Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s SPB Backup

Vascha84 (34)|23.8.2010 12:41
Zdravím,
mám takový problém s SPB Backup, při vytváření zálohy (přesněji před jejím spuštěním, když kliknu na NEXT kdy mi program píše že ukončí veškeré aplikace a takové ty podobné kecy a mělo by naskočit to okno s progress barem, kde se v procentech ukazuje stav provedení zálohy) se mi program zasekne a po chvíli úplně vypne PDA. PDA lze zapnou pouze SOFT resetovacím tlačítkem. Už sem provedl i HR ale nepomohlo, SPB Backup se po instalaci chová pořád stejně.

Mám ofiko ROM ze sunnysoftu i s lokalizací.

Díky za radu
Pavel Koza (4761)|23.8.2010 13:27
Nepoužíváte nějakou aplikaci, kterou Spb Backup nedokáže ukončit? Napadá mě něco bežící neustále na pozadí a tak?
Vascha84 (34)|23.8.2010 14:59
Dal jsem HR, nainstaloval SPB Backup a dal spustit full zálohu, žádné jiné aplikace jsem nespouštěl...kdyz se podívám do správce úloh tak tam nic neběží ...
tomsoft (2734)|23.8.2010 15:05
to: Vascha84
Než spustíš SPB Backup, zkus následující:
1) Odstranit (přesunout někam třeba na SD kartu) vše co se nachází v \Windows\Start UP\*.* (\Windows\Po Spuštění\*.*)
2) Restartuj zařízení
3) Spusť SPB Backup a zálohuj.
4) Po úspěšné obnově, zase vrať zpět obsah složky \Windows\Start UP\*.* (\Windows\Po Spuštění\*.*)
5) Restart zařízení

Nebo vyzkoušej jiný program na kompletní zálohování, třeba SPB Clone.
Vascha84 (34)|23.8.2010 15:14
Tak už jsem asi doma, na pozadí pořád běžěl i po odpojení tel. activeSync, vypl jsem ho a vše jede jak má.
díky
tomsoft (2734)|23.8.2010 15:20
:yes: :yes: :yes: