Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: zacatecnicke otazky sry za zeptani :)

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

ahoj te lidi nechcu tady spamovat ale potreboval bych vedet jaka je nejlepsi romka na HTC FUZE od firmy At&t myslim tim predevsim v rychlosti a spokojenosti je lepsi neoriginalni romka nebo oficialni ? htc mam teprv 5 dni dekuji za pochopeni . vyzna se tu nekdo v programku FPSece 0.10 ?
    protoze kdyz ho spustim tak mi najede jenom nahore v levo load cd a normalne vidim menu a kdyz otevru klavesnici tak to najede ale do 3 sekund se to vypne a je to minimalizovane a nejde to spustit nevite cim by to mohlo byt zkousel jsem predchozi verze ale to mi psalo ze nemam pamet a pritom mam volne 200 mb a clear pameti jsem zkousel
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

K těm ROMkám - neexistuje univerzální odpověď. Osobně jsem s vařenými ROMkami experimentoval, ale za jejich největší nevýhodu považuji (až na čestné výjimky) překotný rozvoj a to, že málokdy je taková ROMka 100% funkční - autoři sice vcelku rychle chyby opravují, ale zase dělají nové. A po čase mě přestalo bavit obden flashovat a nastavovat zařízení pořád dokola. Takže pokud nemá originální ROMka nějaký zásadní problém, většinou si nakonec vystačím s ní a maximálně si zařízení doupravím aplikacemi.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

dekuji a kde bych sehnal nejnovejsi romku na At&t htc fuze ? muze to byt od sunnysoftu ?

Registrace
    Aug 2000

Pokud máte skutečně FUZE, tak v ČR asi těžko, tohle zařízení je určené pro US trh (i když funguje i u nás). Buďto si stáhněte oficiální ROM z webu AT&T, nebo si zařízení odemkněte a začněte zkoušet ROMky na XDAdevelopers.com

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

muzete me nasmerovat nejakymi weby kde zarizeni odemknu navod zda se mi ale ze uz ho mam odemceny protoze tam mam nejaky rom

Registrace
    Aug 2000

Jestli to máte odemčený nebo ne zjistíte tak, že sem napíšete ta písmenka a číslíčka, která se na displeji objeví hned po soft resetu. Jinak info o HardSPL (to je to odemčení pro instalaci neoficiálních ROM) je třeba zde.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

jsou tam nejake tri rady pismenek a u kazdeho je nejake cisilko R G D mam sem naspat tyto cisla ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

R 1.02.25.19
    G 52.23.25.17u
    D 5.11.502.2

Registrace
    Aug 2000

To je asi starsi oficialni... zkuste kouknout sem, je tam postup pro oficialni ROM. Pripadne pak udelejte podle vyse uvedeneho odkazu HardSPL a nahrajte si tam ROM jakou uznate za vhodne. Nicmene pokud jste zacatecnik, tak doporucuji venovat par hodin cteni, co to vlastne budete delat...

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

dekuji a je na to nejaka ceska lokace ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Na FUZE asi češtinu nenajdeš, stejně jako "uvařenou" českou ROMku. Doporučil bych, postup dle admina (viz. výše) - odemknout foun, nainstalovat "uvařenou" ROM (např. zde ) a "počeštit" SENSE (lze bez problémů u WWE ROM, systém je pak v češtině cca ze 60%, ostatních pár angl. výrazů není problém si přeložit). Osobně používám (na HTC Touch Pro) ENERGY ROM.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

ofik romku uz tam mam nainstalovanou kde tedkom sezenu tu cestinu ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

takze mam problem stahl jsem cestinu http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?fi=60&t=30697&s=&sbd=&
    nainstaloval a jak se to restartlo najelo mi to a pak mi to napsalo doslo k problemu s produktem shell32.exe tak jsem dal neodesilat a seklo se to nic nezabira restart nic

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Udělej HR.
    Asi nemáš tu správnou češtinu pro tu správnou offic ROM.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

promin ale vubec nevim co je HR

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Romky a otázky na ně
    Od JendaKo v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-08-2010, 17:08