Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skype a vse potrebne okolo.

sinco_ce4you (229)|28.8.2010 15:09
Na svem starsim pda jsem pouzival skype. Prihlasil se, zavolal, a hotovo. Ale aby to bylo ok, bylo potreba vyresit nekolik otazek:

1. Funkcni verze
2. Pri spusteni skype prepnuti zvuku do sluchatka.
3. Zajisteni aby se wifi neodpojovala.
4. Pri spojeni hovoru zhasnuti displeje-kvuli spotrebe, po ukonceni hovoru bezproblemove rosviceni displeje.

Na starem pda me to nejak fungovalo. Jen nevim jak jsem to vse sladil. Nevim jak jsem to tam mel vse udelano. A ted se zmenou pda, za HTC Diamond 2 tento problem resim zas. Jenze D2 ma nedostatek tl., kvuli namapovani funci. Prosim ostatni, kteri Skype provozuji, aby se podelili o info jak na to.
Vsem dekuji.
Zdenek Malinsky (9781)|28.8.2010 15:35
1. Skype přestal s podporou pro PPC/WM/WP, takže zapátrej na webu skype (je tam/byla tam někde trošku schovaná) nebo weby s freeware.
2. návody tu jsou na fóru - zkus trošku zapátrat
3. v nastavení wi-fi
4. nastavení displeje a zařízení

3. a 4. to by snad pro trošku zkušeného uživatele neměl být problém, ne? Záleží na zařízení, ROM atd.

sinco_ce4you (229)|28.8.2010 16:25
No dekuji za info. Mel jsem predstavu ze dostanu radu: Nainstaluj si tohle a tohle a proved nejake nastaveni v app.
Na zhasnuti displeje pri skype jsem nic v nastaveni WM 6.5 origo rom nenasel.
Uz jsem zprovoznil skype, ale stale mi sviti displej. Tl. nahore displej zhasne, ale ukonci se taky WIFI. Jak zajistit aby se wifi neodpojilo, nevim. Soft ktery existuje, DontSleep Wifi, nejak neplni v tomhle pripade svoji funkci. Pokud zmacknu tl. nahore, wifi se stejne odpoji. Na zvuk do sluchatka jsem pouzival AudioSwitch. Na origo 6.5 to udrzi zvuk ve sluchatku strasne kratky cas, a pak se to samo prepne do reproduktoru.
Cenim si rad a napadu vsech lidi zde na foru. Protoze na novem stroji to nefunguje tak jak na starem, pozadal jsem zdejsi o pomoc a radu. Velmi potesi , kdyz mam problem, a nekdo mi konkretne poradi. Obecne odpovedi se obcas taky hodi, ale ne vzdy. Nema cenu objevovat Ameriku kdyz uz ji nekdo objevil prede mnou.