá. Nejvíc informací z testů mám od ondpet-a, kterému tímto děkuji a dám na jeho doporučení. Zároveň ale zůstanu trošku konzervativní. EržikaD2 3.1 vyjde hned ve dvou verzích:
    23152 - nejnovější build z této řady (v podstatě inovovaná 23151) - ať máme zase něco jiného
    21687 - nejnovější build z řady na které byla EržikaD2 3.0 - kdo byl s minulou verzí spokojen, tohle pro něj bude jistota

Další buildy budou k dispozici v kitchen - všechny jsem upgradoval na nejnovější:
    23699, 28245, 29013

Jak vidíte, není toho málo. Nové verze budou až večer - musím to všechno ještě zpracovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Hlasoval bych ale byl jsem mimo čr. Věřím tomu že jsi vybral dobře. Těším se na Eržiku.

Registrace
    Sep 2008

[h]Nové verze ROM EržikaD2 [/h]

EržikaD2 1.1 - aktuální verze s WM 6.1
    • WM 6.1 build 21056[/*]
    • verze 1.1 je výchozí verzí s WM 6.1 - vychází z verze 2.1 + další změny:[/*]
    • některé balíčky vyměněny za starší, kompatibilní s WM 6.1[/*]
    • starší ovladače - originál z poslední verze WM 6.1 vydané pro Diamond2[/*]
    • další úpravy související s WM 6.1[/*]
    • Pouze ve verzi Sense 2.5
      - kompletní manila 2.5.2021 a s ní související balíčky
      - oddělány karty Facebook a Twitter (bohužel nutnost pro stabilní běh systému - už toho bylo na WM 6.1 moc)
      - odebrán Marzens InCallTweak[/*]

EržikaD2 2.2 (WM 6.5) - aktuální verze s WM 6.5
    • WM 6.5 build 21914 (jako ve verzi 2.1)[/*]
    • většina balíčků aktualizována z HTC Huashan/Oboe[/*]
    • nový CommManager a nastavení Wi-Fi (vlastní překlad do češtiny)[/*]
    • zmenšena grafika nabídky Start (více volné RAM)[/*]
    • změna výchozího pozadí Eržiky[/*]
    • spousta dalších menších oprav - registry, čeština...[/*]
    • Pouze ve verzi Sense 2.5:
      - kompletní manila 2.5.2021
      - vrácen balíček TimeZoneAutoFix - zakázáno automatické nastavování hodin

EržikaD2 3.1 (WM 6.5.x) - aktuální verze s WM 6.5.x
    • WM 6.5.x build 21687 a 23152 - máte na výběr.. Pokud chcete systém podobný EržiceD2 3.0, volte 21687. Nejlepší je ale zkusit obojí a vybrat si favorita. Oba buildy by měly být bezproblémové.[/*]
    • většina balíčků aktualizována z HTC Huashan/Oboe[/*]
    • nový CommManager a nastavení Wi-Fi (vlastní překlad do češtiny)[/*]
    • zmenšena grafika nabídky Start (více volné RAM)[/*]
    • změna výchozího pozadí Eržiky[/*]
    • spousta dalších menších oprav - registry, čeština...[/*]
    • Pouze ve verzi Sense 2.5:
      - kompletní manila 2.5.2021
      - vrácen balíček TimeZoneAutoFix - zakázáno automatické nastavování hodin

[h]Download[/h]
    EržikaD2 1.1 - aktuální verze WM 6.1 - všechny varianty: MediaFire
    EržikaD2 2.2 - aktuální verze WM 6.5 - všechny varianty: MediaFire
    EržikaD2 3.1 - aktuální verze WM 6.5.x - všechny varianty: MediaFire

Verze EržikaD2 2.2 Sense 2.1 se mi zatím brání uploadu - zkusím znovu upnout zítra.
    Kitchen mám připravené a budou k dispozici hned jak bude funkční web melicher.eu - nejpozději v pondělí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Tak super, jdem na to, můj favorit WM65x 23152 CZ Sense_2.5 půjde hned po ránu do mobilu. Dobrá práce.:yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

