Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spatny Hard SPL

xaries (195)|31.8.2010 21:10
Zdravím!
Chtěl jsem se zeptat jestli je možné nějak nahrát hard SPL do Diamonda2 pokud mi nijak nereaguje?Po mé školácké chybě kdy jsem se pokoušel nahrát špatný Hrad SPL do Diamonda2 z Htc Mega mi totálně umřel!Nejde ani nastartovat ani nereaguje na připojení usb-čka.Chtěl bych nahrát správný hard Spl.Jestli to tedy vůbec jde nebo jestli to musím odvézt do Tábora?!Díky předem za rady
tomsoft (2734)|31.8.2010 21:21
Do Tábora to vozit nemusíš, stačí to hodit ze skály :)
no, teď vážně.... je to chyba, nevím teda jak se to vůbec mohlo podařit.
Jestli se poškodil bootloader, tak je to mrtvola nebo servis. Na připojení USB můžeš zapomenout, ale jde se dostat do bootloaderu? nevím jak teda přesně na D2, ale to bude asi skoro všechno stejné...
taková ta trikolora... do ní se můžeš dostat?
xaries (195)|31.8.2010 21:29
Ne je to totálně mrtvé:-)bootloader taktéž nejde!Já ti poradím jak nato!Chceš?:-)Ne teď vážně!Stáhl jsem postup jak přehrát Spl-ko na Htc MEga to se mi podařilo ale pak jsem své matce pokoušel přehrát spl-ko na Diamondu 2 a to se stalo osudným:-( Problém je v tom že se to přehrává přes DOs okna.
xaries (195)|31.8.2010 21:30
Toho Diamonda jsem přehrával právě tím Spl-kem na Mega:-(
tomsoft (2734)|31.8.2010 21:32
Na Dimandu 2 lze přece SPL nahrát i z SD karty ne?
Na Diamondu 1 to jde, už jsem to dělal. (z internal storage samozřejmě)
Ale pokud ti nenajede po stisku kombinaci kláves Bottloader (trikolora) tak sis asi vydělal....
xaries (195)|31.8.2010 21:38
Právě že to nenajede ani do bootloaderu po zmáčknutí tlačítek:-( Myslíš že vydělal na servis nebo vydělal na nákup nového diamonda :-(((((((?
xaries (195)|31.8.2010 21:41
Dělám to nějaký pátek ale takovou školáckou chybu jsem od sebe nečekal:-((((
Zdenek Malinsky (9781)|31.8.2010 21:54
Servisu, nového pda....no, ono to bude nejspíš skoro na stejno. :(
xaries (195)|31.8.2010 22:01
Do pr....:-( To jsem teda vůl! Jak to vůbec oni dělají v tom servisu?!Musí to nějak nahrát přes servisní konektor?
tomsoft (2734)|31.8.2010 23:08
Pokud něco takového je, tak ano, oni si ještě můžou spustit jiné servisní menu a jestli to půjde, tak to bude celkem levné, nahraje tam nový boot a hotovo. Al ejestli mu to nepůjde, tak ti řeknou, že musí měnit desku
a to už pak asi nemá cenu.... Já jsem to teda nikdy nezkoušel, ale je divné, že to vůbec šlo - nacpat tam jiné SPL.... ale jestli ano, tak t nemají moc ošetřené, nebo právě tak to asi chtěli :)
xaries (195)|31.8.2010 23:20
A to jiné servisní menu někdo zná?Blbá otázka ale pokouším se o všechno:-)
tomsoft (2734)|31.8.2010 23:42
Něco jsem našel tady, ale co tam přesně je, netuším. Na HDčko tam je toho opravdu hodně, ale na novější už moc nee.
Adow (1267)|1.9.2010 07:40
Na nějaká speciální menu nevěřím - kdyby to bylo, tak to máme už dávno k dispozici od rusů nebo na XDA-dev ;).
Postup servisu bude podle mě: nejde naflashovat -> výměna desky. Jednoduše je to pro ně větší kšeft.
Ale neviděl bych to zas tak černě - pokud je to úplná mrtvola, s největší pravděpodobností se ani oni nikam nedostanou a bude to v rámci záruky. Pokud by byla výměna placená, tak to se vyplatí koupit telefon novej...