Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wm6 -> nefunkcni displey, jak stahnout sms

kraliczek_ce4you (5)|24.8.2010 09:13
Ahoj,
Dostala se mi do ruky wm od MDA T-mob..., Bohuzel je nefunkcni displey a potrebuji z nej stahnout dulezite sms ...
Napada nekoho zpusob, jak je vydolovat ?
(Pripadne v jakem souboru jsou sms ulozeny?)

Dik
Pavel Koza (4761)|24.8.2010 09:40
Přes soubor to půjde těžko. Já bych zkusil tenhle program - napřed nainstalovat a pak připojit zařízení a když budete mít štěstí, automaticky se nainstaluje klient a zařízení se připojí... Když ne, tak pak záleží na tom, jestli je nefunkční jen displej nebo i dotyková vrstva.
kraliczek_ce4you (5)|24.8.2010 09:58
Dik za tip, ale problem je prave s dotykovou vrstvou, jinak displey zobrazuje, ale nelze na nic zmacknout...
Pavel Koza (4761)|24.8.2010 10:02
Aha. A ten displej ukáže po instalaci aplikace co jsem poslal na desktop a připojení PDA co? Co přesně je to za typ PDA?
kraliczek_ce4you (5)|24.8.2010 10:10
No je na tom MDA, ale nejvic je to podobne (vzhledem k tomu ze na baterce je napsano htc) asi HTC touch diamond 2 .

Po spusteni programu to chce potvrdit instalaci, coz neumim - nelze kvuli nefunkcni dotykovce... ;o(
pdq (380)|24.8.2010 10:22
V prípade ak je na tom HTC nainštalovane My Phone aplikacia, skus synchronizovat PC s HTC.Stiahnes si SMS na net.
zivan (615)|24.8.2010 10:58
Zkusil bych radu od Pavla, ale v jinem poradi :) V idealnim pripade telefon pripojis k PC, ten se pripoji k ActiveSync a pak das instalovat MyMobiler na PC. Mel by se zeptat, jestli se ma instalovat i na telefon. Me se na Xperii (PC s WinXP a AS 4.5.0) nainstaluje bez potvrzeni, ale nekomu jinemu s TyTN II to nefungovalo - HTC TyTn II - záloha kontaktů. Za pokus to stoji.

Edit:
Zkusil jsem jeste trial verzi True Connect. Instalace na PC a mobil pripojeny pres AS, potvrzeni polohy telefonu a mohl jsem bez jakehokoliv potvrzovani na telefonu pouzivat kurzor mysi. Pak uz by nemel byt problem pustit zalohu a potvrdit ji i bez dotykove plochy.
kraliczek_ce4you (5)|24.8.2010 11:05
Mohl bys to trosku rozvest, htc sync je jen pro android ...
zivan (615)|24.8.2010 11:10
ActiveSync je aplikace od Microsoftu pro Windows XP.

Pro Vistu a Win7 je aplikace Windows Mobile Device Center, ale s ni nemam zkusenosti a nevim, jestli neni problem s instalaci a provozem MyMobileru (u verze 1.23 se pise o pripojeni k Viste, Libb v komentari na ce4you pise o fungovani na Win7 64b) nebo True Connect (podporu Visty i Win7 uvadi).
kraliczek_ce4you (5)|24.8.2010 12:26
Diky vsem, TrueConnect je skvely lek na nefunkcni dotykovou obrazuvku