Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS P750 problém s vyzváněním

lordanubis (4)|26.8.2010 23:29
Zdrávím Vás,
mám menší problém s telefonem ASUS P750. Konkrétněji se to týká vyzvánění. Pokud vezmu jiný telefon a volám na můj tel pak asus začně přehrávat vyzváněcí mp3, kterou jsem si navolil jako vyzváněcí melodii (je uložena v paměti telefonu), ale po chvilce (cca 5 s) vyzvánění vypne a telefon vibruje dále. Pokud hovor z jiného telefonu vycvaknu, tak hudba z reproduktoru u Asusu začně zase chvilku hrát. Zjistil jsem, že když vyjmu pamětovou kartu z telefonu tak při příchozím hovoru telefon vyzvání i vibruje a přehraje celou mp3 (popř. opakuje), ale pokud tam kartu zase zasunu, pak se problém opakuje - tedy při příchozím hovoru chvilku vyzvání a poté ztichne. Nevím si rady a proto Vás žádám o pomoc. Doposud vše fungovalo jak má. Až v posledních dnech jsem si všiml tohoto problému.
Pavel Koza (4761)|26.8.2010 23:36
Dělá to jen s touhle konkrétní MP3 nebo obecně? A když to není MP3, ale WAV či MID?
lordanubis (4)|26.8.2010 23:54
Ať tam dám jakoukoliv melodii všech různých formátů tak prostě chvilku zvoní při příchozím hovoru a pak najednou ticho. Jsem to zkoušel s různými formáty hudby - .mp3 .mid nebo .wav
tomsoft (2734)|26.8.2010 23:58
Nemohl třeba změnit toto nastavení nějaký program?
Myslím nastavení v START - NASTAVENÍ - OSOBNÍ - TELEFON, tam je Typ vyzvánění....je tam nastaveno "Vyzvánění" není tam třeba "Zazvonit jednou" ?
Pokud je tam vyzvánění, pak bych s tím asi nelaboroval a udělal HR (Hard Reset). Je to přece jen Windows :)
Pavel Koza (4761)|27.8.2010 00:03
OK. A jinou paměťovou kartu jste zkoušel? Nemáte na kartě nainstalované něco, co se aktivuje při vyzvánění?
lordanubis (4)|27.8.2010 16:37
Jinou kartu jsem nezkoušel, pač žádnou jinou micro sdhc nemám.. tuto používám dva roky (8 GB). Pokud by se jednalo o nějaký software, který by tomu mohl vadit, pak mám v PDA nainstalovány na přístroji tyto programy: asslovnik, AsusBackup, BinaryFish - hledani min, kalkulačku, extreme agenda, htcaddicts - hodiny, meteoservis, mort player - přehrávání hudby, persianblue - soft na BT přenosy dat, pocketXpdf, qip pda, Resco Contact manager, rlSoft (kalendář na displayi), SMS export, StopWatch, Sunny soft zalohovani, TapTap Keyboard - soft klavka, Total commander, Webcamera plus a pBar. Na pamětové kartě mám nainstalovaný - TomTom Navigator, Resco Audio recorder a Skype. Co radíte?
lordanubis (4)|27.8.2010 19:01
TAK JSEM PROVEDL HARDWARE RESET A UŽ TO ŠLAPE
SEM Z TOHO MĚL DOCELA STRACH ŽE ZTRATÍM KONTAKTY, ALE MĚL SEM JE ZÁLOHOVANY V OUTLOOKU.. docela fajn... Ted mě čeká instalace pár prográmků atd. atd. Dík moc za rady.