Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HW tlačítko pro foťák při zamknutém telefonu ala WM7

MilaCzeque (109)|3.9.2010 11:10
Ahoj, udělal jsem malou aplikaci pro HD2, která umí spustit foťák na HD2 ikdyž je zařízení zamknuté, tak jak to bude ve windows mobile 7. Foťák se zapne stisknutím tlačítka home (domeček). (Při zamknutém pda a vyplé obrazovce je potřeba stisknout dvakrát.)

Více informací na xda-developers.

upozornění: Funguje pouze s originální zamykací obrazovkou, protože neexistuje obecné API pro odemykání.
zuzkys (356)|3.9.2010 14:46
Díky za aplikaci, vypadá to pěkně. Co nevidět ji přidám sem do katalogu aplikací.
MilaCzeque (109)|7.9.2010 00:55
Na XDA jsem dal novou verzi, přidal jsem možnost naučit jí odemykací gesto pro skoro libovolnou zamykací obrazovku. Jenom zadávání hesla asi nebude fungovat.
lukbe (73)|10.9.2010 17:47
Ahoj stahnul jsem tuto verzi: camera_lock_button_with_autostart.CAB ... chtel jsem jí proto aby se pouštela sama po zapnutí tel,, ale nemuzu prijit nato jak to naucit tu kombinaci kláves pro zapnutí foťáku.. poradí někdo..?
corous (30)|15.9.2010 01:08
chtel bych se optat,zda by fungovala na TP2 a zda by se nedalo navolit pouze spusteni fotaku pri zamcene obrazovce.Ten domecek prece jen nekdy pouzivam original domu.Dik
MilaCzeque (109)|16.9.2010 08:38
lukbe:
Verze, co má autostart nepodporuje učení tj. funguje pouze se standardní odemykací obrazovkou. Učící mód mají až mírně experimentální verze 1.1+. A neučí se kombinaci pro zapnutí foťáku, ale pro odemknutí přístroje.

corous:
TP2 nevlastním a tak to nevím. Má TP2 proximity sensor? Jestli chcete betatestovat, pošlete mi PM s adresou kam mám poslat testovací verzi. Ad běžné používání domečku: Co na větě "It won't do anything if pda is not locked." je nejasné?
corous (30)|16.9.2010 18:51
do TP2 jsem zkousel nainstalovat=aplication is not designed for this device.
MilaCzeque (109)|17.9.2010 14:22
Napsal jsem:
[quote]
Jestli chcete betatestovat, pošlete mi PM s adresou kam mám poslat testovací verzi.
[/quote]

Na xda-developers ve FAQ je:
[quote]
Q: I'm getting "This application is not designed for your device!" message.
A: This application is only for HTC HD2. If you have HD2 then there's something wrong with your OEMINFO value. Check "\Windows\ModelName.txt" whether it contains 'HD2' or 'LEO' string.
[/quote]

Co jste na tom nepochopil?
corous (30)|19.9.2010 00:21
vážený pane, já zřejmě nežiju světem mobilních tel. jako Vy..ani neprohlížím kdekterý odkaz a článek na XDA..prostě na to nemám čas..tak na mě nechoďtě tak zhurta.Jednak nevím, co je to PM a taky jsem jen prostým konzumentem hotových aplikací, takže děkuji za nabídku, ale asi nebudu ten pravý na testování..
MilaCzeque (109)|20.9.2010 15:44
corous:
Omlouvám se za PM, neuvědomil jsem si, že na českém fóru je to SZ - soukromá zpráva.
Proč jste toto nenapsal už předtím?

Místo toho jste napsal něco, co bylo jasné z dokumentace (a nedopovídalo to na ani jednu mou otázku):
[quote]do TP2 jsem zkousel nainstalovat=aplication is not designed for this device. [/quote]

Prokázal jste, že odmítáte číst dokumentaci k programu (tu jste určitě viděl, když jste aplikaci stahoval, je to ten link v prvním příspěvku) - a to mě mrzí.