Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HD2, občas neslyším zvuk z reproduktoru při volání...

Petr89 (152)|16.8.2010 18:42
Ahoj omlouvám se, že zakládám nové téma, ale třeba tak oslovím více lidí, kteří by mohli s daným problémem mít nějaké zkušenosti.

Mám HTC HD2 asi 14 dní. Koupil jsem ho s ROM 1.42 nebo tak nějak, od T-Mobilu (mám ho brandované, používám O2 sim). Myslím, že než jsem flashl, tak mi to uděalo jednou, ale ruku do ohně za to nedám, myslel jsem si, že to se stává.. Prostě někdy se mi stane, že když někomu volám, neslyším ani vyzváněcí tón, prostě nic. Najednou telefon zavibruje, protože druhá strana hovoř přijala, ale ani poté nic neslyším.. Zkoušl jsem přepnout do režimu hlasitého odposlechu, ale také nic není slyšet. Druhá strana m,ě ovšem normálně sylší... Jak říkám, nejsem si jist, že mi to s ROM 1.42 nebo která to byla udělalo.. Ale ze zvědavosti po nové ROM jsem flashl na ROm 1.72 nebo tak nějak, prostě poslední rom vydaná T-movile pro HD2 pro ČR. S touto ROM to začalo dělat nebo aspoň jsem si toho všiml. Někdy se stane, že zvuk vypadne i v polovině hovoru, nebo když někdo volá mě... Předtím jsem měl iPhone a takovýhle problémy jsem neměl.. Kdyby se to stávalo jednou za několik dní, dá se to pochopit, ale stává se to třeba 4x denně, a že denně udělám tak 8-10 hovorů... Flashl jsem proto nové RADIO 2.12.50.02 a na to nejnovější ROM od Energy. Byl jsem natěšený, že tento nepříjemný jev zmizí, ale nikoliv... Je to pořád to samé, né-li horší.. :-( Nemáte s tímhle nějaké zkušenosti? Telefon jsem koupil od firmy Mobily Martinská, což nená zrovna renomovaný prodejce a tudíš se bojím to dát na reklamaci, aby se v tom někdo neodborně nešťoural (na krabici je psáno, že dodavatel je T-mobile ČR).. Opravdu mě to moc štve, člověk si koupí telefon za 11 000 a musí řešit takovýto problém... :-(

Prosím pomocte, jsem uplně bezradný...
Zdenek Malinsky (9781)|17.8.2010 11:43
Tak nevím co na to dá napsat, když si v textu sám sobě trošku odporuješ.
Když je 11 000 Kč pro tebe hodně peněz, tak jsi si měl koupit spíše nějakou dotovanou Nokii za 1 Kč. ;) :D Prostě chyba, problém , porucha může nastat u jakéholi zařízení. Proto máme 2 letou záruku a záruční servisy. Když ovšem kupuješ, jak sám píšeš, u ne renomovaného prodejce, tak se pak člověk nesmí divit. To jsi koupil jako nové nebo bazarové z druhé nebo další ruky? Je divné, že prodávají od T-Mo. Možná šedý dovoz nebo něco podobného. Reklamaci můžeš řešit u prodejce nebo v servisu v Táboře. Nezapomeň flashnout originál ROM. Ovšem, jak je to se zárukou v tomto případě bych se ani neodvážil tipovat.
Dryha_ce4you (143)|17.8.2010 16:50
on kdyby kolega cetl to forum poradne tak jsem mu tam na to odpovidal, napsal jsem mu z jakeho duvodu se to deje a i reseni