Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velmi pomalá práce se SMS zprávami

TomBiker (51)|18.8.2010 11:32
Taky vam tak td2 pomalu jede? Nejhorsi je kdyz oteviram sms a ma se nacist psaci pole, jeste to nacita celou histotorii zprav respondenta a to nez odpovim na sms, je fakt dlouha doba a po odeslani nez me to hodi na home screen, je do nebe volajici. Dalsi problem je s prichozi sms. Nekdy se stava ze zvuk po prijeti sms se ozve, az kdyz rozsvitim displej- nastaveno heslo pro lock telefonu nemam.. Dela vam to taky?
mistm (477)|18.8.2010 12:45
Mam TouchPro2, ale urcite najdes podobny veci pro TD2 ... tady mas nakopnuti:

zvuk sms pri zapnuti -> stejne jako pro TD2: https://www.svetmobilne.cz/forum/showthread.php/34510-pri-prijmuti-sms-dioda-blika-ale-zvuk-obcas-nezahraje
TomBiker (51)|18.8.2010 13:00
bohuzel jsem zapomnel dodat ze mam wm 6.5 v tom vlakne co jsi mi posilal ohledne tech zvuku, bylo doporucovano prehrat prave na wm 6.5, takze nejaky dalsi rady? dost me to vadi, kolikrat ani nevim ze mi nekdo psal a dozvidam se treba s hodinovym spozdenim
TomBiker (51)|18.8.2010 13:09
hmm tak ten hotfix na psani sms to jeste vice prohloubil a ted cekam uz mozna 50vterin a nacita to se to furt. Boze si rikam v jakym stoleti vubec ziju:( to vazne nan to neni zadnej poradnej patch?
mistm (477)|18.8.2010 16:56
a kolik tech sms mas? To opravdu potrebujes stary smsky? Ja to jednou za cas promazu a jede to v poradku.

Ten muj odkaz na problem s ohlasenim SMS je sice pro WM6.5, ale opravuje ten problem prave v tomhle systemu. Takze pouhy update nepomuze. Zkratka v registrech uprav HKLM\Drivers\BuiltIn\RIL\DisableSMSWakeUpEvent=0
TomBiker (51)|19.8.2010 13:12
muzes to upresnit jak se tam presne dostat a upravit, pro ty mene zdatny? diky:))
Pavel Koza (4761)|23.8.2010 13:55
Stáhněte si a nainstalujte editor registru, proklikejte se do klíče uvedeného výše, 2x tapněte na hodnotu DisableSMSWakeUpEvent, nastavte nulu, ukončete program, chvilinku počkejte a nakonec proveďte měkký (soft) reset, aby se změna projevila.