Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FS Pocket Loox N520 a iGo navigace - problém

KidCZ (3)|4.9.2010 14:07
Zdravím,
předem se omlouvám, jestli píšu do špatného tématu.... mám problém se spuštěním navigace iGo8 na N520, při kliknutí na ikonu iGo8.exe mi vyskočí error: There is no application associated with "iGo8.exe". Run the application first, then open this file from within the application.
Tohle je poprvé, co řeším nějaký problém na PDA obecně, takže nemám moc tušení, co by mohl být problém, zřejmě chyba v instalaci(?)... Budu vděčný za každou radu, předem díky.
tomsoft (2734)|4.9.2010 15:31
Nejdříve se omlouvám.... zařízení FS Pocket Loox N520 vůbec neznám (jen z obrázku a popisu), ale kde máš celé IGO?
Ty jsi ho instaloval? Proč?
Kde je nebo odkud spouštíš ten igo8.exe ?
Obsah složky \IGO8\ by měl být následující... viz. obrázek
00348651_igo_aWIg.jpg
KidCZ (3)|4.9.2010 16:28
[quote=tomsoft]Nejdříve se omlouvám.... zařízení FS Pocket Loox N520 vůbec neznám (jen z obrázku a popisu), ale kde máš celé IGO?
Ty jsi ho instaloval? Proč?
Kde je nebo odkud spouštíš ten igo8.exe ?
Obsah složky \IGO8\ by měl být následující... viz. obrázek
[/quote]
IGO je natažené na paměťovce (microSD), odtud prý normálně fungovalo až do nedávna.
Program zkouším zpouštět jak přes zástupce tak přímo ze složky, ale v obou případech na mě vyvalí stejný error. A jak se dívám na obsah složky, tak se v dost věcech liší, složka GFX je s dalšími (AUDIO, CONFIG, FONTS atd.) ve složce DATA, dost věcí taky přebývá.
Jde o přístroj mého táty, instaloval mu to někdo další, pak je možné, že s tím něco provedl, já se snažím tomu přijít na kloub.:)
Mám pocit, že může jít přímo o chybu ve Windowsech, ale netuším, o co by mohlo jít. Některé ikony vypadají jako neaktivní, "mrtvé", včetně exe souboru.. reinstall už jsem zkoušel, ale je to pořád stejné.
tomsoft (2734)|4.9.2010 18:28
Ty složky co jsem ukazoval, to jsou ty nejnutnější... pokud tam máš další jiné, nic se neděje, to je OK.
Ale ta chyba vypadá na chybu v OS. Neví čím otevřít EXE soubor. Bohužel se asi nějak "pobláznil OS", já bych to neřešil, udělal HR a je to.
Pokud je to chyba v OS, bude stejný problém u spouštění jiných EXE souborů, které nejsou podepsány.
KidCZ (3)|4.9.2010 20:33
Ok... po delším zkoumání jsem taky došel k závěru zblázněných Win, takže to vidím tak, že to asi předám někde odborníkům.
Každopádně ještě jednou díky za pomoc.