23152 Sense 2.5 už jede , najelo i počasí bez problému hned po vložení sim karty :yes: :yes: :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

No pěkný...začínají tu spokojený výkřiky, což je dobře...jen já pořád nemám k dispozici tu novou kitchen, abych se zbavil toho co je mi protivný a přidal to, co tam CHCI... :-D :-D
    Adowe plíííííííís!! Já si můžu nehty ukousat čekáním!!! :-)

Registrace
    Sep 2008

Rád bych kitchen upnul - mám to připravený. Konkrétně ta pro 2.2+3.1 má po zabalení 440 MB. Na takový velký věci používám server melicher.eu, který není můj a momentálně bohužel nejede. Zítra by to snad mělo být OK - případně bych vymyslel jiný řešení.

EDIT: ROMka EržikaD2 2.2 se Sense 2.1 se mi právě podařila upladnout

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2010

Sakryš...zrovna ty verze, který nepotřebuju Ale jo, já si prostě počkám no Darovanýmu koni na zuby nehleď
    Však ty víš, že potřebuju hlavně dát "do pryč" HTC Messaging A že mi nejlíp jede build 28244 Teď zkouším Energyho 29008 a jo...je to hrůza...o dost pomalejší Divná věc tyhle buildy
    Takže...čekám
    A díkes

Registrace
    Sep 2008

V té kitchen jsou buildy 21687, 23152, 23699, 28245 (kterej tě asi bude zajímat) a 29013. Momenátlně to ale nemám kam hodit - rozdělovat kitchen nechci - počkám do zítřka..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vcera jsem neodolal. Ac pouzivam Titanium, rozhodl jsem se pro zmenu a nasadil 3.1 Senze v.23152. Po zapnuti se sam nastavil spravny cas a datum. Obnovil jsem kontakty a sms. Pri spusteni zprav ta me juknul teplomer a obnova zprav. Tak jse si chvilku pockal. Jsem mile prekvapen rychlosti sms editoru. Mam tam asi 350 sms. V origos rom by htc messagingeditor byl nepouzitelny. A to jsem mel jen do 100sms. Po integraci SPB budiku do zakladni obrazovky se nezobrazi info jestli je budik zapnuty. Sice se spusti SPB Time, ale abych vedel jestli jsem nezapomel zapnout budik, to musim vejit do app aplikace. Klasika. Ale to neni chyba kuchare rom. To vim. Po x hodinach zkouseni, jsem se koukl na hodiny. A lekl jsem se kolik uz je , ze jsem na neco zapomel. A nezapomel. Doslo k samovolnemu posunuti casu +1. Casove pasmo Praha, Warsawa ok. Radio bylo asi off. Rom jsem mel chvilku, takze nejsem ten povolany na hodnoceni. Chybu ci nejaky problem jsem nenasel. Na sense jsem si ale odvyknul. Jsem zvykli na today s SPB TIME, SPB ppocket plus, Phone alarm. a dalsi. Neni to today ala HTC a neotaci se to jak kostka. Ale co potrebuji, to mam po ruce. Takze jsem do sveho pda natahnul 3.1 Titanium v 23152. Obnovil kontakty a sms. A davam to cele dohormady. Za casek se ozvu. Abych mohl podat info. A dekuji dvornimu kuchari Adow za kus prace, kterou odvedl. Mas u me prispevek na.... co chces )

[

Registrace
    Sep 2008

To s tím časem je na pos.... Já jsem problémy po delší dobu už nezaznamenal, tak jsem balíčky týkající se automatické korekce časového pásma vrátil. Možná to byla chyba. Uvidíme co na to ostatní..

