Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odpojování datového připojení při hovoru

Rexx (16)|26.8.2010 17:07
Ahoj všem. Předem se omlovám, pokud se to již řešilo, ale hledal jsem celkem dlouho a nic fungujícího nenašel.
Před měsícem jsem nainstaloval Jackos S2 ROM a jsem velice spokojen, pouze mám jeden celkem důležitý problém. Po přijetí hovoru se mi vždy ukončí datové připojení, které mám jinak během dne non-stop puštěné (push mail...). Trápí mě to zejména u jedné aplikace, která v tu chvíli, pokud ji pustím a použiju, spadne (když nejsou spojená data). Vše mám snad správně, v aplikace Dial-up Enable mám vypnuté automatické odpojování. Vždy to dělá po tom přijatém hovoru. Netušíte co přepnout, aby to nedělalo nebo jak zajistit aby při spuštění určité aplikace vždy došlo k připojení k internetu (než naběhne samotná aplikace). Předem díky za pomoc.
Pavel Koza (4761)|26.8.2010 17:54
A je to fakt tou ROMkou? Mě se během hovoru odpojuje každé zařízení... To je vlastnost Class B, že neumí souběžné hovory a data. Nicméně by to mělo po skončení hovoru zase navázat...
htcjirka (1875)|26.8.2010 21:21
Pokud jsi v GPRS nebo EDGE tak je to uplne zcela normalni.Neni mozne zaroven telefonovat a byt na datech.
To funguje pouze v siti 3G,tam to lze a take to tak funguje.
Rexx (16)|27.8.2010 12:27
Aha :oops: A netušíte čím zajistit opětovné připojení do sítě k datům po skončení hovoru. Většinou k tomu nedojde automaticky.
Zdenek Malinsky (9781)|27.8.2010 13:56
Používat programy, které to zvládnou. Co ti nejede za softy?