Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Artemis - CID Unlock

michal.holasek (13)|14.8.2010 15:25
Zdravim vsechny,

mam trochu problemy s flashovanim nove Rom... proste to nejde... trosku jsem patral a zjistil, ze problem by mohl byt v CID, ktery nemam odblokovany... cetl jsem, ze pomoci "Artemis_USPL" by to melo jit, myslim nainstalvoat jakoukoliv Rom, ale bohuzel USPL taky nejede... muze mi nekdo poradit, jak mam dale postupovat? v notebooku mam windows 7, jen pro info...

dekuji za kazdou radu!

PS: v Artemisovi je puvodni ROM...
michal.holasek (13)|15.8.2010 13:16
takze jsem si nakonec stejne pomohl sam:) tak se alespon podelim o info. Takze problem byl v tom, ze CID bylo porad zablokovany... to me celkem bylo jasne od zacatku, ale k odblokovani mi mel pomoci "Artemis_USPL", ktery na strankach xda-developers byl prezentovan... bohuzel ten soubor, za ktery tam dotycnemu dekovali, nefungoval... hledal jsem tedy dal a rozhodl se zkusit treba jinou rom... tak jsem nasel na teto strance

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=400452&page=4

a stahl "4.02 full with Cube" a rozbalil. Nasel jsem tam opet "USPL" (po rozbaleni z rar se jsou tam mimo jine dva soubory STEP1 a STEP2, tohle je STEP1) a rekl si, ze to jeste zkusim a ono to s timto fungovalo... takze ted uz tam bez problemu muzu nahrat jakoukoliv rom.

Tak treba to nekomu se stejnym problemem pomuze!

Michal