Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 34 z 45 PrvníPrvní ... 24323334353644 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 496 až 510 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Bohužel zatím nebyl čas, abych to dotáhnul. Jen jsem vyzkoušel některé nové věci, něco musím ještě přeložit, něco chci vyladit.. V únoru to asi nebude, viděl bych to na začátek března - pokud budu mít čas. Jinak by ti asi pomohl hard reset - toto nebude mít s ROMkou moc společného..
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

No to právě nemá nic společného s ROM, ale s aktualizací nějakýho dementního serveru někde u microsoftu .. jenže jaksi si nedokážu představit, že bych neměl telefon sesynchronizovaný s outlookem, věřím, že u jiné verze to třeba nebude. Zkoušel jsem to třikrát a HR plus záloha dokola, po každém vyvolání zálohy a zapnutí Active sync proběhla ta hláška a celej telefon se asi pět minut synchronizoval a pak začal blbnout, takže HR, záloha,opět pokus . .naposled jsem se na to vykašlal, nespojuju telefon přes active sync ale jako flash disk a je to v poho, pokud to chci spojit přes active sync,vyskočí zas v mobilu ta hláška a to už vím, co udělá..takže nesynchronizuju..
    Takhle to vypadá http://www.edisk.cz/stahni/97056/Screenshot3.jpeg_49.36KB.html

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

S touhle poslední Eržikou jsem moc spokojený. Je tu ale jedno ale. Když přijde sms či email nebliká zelená dioda. To u všech ostatních ROMů šlo. Je zde nějaká pomoc ? Mám verzi: ErzikaD2_3.0_WM65x_21684_CZ_Sense_2.5

*** Tak změna, diodá bliká ale jen 5 minut, dá se to prodloužit ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Asi tyden zkousim Erzu 2.1 Sense 2.5, funguje docela dobre, jen se mi stava ze smska vibruje dokud nerozsvitim displej a az potom zazvoni, to stejny jsem mel u Titania.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Já běžím teď nastálo na Eržice s WM 6.5.3 Senze 2.5 a jak jsem zpočátku na Senze nadával, začínám si na něj zvykat, jen tak jsem ho zapnul a už jsem do něj proniknul a musím říct, že super, akorát mně děsně drtí ta pomalost. Eržika 3.1 je super, potom, co jsem ji hned po Hard Resetu prolustroval komplet přes SKTools tak žádnej problém se nevyskytnul, dokonce ani nezamrzá, akorát jsem zjistil, že čím víc programů mám nainstalovanejch tak tím se mi celej systém zpomaluje, bez používání Senze to nebylo téměř znát..

Mám dotaz ohledně Senze..je lepší verze 2.1 nebo verze 2.5? Ve verzi 2.5 jsem nenarazil na žádný problém, ale pokud by byla rychlejší verze 2.1 ..občas mi teda cookie home tab editor vyhlásí neočekávanou chybu po nastavování, ale to není nic tragickýho. Může mi dát někdo srovnání Senze 2.1 vs 2.5 ?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Pouzivam Erzikou 3.0 a niekedy mi vypisuje ze zlyhala aplikacia touch InCall Screen Tweak. Nieco v tom zmysle ze nemohlo nacitat data z karty net Framework? Nestava sa to niekomu? Mam spraveny HR a iba nainstalovanu zalohu, takze skoro cista ROMka .

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Mně to dělá furt, ale na to si zvykneš nepomáhá ani reinstall frameworku

Registrace
    Sep 2008

ondpet: Sense 2.5 nahrazuje víc funkcí windows "finger friendly" alternativou. Detailnější porovnání jsem kdysi viděl na xda-developers, zkus pohledat tam.

Sonic1: Je to tu napsáno několikrát. InCallTweak nekamarádí s CHT 2.0.0. V další verzi Eržiky už nebude. Alternativu za tuto utilitku jsem bohužel ale nenašel..

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

ADOW Dakujem za odpoved. Citat 50 stran sa mi fakt nechcelo. Mozno by stalo to zapisat na prvu stranku niekde do FAQ.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

No, mně to Senze přijde docela vymakaný co se některých věcí týče, grafika, nastavení, správa kontaktů a propojení s facebookem, jenže není nejrychlejší, občas se sekne..ale budiž, už jsem to pořešil, že když chci od svého founu výkon, prostě ho vypnu a používám pocket plus. Jinak ta hláška ohledně té aktuaklizace při spojení s microsoft outlook se objevuje furt, i po čistým HR, i u jiné ROM, takže to mně zas pánové z microsoftu nezklamali, poněvadž s každou jejich vydanou aktualizací se něco vždycky podělá ... na tu finální Eržiku se těším, hlavně jsem rád, že jsem našel konečně ROM která je optimální pro Diamonda 2, to 6.5.3. je fakt rychlý, stabilní a friendly user

