Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojení k internetu přes BT - internet do mobilu za 150 Kč/měs

Muskwa_ce4you (0)|18.8.2010 15:53
Zdravím,

rád bych se zeptal někoho, kdo používáte připojení od O2 Internet do mobilu za 150 Kč měsíčně, zda se vám podařilo připojit notebook k internetu přes mobil s tímto tarifem. Mám obavy, aby mi pak na účtě nevyjela nějaká šílená částka za připojení....
Jak je připojení přes bluetooth k netu složité?
zivan (615)|18.8.2010 17:02
Jedine omezeni je FUP 150MB/mesic a po prekroceni snizeni rychlosti na 16kb/s. Penize navic za komunikaci pres jine nez povolene porty uctuje jen T-mobile a uz i on tenhle tyden predstavil nove tarify, kde se nic navic neuctuje. Tahle silenost zustava myslim jen u Twistu a tem, kteri se uvazali k pouzivani. U O2 a Vodafonu nic podobneho nehrozi.
Zdenek Malinsky (9781)|18.8.2010 21:25
Jen pro představu - jedna plně zobrazená (tj. bez blokování reklam a bez předchroustání různými přežvýkavači kvůli rychlosti a omezení množství dat) např lžiDNES je cca 1 MB. :?
pdq (380)|19.8.2010 15:43
...nech idú do r..i aj s FUP.Zijeme v dobe internetu a oni nastavia smiešne a trapne hranice FUP...:no: Nenažranci...ble.
Pavel Koza (4761)|23.8.2010 13:52
Tak ten FUP u takto levných (no, "levných") tarifů je jednoduše proto, aby mohli prodávat i "neomezené" tarify za pětinásobek... Na druhou stranu jsem "konzerva" a pořád mám tak nějak zakódováno, že sledovat HD video z YouTube přes HSDPA je zbytečné...:)