Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet prosim help

Guty (20)|15.8.2010 08:28
ahoj mam takovy problem nevim jak nastavit internet pripojim se k wifi ale vyhodime to a pripojime to na internet pres t-mobile :( tak jsem to vypl nejak a zapl wifi a jede mi pouze Opera jenze mi nejdedou ostatni programy jako je treba youtube , icq a pod. prosim poradte :) pouzivam TrofanROM 6.5.5.23544
Zdenek Malinsky (9781)|15.8.2010 15:14
Šlo by to, prosím, ještě jednou a pokud možno česky?
Guty (20)|15.8.2010 16:26
:D Mam svuj vlastni router wifi takze jako prvni zapnu mobil cekam az mi najede wifi pripojeni ktere tam mam nejak nasteveno automaticky az mi to napise Wifi: Guty tak to znamena ze jsem pripojen ne ? kdyz misto wifi : Pripojovani... se ukaze wifi : Guty . Pak zkusim internet pouzivam operu najedemi hlavni stranka kde si muzu vybrat co chcu spustit za stranku dam napr www.seznam.cz olala stranka najede najedou vsechny stranky :D obcas mi to ale vypadne neco to pise S GPRS a nejspis se to pripojuje na internet ze simkarty takze ted jsem v minusu :( nevim vubec jak to mam nastavit a taky mam problem s aplikacemi jako je Icq youtube apod nejde se pripojit i kdyz jsem pripojeny na wifi je to nejak predelane ze se to pripojuje na satelit chapete ? prosim o radu jak to udelat abych mohl znemoznit pripojeni na t-mobile aby mi to nezralo zbytecne kredit :( a abych se mohl pripojit na icq youtube .... dekuji moc za radu jinak je to HTC FUZE od firmy At&t ale je to jako touch pro
pdq (380)|15.8.2010 20:44
program NoData by ti mohol pomocť...

pokial som spravne pchopil, ze sa chces pripojit len cez wifi a nie cez operatora.:sarcastic:
Guty (20)|16.8.2010 13:35
obcas mi to hodi pripojovani . problem mam prodad stim ze v opere mi internet jede ale mam aplikace napr youtube , icq a tam mi to nejde :( u icq mi to napise vyprsel cas limit spojeni a u youtube CHYBA problem s pripojenim a pritom jsem na wifi :(
Guty (20)|16.8.2010 16:22
lidi pomocte tak uz se mi ta wifi nevypina doufam ze mi to uz nesezere kredit :) ale nejdou mi internetove aplikace jako je icq youtube atd nevite cim to muze byt spustit jsou ale nepripojim se chyba v pripojeni
tomsoft (2734)|16.8.2010 17:01
Guty,
nechápu nad čím lametuješ ....
Každý slušný program, má nějaké nastavení a v něm je třeba nastavit možnost "Jak se má připojit" nebo "Jaké připojení má používat" nebo tak něco...
Pak lze pro daný program nastavit, jaké má použít výchozí připojení.
Internet Explorer nebo Opera si s tím poradí, ale hloupé programy jako ICQ asi ne. Ale dá se to nastavit, mám to taky tak a když je Wifi připojena,
tak jsem na ICQ přes Wifi.
Guty (20)|16.8.2010 17:27
nechapu jak jsem to udelal ale uz to jede :)
tomsoft (2734)|16.8.2010 17:30
No vidíš :yes:
pdq (380)|16.8.2010 20:14
...sú veci medzi nebom a zemou...:)