Za příspěvek samozřejmě děkuju a pokud se nejmenuješ Ladislav Ďurian, tak díky i jemu

Melicher.eu už jede, takže jsem už uploadnul všechny ROMky i tam. Díky Andrejovi!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Jestli je balicek s automatickou korekci i v 23152, 3.1 Titanium tak to budu doufat, ze to zde bude ok. Protoze ji pouzivam. S tim posunutim casu je to fakt na mrtvici. Byt to pres noc a ja stavat do prace, tak se prokleji do sedmeho kolene. Na pim jsem pouzil Sprite Backup. A po obnove mi prisla sms jenze cislo se nechtelo priradit k jmenu co mam ulozene. Ani z jineho cisla ktere mam v kontaktech ulozeno se neukazalo u sms jmeno. Malinko jsem zaklel a uz jsem zacal obvinovat romku. Protoze mam zalohu kontaktu i pres pim backup pouzil jsem tuhle zalohu. A svete div se, uz se jmeno priradi k sms. Tak jsem se radoval ze mam konecne zalozni soft. Protoze SPB Backum me delal problem. A ono ne. Zalohuj a radeji vice zaloh ruznym softem. Pro jistotu. )
    Rom je zatim stabilni, rychlost je bud stejna jak T3, mozna malinko rychlejsi. Fotak foti dobre, ostre a baterka se zatim drzi. A to ji davam zabrat. Takze zatim nevidim Ve srovnani s v 3 Titanimu zadny negativni rozdil. Jo a Ladislav Ďurian se nejmenuji.

Edit.Tak je fakt rychlejsi. Na fotky pouzivam Resco photo manager. A pri vybrane fotce pri otoceni displeje se fotka otocila taky. Ale chvilku trvalo nez to zareagovalo. Pak se stalo ze jsem PDA postavil abych se na fotku podival a ona si mezitim zase lehla. Takze jsem obcas parkrat kroutil s pda, nez jsem se s nim domluvil a podival se na foto. A k tomu zvetseni fotky posuvem po te casti pod diplejem. Taky to nebylo hned. Naposled v obchode. Nevedel jsem jak se vec jmenuje ale mel jsem fotku. Malem jsem to nestihl, zobrazit fotlku, landscape a zvetsit, nejak rychle jsem prisel na radu. Tady je okamzita reakce na zmenu polohy pda. Pda je tak nejak pohromade, komplet. A jsem rad ze jsem se do toho pustil.

Registrace
    Sep 2008

Ne, tenhle balíček (TimeZoneAutoFix) je od HTC a je součástí Sense - v EržiceD2 Titanium není.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Takže za mně - build 23152 - žádnej problém s časem ani zálohou SPB Backup jsem nezaznamenal, naštěstí je mi jedno, kdy vztávám do práce, akorát dneska jsem se v půl desátý při probuzení drobet polekal, když jsem se vzbudil po nočním testování, že to asi nestihnu měl jsem drobnej problém v Sense, když mi po restartu přišlo doručení, že mám sms a nemohl jsem ji zaboha najít, až jsem otevřel zprávy v nabídce programů a zprávu našel, smáznul a oznámení o sms zmizlo a blikání ustalo, nu což, klasika. Jinak je všechno naprosto v pohodě, ať dělám, co dělám, nemůžu ten systém přinutit k zatuhnutí a následnýmu softresetu, takže za mně super dobrý.:yes:

Edit:Tak skutečně, nemůžu si pomoct, ale tenhle build 23152 je skutečně to nej co mohlo mýho Diamonda 2 potkat,kdo nezkusí, neuvěří, dneska puštěný zároveň - Automapa na pozadí, Opera, Skype, QIP, do toho hovor. Normálně smrtící kombinace, konečně jsem se dočkal bravurního zvládnutí i takhle šílenýho multitasku. Nezaznamenal jsem jedinej nedostatek.:yes: :yes: :yes:

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Skusal som build 23152 no pri instalacii sa mi pustila instalacia jedneho programu z karty. Kedze sa mi nedala dokoncit lebo pustilo sprievodcu nastavemim odvtedy mi neide dotykova vrstva na mobile. Skusal som HARD reset, oficialnu ROMKu aj s HARD resetom a stale mi neide zadat ziadny znak. Niekto nejaky napad?

Strana 36 z 45 PrvníPrvní ... 263435363738 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  5. Reakcí: 17