Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 45 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 672

Téma: ROM - WM6.1/6.5/6.5.x - CZ - EržikaD2 - pravá česká RÓMka - verze 1.1/2.2/3.1 - 12.3.2011

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

aha,díky,to jsem vůl..ověřování jsem neměl zaškrtnutý,díky,takže super,ještě ta drobnost s tím wordem,word je moje druhá ruka..jinak teda samý pozitivní věci ohledně téhle ROM,rychlost supr,i výdrž baterky supr,dokonce to nenastartování displeje přestalo zlobit,když jsem celej systém prohnal přes SKTools..a líbí se mi kvalita přenosu hovoru,netušil jsem,že má HTC takhle slušný repráky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Kua ja som hladac problemov... Zo stareho systemu som si zalohoval spravy, no prisiel som nato ze ich mam cez 300... Chcel som ich zmazat dal prepol som do klasickeho zobrazenia, dal vymazat, trvarilo sa ze maze, ale prd stale su tam a je jedno ci odoslane prijate ci kos... Daju sa spravy nejako inac vymazat? preco mi v zobrazeni v sence ukazuje pocet sprav len 25 ked je ich tam 300. Dikes inac nic nove s tym odpajanim zdiielania internetu?

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Potreboval by som radu. Eržiku D2 v2.0 pouzivm asi tyzden a som s nou celkom spokojny az na jednu malickost. Ked zapnem bluetooth tak sa mi vedla hodin nezobrazi ikonka bluetooth. Tym padom neviem ci ho mam zapnuty alebo nie. Vie mi niekto poradit cim to moze byt sposobene a ako to vyriesit. Dakujem.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

Stejný problém jako uživatel Celo, nezobrazuje se mi ve v2.0 ikonka Bluetooth. Ve v1.0 bez problému, při připojení HF ikonka Bluetooth se sluchátkem....

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

mobilik: Zprávy mi mazat jdou, netuším teda kde může být problém u tebe. To číslo 25 je vlastnost Sense. Prostě ukazuje jen 25 posledních příchozích zpráv..

celo, schimi: Bude to novou telefonní aplikací, která asi nespolupracuje s použitou verzí TaskIconManageru. Všimnul jsem si a snad ještě dnes opravím..

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Tak i po instalaci verze 2.1 mám stále problém s wordem-nejde vytvořit nový dokument

Registrace
    Sep 2008

Nerad cituju sám sebe, ale mohl by sis to přečíst . Verze Office je všude stejná. Ale můžeš zkusit ještě třeba Titanium :P..
    Citace Původně odesláno od Adow
    odpet: ... Word vyladím - problém je s češtinou. Jestli chceš, vytvoř si v adresáři \My Documents v telefonu adresář Šablony - a je po problémech .

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Ani v titanium verzi nejde ve wordu vytvořit nový dokument, to jen aby někdo zbytečně neflashoval tuto verzi. Jinak v titaniu se ikonka bluetooth zobrazuje korektně.

EDIT: Po vytvoření složky My Documents/Šablony absolutně v pohodě.

Registrace
    Sep 2008

Ta ikona BT je telefonní aplikací - je to chyba jen v Sense 2.5. Pro Office už mám hotovou opravenou češtinu. Dám ji k dispozici spolu s fixem na BT - tady se mi ještě nepodařilo odhalit jak na to (viníka mám, ale ještě ne opravu).

Nováček
    Registrace
    Dec 2009

Stává se to jen mně, že XLSX soubor uložený v PC, změněný v HTC při snaze o uložení hlásí níže uvedenou hlášku?
    Excel Mobile
    Nepodporovaný obsah a formátování mohou být uložením tohoto sešitu ztraceny...
    A přitom jen doplním jen pár čísel do buněk.

Registrace
    Sep 2008

[h]EržikaD2 2.0 - opravy[/h]
    Všechny verze - oprava šablon v Office (startování Wordu, výběr výchozí šablony ve Wordu a Excelu)
    Verze se Sense 2.5 - oprava zobrazení ikony BT (update obsahuje kompatibilní verzi utility TaskBarIconManager)

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Prosím o radu. po nainstalování Eržiky 2 titanium, nejsem schopen dostat resco explorer ani resco contact do češtiny, přitom na jiných nečeských romkách to jde v pohodě.doinstaloval jsem češtiny tak jako vždy a nic.v registrech jsem vše změnil na 1029, a stejne nic.dik za radu

Registrace
    Sep 2008

Pošli mi instalačky, já se mrknu čím by to mohlo být.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2010

Pokud stahuješ třeba z mobil-češtiny,tak musíš stáhnout správnej soubor pro lokalizaci svýho zařízení..pokud jsi měl předtím anglický ROM,tak Ti čeština pro českou ROM fungovat nebude,musíš stáhnout soubor pro českou lokalizaci zařízení.

Registrace
    Sep 2008

Já mám právě podezření, že kolega instaluje přeloženej *.*.0409.mui soubor. Ten v anglické ROM fungovat bude. Eržika je ale česká a potřebuje *.*.0405.mui. Stačí přejmenovat..

Strana 11 z 45 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 02-07-2012, 09:40
  2. Reakcí: 1635
    Poslední příspěvek: 25-04-2012, 10:47
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 14-08-2011, 01:25
  4. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  5. Reakcí: 17