Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: videotelefonování skrze přední kamerku a wifi

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

dobrý den,
    pořád mi vtrá hlavou,jestli neexistuje nějaká možnost videotelefonování (skype to na ppc zatím neumí) krom telefonní modul a 3G také skrze internet?Poradíte někdo něco?
    Odpovídat lze po přihlášení

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mysliš, že si na Opere vo svojom mobile najdeš webovu stranku a cez ňu sa pripojiš na ten videohovor? Inak som to nepochopil...:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

ne,myslel jsem videotelefonování přes přední kamerku(něco podobného jako skype přes webku na pc).Ta kamerka je přece úplne nevyužitá.Aspon v našich podmínkách...

pdq pdq je offline
    Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2004

WebCamera Plus. Skus sa mrknut na tento program.Ja ho pouzivam.Ale len ako web kameru k Skype, ktorý mam ale na notebooku..Neviem ci sa da pouzit na samotný videohovor do nejakej PPC aplikacie.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

jojo,měl jsem na Wizardu nějakou demo verzi web kamery plus,existuje někde zdarma?Aspoň půjde použít na cestách a nebudu muset nosit webku..Jen se divím,že nějací vývojáři této možnosti nevyužili.Hledal jsem docela dost a nic jsem nenašel..

Podobná témata

1. HTC tytn II Posílání SMS z PC skrze MDA
    Od Watchick v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-06-2010, 12:09
  2. Nejde přední reproduktor?
    Od kchrz_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-01-2010, 15:23
  3. TyTN - aktivace přední kamery
    Od thegreenest v sekci Zbývající PPC