Registrace
    Sep 2008

Tak jsem se konečně dostal k práci na Eržice a skoro celý víkend (příjemně?) strávil u počítače vařením a flashováním. Toto nutné zlo mám za sebou a už mám skoro hotovou verzi 2.2 se Sense 2.5 (tj. WM 6.5 + Sense 2.5). Tady už dolaďuju detaily. Následně uvařím další varianty této verze - Sense 2.1 a Titanium. Pak přijde na řadu 3.1 (WM 6.5.x) a ještě pár dodělávek na 1.1 (WM 6.1).
    Z novinek: Sense 2.5.2021, aktualizace skoro všech balíčků okolo Sense i těch dalších (z HTC Huashan/Oboe), nové věci týkající se Wi-Fi ve správci komunikace, po čase změním výchozí grafiku pozadí + řada dalších malých změn...
    Hlavně jsem hodně zkoumal jak by šlo zkrátit startování Sense - to mi zabralo asi nejvíc času a bylo to bohužel trochu bez úspěchu. Postupným zkoumáním (od holé anglické verze přes počeštěnou) a přidáváním věcí (novější Sense, CHT, ikony) jsem se dostal na nějakých 2:05 a na tomto čase končím. Originální EN ROM mi startuje 1:30. 5-10 sekund přidá čeština (toto mě hodně překvapilo), dalších 5 sekund přidá novější verze (2.5.2012 vs 2.5.2021), kolem 20-25 CHT, dalších 5 moje ikony a nastavení. Už se tím nehodlám dál zabývat, je to ztráta času a nevěřím tomu, že bych něco vypátral. Takhle jsem celou ROM v podstatě seskládal znovu a bez výraznějších výsledků (stáhnul jsem to asi o 10s). Holt si po restartu budete muset počkat o půl minuty dýl oproti originálu.
    Pozn.: 40s ze všech těch časů mi visí na displeji úvodní bootscreen Eržiky - to je ale otázka jen mého kusu, takže vy budete mít všechny časy kratší. Když vytáhnu paměťovou kartu, je to o celých 20s rychlejší. Taky mi nejde už od začátku flashovat z karty - prostě je ten můj telefon v tomhle trošku pomatenej.
    Během pár dní už bych chtěl něco poslat na test. Plánuju vydání 12.3. .

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

tak to je naprosto dokonalá zpráva:yes:

Registrace
    Sep 2008

Verze 2.2 odeslána testerům. Mimochodem, momentálně jsem z testovacích důvodů na Sense 2.1 a docela si užívám toho jak to všechno lítá. Fakt bomba . Ikdyž Sense 2.5 je hodně velké lákadlo a asi se k němu zase vrátím...

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Mám jednu otázku ohledně zámku kláves a displeje. Nebaví mě pořád po zapnutí displeje horním tlačítkem ho ještě odemykat přes displej. Proto ho vůbec nepoužívám, ale má to jeden problém. Pokud mám telefon v kapse a neslyším příchozí hovor tak poté zůstane displej zapnutý a aktivní na jakýkoli dotyk až do vypnutí, dle nastavení. Už se mi tak několikrát stalo, že po vyndání z kapsy a zapnutí displeje jsem se nestačil divit, co tam vše mám otevřené atd. Neexistuje nějaká aplikace která by tohle řešila? Například, že by hned po odpojení nepřijatého hovoru došlo k vypnutí displeje? Hledal jsem na xdaforu, ale našel jsem jen touchlockpro, který spíš řeší zámek kláves jiným způsobem, ale i tak to není vůbec špatná aplikace. Pokud by nějaký softík existoval, pak se přimlouvám k zabudování do Romky, myslím, že určitě nejsem jedinej komu tohle vadí.

EržikaD2 3.0 Titanium

Registrace
    Sep 2008

Existuje utilitka Answerkeys Disabler, která byly původně vyvinuta kvůli něčemu jinému (když ještě byl příjem nebo odmítnutí hovoru tlačítky a ne posuvníkem). S novými buildy ROMek už nějak neumí zamykat displej. Ale umí právě takový vychytávky, že např. vypne displej hned po tom co dozvoní příchozí hovor, kterej nezvedneš atd. Sám ji kvůli tomu používám.
    V ROMce není právě z toho důvodu, že už nefunguje úplně tak jak by měla.

Strana 34 z 45 PrvníPrvní ... 24323334353644 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  5. Reakcí: 17